Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Végjáték, az új világrend?

Végjáték, az új világrend?

Figyelt kérdés

Alex Jones fémjelezte Végjáték: A világ leigázásának forgatókönyve című alkotás.

Igen, jól sejted, kedves olvasó: egy újabb, összeesküvéseket leleplező filmről van szó. Most azért nem összeesküvés-elméletekről beszélek, mert az Alex Jones által feszegetett kérdéskör nem csupán egy zavaros elmélet, hanem nagyon is valós, kézzelfogható dolog.


De mi is ez pontosan? Hát, kérem szépen, ezt bárki láthatja és tapasztalhatja, ha képes olvasni az árulkodó jelekből, majd képes levonni a megfelelő következtetéseket azokból. Hiszen a központosított hatalom, azaz, a Világkormány létrehozására törekvő intézkedések és kezdeményezések mind-mind itt vannak a szemünk előtt. Nyílt titok ez, de persze sohasem nevezik nevükön a dolgokat. Minden döntés látszólag a demokráciát, a békét és az emberek biztonságos jövőjét szolgálja, ám valójában egy olyan világ alapjait fekteti le, amelyet eddig legfeljebb a rémálmainkban, vagy esetleg egy-két elborult sci-fiben láthattunk. Természetesen a szkeptikusok mindig csak nevetve legyintenek ezzel kapcsolatban.


Világkormány? Rendőrállam? Teljes diktatúra? Rabszolgaság? Bőr alá ültethető chipek? Eltörölt nemzetek és összeolvasztott országok? Sárba tiport szólásszabadság és kivéreztetett emberi jogok? Az egész Föld felett uralkodó, szűk, dúsgazdag, elit csoport? Rothschildek? Rockefellerek? Bankár-dinasztiák? Bilderberg-csoport? Ugyan már! Mese az egész!


Persze, mese. Ez az egész csak egy buta összeesküvés-elmélet. Nyilván. Mint ahogy a készülő Észak-Amerikai Unió is az (melyről az emberek háta mögött döntöttek!). Meg az is, hogy egyes amerikai vállalatok bőr alá ültethető chippel látják el alkalmazottaikat. Meg az is, hogy az említett chipet már a National Geographic csatornája is népszerűsítette, mint a biztonságosabb jövő eszközét (csak le kell számolni valahogy azokkal a rohadt terroristákkal, ugye?). De ne menjünk messzire: már Magyarországon is bevezetik az ujjlenyomattal ellátott, biometrikus útleveleket. Tehát az emberek feletti, teljes kontroll kiépítésének igénye itt van. Pontosan itt, az orrunk előtt.


Már nem kell hozzá sok idő. 20-30 év (talán már annyi sem) és az Észak-Amerikai Unió és az Európai Unió egyesülni fog. Aztán ehhez majd csatlakozik a keleti régió is, hiszen már ott is építgetik a saját uniójukat. Eközben pedig lassan, de biztosan ez a szűk, elit csoport a demokrácia álarca mögé bújva olyan jogokkal ruházza majd fel magát egy mesterségesen generált ellenségképre (terroristák!) hivatkozva, hogy végül már szó szerint bármit megtehetnek az emberekkel. De valljuk be, nem lesz nehéz dolguk, hiszen a tudatosan lebutított társadalom képtelen a kritikus gondolkodásra. Végső soron a legtöbb ember már most is egy rabszolga, csak még nincs ennek tudatában.


Link : http://www.youtube.com/watch?v=aSqjBd3gipo&feature=related 1/20 , fentvan mindegyik része, nézd csak meg!


2010. júl. 16. 17:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
57%

az a youtube videó 2009-es

csak akarjátok hogy történjen valami, de nem fog...

vagy mennyit kell várni hogy észre is vegyük??

még vagy 50 évet??

2010. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
37%

Én láttam a filmet, szerintem vannak benne jó és rossz következtetések egyaránt.

1)Észak-amerikai unió: Ennek az alapja a NAFTA, amit Bill Clinton írt alá, ha jól tudom. Ez szerintem túl van lihegve. Az amerikaiak, pontosabban az őseik, amikor az usát létrehozták az ellen ís ugyanilyen véleménnyel voltak és az akkori szenátusban voltak unió ellenes pártok is! Gondolj bele, ha nem lenne USA, azaz az egyes államok nem adták volna fel identitásuk egy részét, akkor ma nem mondhatnánk azt, hogy ember járt a Holdon! Nem mintha annyira szimpatizálnék az usával. Arra kéne rájönni egyeseknek, hogy régebben még nemzetek sem voltak! Először voltak a családok, abból lettek a törzsek és abból pedig a nemzetek! Ha megmaradtunk volna a törzsi szinten szerinted, amit a mai állam feladatain értünk, el tudná látni a törzsi társadalom? Ahogy egyre kisebb lesz a bolygó úgy lesz egyre integráltabb a társadalom. Most lehet itt szidni az EU-t, a különböző uniókat, de ha nem ma, akkor 100 éven belül biztosan eltünnek a nemzetek, ez történelmi szükségszerűség. Eddig a történelemben mindig így volt, mindig egyre fejlettebb társadalmi viszonyok jöttek létre.

