Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi bajotok a New World Order...

Mi bajotok a New World Order (Új Világrend) -el?

Figyelt kérdés
Egyre jobban úgy tűnik, hogy efelé sodródik a bolygónk, számtalan politikus elmondta már, hogy ez a vég cél, rengeteg elméletet lehet olvasni, stb. Kérdésem az lenne, hogy ha ez még létre is jönne, tehát egyetlen globális világállam lenne, akkor az miért rossz nekünk? A világot ígyis egy politikai elit, különböző titkos társaságok, na meg a kiválaszott nép :P irányítják. Mi változna annyira hogy ezellen ilyen eszeveszetten kapálódzik mindenki? Félre ne értsetek, én nem akarom, hogy ez legyen. Csak nem értem, miért lenne akkora hátrány, kérlek magyarázzátok el.
2011. szept. 2. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
94%

ma 22:58


Érved is van, vagy csak nyafi?

2011. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
72%

""titkos társaságok veszélyére Kennedy is felhívta a figyelmet"

Konkrétan?"


http://www.youtube.com/watch?v=SXv_PkXkTbY

2011. szept. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
22%

"Az csak a gazdaságnak ártana"


Véleményem szerint a gazdaság van az emberért és nem az ember a gazdaságért.

2011. szept. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
100%

ma 01:04


Ott nem arról van szó.


Ha ismernéd a kontextust, akkor nem hagynád magad hülye youtube-videóktól félrevezetni.


Itt a beszéd:

[link]

2011. szept. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
90%

ma 01:20


Ez egy szép szlogen, csak nem tudom, hogyan kapcsolódik a témánkhoz.

2011. szept. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
72%

53%


lényegileg

2011. szept. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
90%

ma 02:39


Szerintem brutálisan félreérted a társadalom működését, főleg a célját.

2011. szept. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
72%

53%-ban


Ezt örömmel hallom mint szociológus! :)


"célját"?

2011. szept. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
72%

"Ott nem arról van szó.

Ha ismernéd a kontextust, akkor nem hagynád magad hülye youtube-videóktól félrevezetni.

Itt a beszéd:

[link]


Köszi, még nem láttam, és el is olvastam a bevezetőt, meg az első fejezetet, titokban szerettem volna ha fényt derítesz a zeitgeist egy újabb ferdítésére, mert én se vagyok nagy rajongójuk, de egyszerűen nem értem, hogy ez a kontextus miért változtatna a szöveg lényegén.


A médiához beszélt, felhívta a figyelmet a média hatalmára, amit egyébként a megvágott szövegből hiányoltam is...

Vagy arra gondolsz hogy a hidegháborút is megemlíti, és azt, hogy ezek a titkos társaságok gerjesztik az egész hidegháborút? Mert ma is ugyanezt teszik, befolyásolják a médiát, és háborúkat csinálnak, háborús hangulatot teremtenek: lásd Irak, Irán, Líbia.


Világíts már rá kérlek, hogy milyen kontextusban van szerinted ez a beszéd, melyik része az, amiből kiderül hogy az elnök nem a titkos társaságokról beszél...

2011. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
90%

ma 03:09


Akkor mondjam úgy, hogy funkcióját, akkor ismerős lesz pár arc cocológiaóráról?


Sőt, ne a társadalom céljáról, hanem "a társadalmasodás funkcióiról", sőt, "rendszerimmanens céljairól" beszéljek? Akár így mondom, akár úgy, a tények nem változnak. A szociológia egyik legnagyobb hiányossága egyébként, amivel sosem nézett őszintén szembe az, amiről beszélek.

2011. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!