Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Végjáték, az új világrend?

Végjáték, az új világrend?

Figyelt kérdés

Alex Jones fémjelezte Végjáték: A világ leigázásának forgatókönyve című alkotás.

Igen, jól sejted, kedves olvasó: egy újabb, összeesküvéseket leleplező filmről van szó. Most azért nem összeesküvés-elméletekről beszélek, mert az Alex Jones által feszegetett kérdéskör nem csupán egy zavaros elmélet, hanem nagyon is valós, kézzelfogható dolog.


De mi is ez pontosan? Hát, kérem szépen, ezt bárki láthatja és tapasztalhatja, ha képes olvasni az árulkodó jelekből, majd képes levonni a megfelelő következtetéseket azokból. Hiszen a központosított hatalom, azaz, a Világkormány létrehozására törekvő intézkedések és kezdeményezések mind-mind itt vannak a szemünk előtt. Nyílt titok ez, de persze sohasem nevezik nevükön a dolgokat. Minden döntés látszólag a demokráciát, a békét és az emberek biztonságos jövőjét szolgálja, ám valójában egy olyan világ alapjait fekteti le, amelyet eddig legfeljebb a rémálmainkban, vagy esetleg egy-két elborult sci-fiben láthattunk. Természetesen a szkeptikusok mindig csak nevetve legyintenek ezzel kapcsolatban.


Világkormány? Rendőrállam? Teljes diktatúra? Rabszolgaság? Bőr alá ültethető chipek? Eltörölt nemzetek és összeolvasztott országok? Sárba tiport szólásszabadság és kivéreztetett emberi jogok? Az egész Föld felett uralkodó, szűk, dúsgazdag, elit csoport? Rothschildek? Rockefellerek? Bankár-dinasztiák? Bilderberg-csoport? Ugyan már! Mese az egész!


Persze, mese. Ez az egész csak egy buta összeesküvés-elmélet. Nyilván. Mint ahogy a készülő Észak-Amerikai Unió is az (melyről az emberek háta mögött döntöttek!). Meg az is, hogy egyes amerikai vállalatok bőr alá ültethető chippel látják el alkalmazottaikat. Meg az is, hogy az említett chipet már a National Geographic csatornája is népszerűsítette, mint a biztonságosabb jövő eszközét (csak le kell számolni valahogy azokkal a rohadt terroristákkal, ugye?). De ne menjünk messzire: már Magyarországon is bevezetik az ujjlenyomattal ellátott, biometrikus útleveleket. Tehát az emberek feletti, teljes kontroll kiépítésének igénye itt van. Pontosan itt, az orrunk előtt.


Már nem kell hozzá sok idő. 20-30 év (talán már annyi sem) és az Észak-Amerikai Unió és az Európai Unió egyesülni fog. Aztán ehhez majd csatlakozik a keleti régió is, hiszen már ott is építgetik a saját uniójukat. Eközben pedig lassan, de biztosan ez a szűk, elit csoport a demokrácia álarca mögé bújva olyan jogokkal ruházza majd fel magát egy mesterségesen generált ellenségképre (terroristák!) hivatkozva, hogy végül már szó szerint bármit megtehetnek az emberekkel. De valljuk be, nem lesz nehéz dolguk, hiszen a tudatosan lebutított társadalom képtelen a kritikus gondolkodásra. Végső soron a legtöbb ember már most is egy rabszolga, csak még nincs ennek tudatában.


Link : http://www.youtube.com/watch?v=aSqjBd3gipo&feature=related 1/20 , fentvan mindegyik része, nézd csak meg!


2010. júl. 16. 17:55
1 2 3 4
 1/35 Voltaire ***** válasza:
50%
Az ilyen "rabszolgák vagyunk/leszünk" emberek nézzenek már utána a kifejezés pontos jelentésének. Valakinek sok volt a cyberpunk.
2010. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

Én kb 2 hete néztem végig a videót, elég megdöbbentő dolgok vannak benne.

6 milliárdról 250 millióra akarják csökkenteni a világnépességet meg ilyenek, és alá is van támasztva!.

Én is csak ajánlani tudom a filmet.

2010. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Voltaire ***** válasza:
34%

74

Ezt a hülyeséget nem is emlékszem mióta olvasom/hallom rendszeresen. Készült pár éve egy jelentés miszerint a föld kétmilliárd embert bír el nyugateurópai szinten, ezért igen, be kellene vezetni valamiféle születészabályozást globálisan. Ebből gyártottak megélhetési paranoidok végül kiírtásos-elpusztítós mesét

Meg, most tegyük fel: egyesül az usa, meg az eu. Mi lenne? Mi lenne belőle a hátrányunk? Szerintetek másnap be kéne adni a piros-fehér-zöld zászlókat?

2010. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%
Mond! Végignézted te egyáltalán a filmet?
2010. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%

Én is láttam a filmet. Eleinte én is nehezen hittem el, de ez nagyon hiteles. Azok a felvételek tuti, hogy nem hamisak, amikor azok az elitemberek találkoznak. És mennyi vezető, cégtulajdonos van ott... És mindezt titokban.

Logikusan gondolkodva sem lehet ebből semmi jó.

Az egész nagyon jól alá van támasztva. Ezt persze nem vetítik a tévék, mert ha az emberek tudnának erről, akkor világszerte fellázadnának.

Elég kis esély van egy globális lázadásra, de ha szerencsénk van, bekövetkezik. Az emberiség egyetlen reménye, hogy még a globalisták saját kapzsiságuk áldozatai lesznek.

Már a mostani válsággal fel akartak állítani egy világkormányt, de ez nem sikerül. Az emberiség egyre elutasítóbb lesz velük szemben, és ez mentheti meg.

Ők csak pár ezren / tízezren vannak egy pár millió fős közvetlen kiszolgáló hálózattal, mi pedig 6 milliárdan. A túlerő nekünk kedvez, kérdés, hogy időben képesek leszünk-e használni.

2010. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
64%
Csak az a gond hogy hiába vagyunk 6 milliárdan, ja ha erről 200 millióan tudnak. De szerencsére egyre jobban terjed az információ :)
2010. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
Voltaire-nek: Nincs igazad. Az USA és Eu egyesülése mivel jár? Fel kell adni nemzeti önállóságunkat. Már eddig is erre késztetnek, úgy hogy integrálódni nem képes kisebbségeket szaporítanak el. És ez egész Nyugat-Európára igaz. Minden országban vagy a cigányok, vagy a muzulmán vagy a fekete bevándorlók miatt egyre veszélyesebb lesz. Ezt persze a globalisták generálják. Szerinted ez is hazugság? Elég körbenézni nyugaton.
2010. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
59%
Énis láttam a filmet és csak ajánlani tudom! akik meg jönnek a "mért baj ez?" "és akkor mivan?" "ebböl csak jó sül ki" dolgokkal azok vagy nagyon gyorsan kezdjék a szemüket kinyitni vagy legalább a filmet nézzék meg.
2010. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%
Amikor azt mondogatják: "Békesség és biztonság", akkor éri őket hirtelen pusztulás akárcsak a várandós asszonyt a fájdalom, és nem lesz menekvés számukra. (2Thesz 5 3:4)
2010. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
33%
Ctrl-C, Ctrl-V valakinek nagyon megy! Ja egyébként én sem ember vagyok, hanem egy HAL-9000 akinek a feladata beépülni az interneten a rabszolgák közé és tanulmányozni őket.
2010. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!