2)Népességcsökkentés: ilyen hülyeséget, hogy kiírtják az emberiség 2/3-át! Komolyan szerinted ezt hagynák azok, akik nincsenek benne az összeesküvésben??? Nekik az emberiség nagyobb hányadával kellene szembe nézniük! Azt viszont el tudom képzelni, hogy születésszabályozással csökkentsék. Persze nem európában, ahol így is fogy a népesség, hanem Indiában, Afrikában, Ázsiában.

Azért szükséges, mert olyan sokan vagyunk, hogy a fogyatkozó erőforrásokat nem lehet majd elérni. Igaz ma még nem gond, de növekvő népességnél az emberiség élelmiszerellátása sem megoldott. És lehetne még sorolni.

3)RFID beültetett chip:ezt én sem hagynám. De ha mondjuk úgy lenne, hogy nem chip, hanem egy alig érezhető karperec és nem kötelező hordani, akkor sokan alkalmaznák. Például a szülők a gyermekeikre. Volt múltkor egy eset, amikor az angol szülők gyereke Portugáliában eltűnt. Ez ilyen nyomkövetővel nem fordulna elő. Vagy pedofílok nem élhetnék ki magukat, mert a rendőrség elkapná őket. Szóval az éremnek két oldala van.

4)Nem tudnak az emberek a Bilderberg csoportról: nagyon tájlkozatlan vagy, mert igaz, hogy kezdetben nem, de manapság már megemlítik a médiában! Azt hiszem a múlkori találkozójukat is megemlítették az indexen. Az, hogy nem nyílvános, arra azt tudom modani, hogy a parlamentnek is vannak zártkörű ülései, amik nem nyilvánosak. Most akkor ők is összeesküvők?


Még annyit hozzátennék a filmhez, hogy nagyon hatásvadász!

2010. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
49%

ha nem is hülyeség akkor is értelmetlen

http://www.youtube.com/watch?v=jGSj3jtPdno&feature=player_em..

ebben a vidiben beszélnek valami chipről

a h1n1-kor is beszéltek chipről és össze esküvésről

nem értem....

2010. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
44%

a NASA nem tud erről?

vagy mindenről ugyan úgy tud igaz? mert ha igaz tudnia kell

de akkor ők is benne vannak

2010. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:38


Ha valaki olyan buta hogy meg se nézte még az első videót se, akkor ez ne szóljon bele kérdésbe.

Ugyanis ott is elmondják hogy ezt már nagyon sok ideje csinálják!

2010. júl. 17. 11:28
 16/35 anonim ***** válasza:
53%
Milyen hülyesé az Észak-Amerikai Únió! Ha megvalósulna, akkor az USA (meg Kanada) iszonyat sok pénzt tömhetne bele Mexikóba. Ezt meg a polgárai biztosan nem akarnák!
2010. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
61%

A Világkormány és a bőrbe épített chip* tényleg szerepel a bibliában. De még szerintem van egy kis idő az utolsó napokig.

*"És hogy senki se vehessen, se el ne adhasson semmit, hanem csak a kin a fenevad bélyege van," Ez eléggé világos fogalmazás a többi kissé homályos jövendölés mellett. Egy elektronikus pénztárcát jelenthet a bőrbe építve.

2010. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
39%

utsó

szerepel a bibliában?

ez tényleg igaz volna, hogy van írva? hogy szerepel???

erre kíváncsi vagyok

feletébb érdekes

2010. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
39%

még mindig én

akkor ezt már évezredekkel együtt megjósolták?? vagy hivatalossá tették

akkor az egész élet erre alapulna?

ez volt a cél??

mindenkit becsapni és végül kijátszani őket

nem mondom hogy nem hiszek benne, csak még bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban

ha a bibliában megírták, akkor ez befog következni, de mégis mintha senki sem tudna róla

se a kormány vagy akárki, nekem az is elég lenne, ha Orbán hívná fel erre a figyelmet, de vagy még ő se tudja, vagy tudja, de nem érdekli, vagy pedig közéjük tartozik

mi lehet az igaz???

nem mintha olyan nagy valaki volna, de mégis felettünk áll és ha mi tudunk róla, akkor neki is kéne nem??

2010. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
44%

*évezredekkel ezelőtt

sorry

2010. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!