Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kormány szerint a kötelező...

A kormány szerint a kötelező oltás eleget tesz a "nem ártani" bioetikai alapelvnek. Egyetértetek?

Figyelt kérdés

Erre a bioetikai alapelvre hivatkozott a Magyar Orvosi Kamara, amikor bejelentették az egészségügyi dolgozók kötelező beoltását. Azt is hozzátették, hogy eddig is léteztek kötelező oltások, így a mostani sem lesz kivétel. Novák Katalin elmondása szerint a többi szektor kötelező oltásáról csak később dönt a kormány.


Részekre bontom.

Nemhogy nem tesz eleget az bioerkölcsi alapelvnek, hanem ezzel a lépéssel egyenesen átlépnek minden orvosetikai morált. Emberkísérleti, eddig soha ki nem próbált biolaboratóriumi anyagot akarnak kötelezően befecskendezni mindenkibe, aki az egészségügyben dolgozik. Egy ideális világban a kötelező oltás helyett minden állampolgárnak kötelező lenne a 2 hetes karantén, és ezekkel az ún. vészhelyzeti oltásokkal csak azokat a dolgozókat oltanák be kötelezően, akik elengedhetetlen munkát végeznek (orvosok, építészek, gyári munkások, stb.). Ez gazdasági összeomlást eredményezne, de a kísérleti vakcinák miért jelentenének kisebb veszélyt?


Valóban léteztek eddig is kötelező oltások, de azok nem génterápiás eljárások voltak, hanem minden biztonsági kritériumot teljesítő oltások.


A Novák Katalin által belengetett "majd meglátjuk", hogy milyen szektorokban teszik kötelezővé az oltást sajnos hamarosan valósággá fog válni. Amint elérkezik a negyedik hullám, a pedagógusokat, de talán az egész lakosságot kötelezően beoltják.


Szerintem ez nemcsak felháborító, hanem a 21. század legnagyobb bioterrorizmusa és fasizmusa.

Kíváncsian várom a véleményeket.



2021. júl. 20. 00:55
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/312 anonim ***** válasza:
83%

67 szerintem te keversz valamelyik hozzászólóval. Nem tudom most mit szeretnél. Szerinted úgy komolyan, mi az a kártérítés amivel egy emberi életet lehet kárpótolni? Elég pszichopatának kellene lenni ehhez.

Szerintem mi egy oldalon vagyunk. XD

65, 69 voltam

2021. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/312 anonim ***** válasza:
100%
Azert szerintem a placebónál egy picit több van itt. Amúgy meg mi a ráknak épülnek vakcinagyárak?!
2021. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/312 anonim ***** válasza:
100%
En mar ezt nem tudom kovetni, 71. Megyek, leiszom magam.
2021. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/312 A kérdező kommentje:
71: tévedsz, ha azt hiszed, hogy a meggyilkolt emberek családjai nem kapnak anyagi kártérítést. Legutóbb amikor elítélték a hírhedt lúgos orvost (bár ez súlyos testi sértés volt), az egész nemi szervét megcsonkított nő anyagi kártérítést kapott. Ha gyakorlatilag nemzőképtelenné tesznek és megfosztanak az orgazmustól, annak meg lehet állapítani az összegét? Nem, mégis ez van.
2021. júl. 21. 21:43
 75/312 anonim ***** válasza:
97%
71 vagyok. oké, sajnos, beteg egy világban élünk. De akkor ki szab ennek határt?! Ki mondja végre ki, hogy ennek vége? Örülnék ha nem csak akkor vonulnánk ki az utcára, ha a netadót szeretnék bevezetni, vagy foci van.
2021. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/312 anonim ***** válasza:
83%
73, én sem tudom már követni, 75 71 és a többi vagyok. XD
2021. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/312 anonim ***** válasza:
35%
76, en 71 eves vagyok es 70-es Vodafonos. 77-es voltam, sziasztok!
2021. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/312 A kérdező kommentje:
Senki sem fogja kimondani, a magyarok főleg nem. Ha 22-ben is megválasztják a Fideszt, akkor eskü elutazok Észak-Koreába, ott legalább nyíltan diktatúra van agyhalott emberekkel, itt csak úgy tűnik, mintha.
2021. júl. 21. 22:23
 79/312 anonim ***** válasza:
91%
77, pár év múlva (lehet sokat is írtam), meg csak ennyi: "Én meg a 46525-es vagyok". Egy kibszott kód. De szívből kívánom, hogy ne legyen igazam. Bár kártyák alapján sok helyen már így is azok vagyunk. Kérdes, minden erkölcsi/etikai kérdést ledöntve, meddig megyünk el? :( siralmas. Én még nem iszom le magam, a pia nem megoldás, de úgy érzem fél lábbal sokan már a sírban vagyunk. :(
2021. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/312 anonim ***** válasza:
88%
78 teljesen igazad van!! Akkor én is utazok. Merre azt nem tudom.
2021. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!