Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi bajotok a New World Order...

Mi bajotok a New World Order (Új Világrend) -el?

Figyelt kérdés
Egyre jobban úgy tűnik, hogy efelé sodródik a bolygónk, számtalan politikus elmondta már, hogy ez a vég cél, rengeteg elméletet lehet olvasni, stb. Kérdésem az lenne, hogy ha ez még létre is jönne, tehát egyetlen globális világállam lenne, akkor az miért rossz nekünk? A világot ígyis egy politikai elit, különböző titkos társaságok, na meg a kiválaszott nép :P irányítják. Mi változna annyira hogy ezellen ilyen eszeveszetten kapálódzik mindenki? Félre ne értsetek, én nem akarom, hogy ez legyen. Csak nem értem, miért lenne akkora hátrány, kérlek magyarázzátok el.
2011. szept. 2. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
29%

"Mi bajotok a New World Order (Új Világrend) -el?"


Ezt én se tudom, szerintem tök zsír.


"Egyre jobban úgy tűnik, hogy efelé sodródik a bolygónk"


Per definitionem. A jelenlegi és jövőbeli világrend mindig új. A régi meg régi. Ez az "új" és a "régi" szavak jelentéséből banálisan következik.


"A világot ígyis egy politikai elit, különböző titkos társaságok, na meg a kiválaszott nép :P irányítják. "


Eddig azt hittem, kérdező, hogy te nem vagy hülye. De mégis.

2011. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
37%
Eleve az már elég gyanús hogy pár ezer ember titokban akarja eldönteni hogy, hogy alakuljon a világ sorsa a jövőben
2011. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
63%
Engem inkább az izgat, hogy ezt az NWO dolgot miért nem hallom orvosoktól, rakétatudósoktól, japánoktól, indiaiaktól? Miért csak amerikai rádiósok, el nem ismert magyar közgazdászok és lázadó tinik hangoztatják?
2011. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
38%

"Eleve az már elég gyanús hogy pár ezer ember titokban akarja eldönteni hogy, hogy alakuljon a világ sorsa a jövőben"


Milyen pár ezer emberről beszélsz? Egész pontosan 125en vannak benne.

2011. szept. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
44%

"Engem inkább az izgat, hogy ezt az NWO dolgot miért nem hallom orvosoktól, rakétatudósoktól, japánoktól, indiaiaktól? Miért csak amerikai rádiósok, el nem ismert magyar közgazdászok és lázadó tinik hangoztatják?"



Mert az orvosok, rakétatudósok tanulnak legtöbbet és mint tudjuk az oktatás mellékhatása az agymosás. Ezek az emberek kiváló eredményeket képesek produkálni saját szakterületükön, ám a világ dolgait képtelenek átlátni, hiszen épp ők vannak a legjobban átnevelve. Azzal tisztában vagy például, hogy az orvostudomány a világ legnagyobb baromsága? Mégis ha elmégy egy orvoshoz egy halom vegyszert fog méregdrágán beléd tömni, nem pedig azt mondja, hogy egyél parlagfüvet, vagy igyál szilvapálinkát és meggyógyulsz. Ha pedig te magad jössz rá a betegséged természetes ellenszerére, le fog beszélni arról és bebizonyítja neked, hogy a X gyógyszerre van szükséged, nem holmi gyógynövényekre. Gyakorlatilag aki a világon érettséginél nagyobb végzettséggel rendelkezik, az egykét még gondolkodásképes egyedtől eltekintve olyan mértékű agymosáson esett már át, hogy kérdés nélkül szolgálja ki a leendő világkormányt és a pénzembereket.

2011. szept. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
63%

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:42


Te nem vagy normális!

2011. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
64%

Én nem is szeretnék normális lenni kedves 57es. Ha normális lennék úgy gondolkodnék mint te, aki a Bilderberg-csoport tulajdona vagy.


[link]

2011. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:20


Te már csak jobban tudod!

2011. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
76%

,,Azzal tisztában vagy például, hogy az orvostudomány a világ legnagyobb baromsága?"


Azzal tisztában vagy, hogy ez a világ legnagyobb baromsága?


,,Gyakorlatilag aki a világon érettséginél nagyobb végzettséggel rendelkezik, az egykét még gondolkodásképes egyedtől eltekintve olyan mértékű agymosáson esett már át, hogy kérdés nélkül szolgálja ki a leendő világkormányt és a pénzembereket."



Épp ellenkezőleg. (gondolom neked csak a 8 általános van meg)


Tudod minél többet tanul valaki, annál szélesebb a látóköre, többet tud a világról, műveltebb lesz, és épp emiatt nehezebb befolyásolni!


Aki egyetemet végzett, az többek között gondolkodni is megtanul, és nem olyan lesz mint mondjuk ti, a kannás bortól elborult agyú összeesküvés hívők!

2011. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
78%
ha jártál iskolába tudhatnád,hogy nem gondolkodni tanítanak.hanem tényként közölnek mindent.ez van,ez volt és ezt kell tudnod.pont. ha nem úgy mondod vissza,ahogy én tanítottam megbuksz.
2011. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!