Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi bajotok a New World Order...

Mi bajotok a New World Order (Új Világrend) -el?

Figyelt kérdés
Egyre jobban úgy tűnik, hogy efelé sodródik a bolygónk, számtalan politikus elmondta már, hogy ez a vég cél, rengeteg elméletet lehet olvasni, stb. Kérdésem az lenne, hogy ha ez még létre is jönne, tehát egyetlen globális világállam lenne, akkor az miért rossz nekünk? A világot ígyis egy politikai elit, különböző titkos társaságok, na meg a kiválaszott nép :P irányítják. Mi változna annyira hogy ezellen ilyen eszeveszetten kapálódzik mindenki? Félre ne értsetek, én nem akarom, hogy ez legyen. Csak nem értem, miért lenne akkora hátrány, kérlek magyarázzátok el.
2011. szept. 2. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak annyi, hogy kihagytak belőle. Viccet félretéve engem egy világállam nem zavarna, amennyiban a kultúrák megőrzéséről gondoskodnának. Amúgy is emberek vagyunk mind, Afrikából terjedtünk szét a világban, és a mai tömegkommunikáció hiányában alakultak ki a külön kultúrák, nyelvek.
2011. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
65%
nézd meg youtubeon az ébresztőfilm c. filmet akkor megtudod.
2011. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
65%
Én csak azt tudom mondani mint az előző.Nézd meg az ébresztő c. filmet!
2011. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
96%

igen most is vannak titkos társaságok, csak a világállam létrehozásával a titkos társaságok határtalan hatalomra tennének szert, és mégnehezebb lenne őket szétverni. Gondolj bele: egy ország népét mennyire nehéz összefogni ma, aztán leverni a hatalmat, és kiépíteni az új rendet. Akkor az egész világot mennyire nehéz lehetne összefogni, és leverni a globális hatalmat.

bárhol bármilyen incidens kitörne, az NWO titkosszolgálata, és hadserege azonnal ott teremhetne, nem lenne szükség semmi hazugságra, mert a világon bármi az nwo belügyének számítana. Az egész világgal azt csinálhatnának amit akarnák.

2011. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
13%
Engem nem zavarna jobban mint a mostani rendszer, sőt, lehet hogy jobb lenne!
2011. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
63%
Úristen! Belenéztem ebbe az ébresztő filmbe. Ebben az az Alex Jones szerepel, akinek a rádiós karrierje, akkor kezdett felívelni, amikor ilyen NWO-s sz@rságokról kezdett beszélni... Egy szavát sem hiszem el, majd pont ő tudja, na ne már. El tudom képzelni, hogy van ilyen világkormány projekt, de hogy majd egy ilyen kis proli tudjon róla... Ha én szervezném nem lenne ennyi szivárogtatás, vicces. Amúgy miért olyan meglepő? Régebben is voltak biroldalmak[kontinentális], ez ugyan az csak már a kontinenseket kinőttük a mai modern korban és nagyban megy. Mondom, kár, hogy én nem szerepelek benne.
2011. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
82%

"Mondom, kár, hogy én nem szerepelek benne."


ó dehogynem szerepelsz benne, a magadfajtáknak is szán szerepet a világkormány... :)

2011. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:49


Honnan tudod? Csak nem...? Minden világos. :-)

2011. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
66%

Az a bajom vele, hogy pár idióta, hatalommániás, őrült vezető erőszakkal létre akarja hozni, mikor teljesen egyértelmű, hogy nem lehet megcsinálni.


Csak egy újabb több nemzetet, vallást, gazdasági és társadalmi szakadékot magába ölelő állam jönne létre, amit ugyanúgy erőszakkal kéne végül (talán már az elején is) összetartani, mint az előtte lévő torz államalakulatot (mint pl. Osztrák-Magyar Monarchia, Jugoszlávia, Szovjetunió, Római birodalom, stb...).

Most gondoljunk bele, hogy milyen nehéz lenne összefogni egy egész bolygó sokszínű kultúráját, mikor a hasonló kultúrkörrel rendelkező osztrákok, csehek, szlovákok, románok, szerbek, magyarok sem bírták elviselni egymást.

2011. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
74%
*államalakulatokat
2011. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!