Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kormány szerint a kötelező...

A kormány szerint a kötelező oltás eleget tesz a "nem ártani" bioetikai alapelvnek. Egyetértetek?

Figyelt kérdés

Erre a bioetikai alapelvre hivatkozott a Magyar Orvosi Kamara, amikor bejelentették az egészségügyi dolgozók kötelező beoltását. Azt is hozzátették, hogy eddig is léteztek kötelező oltások, így a mostani sem lesz kivétel. Novák Katalin elmondása szerint a többi szektor kötelező oltásáról csak később dönt a kormány.


Részekre bontom.

Nemhogy nem tesz eleget az bioerkölcsi alapelvnek, hanem ezzel a lépéssel egyenesen átlépnek minden orvosetikai morált. Emberkísérleti, eddig soha ki nem próbált biolaboratóriumi anyagot akarnak kötelezően befecskendezni mindenkibe, aki az egészségügyben dolgozik. Egy ideális világban a kötelező oltás helyett minden állampolgárnak kötelező lenne a 2 hetes karantén, és ezekkel az ún. vészhelyzeti oltásokkal csak azokat a dolgozókat oltanák be kötelezően, akik elengedhetetlen munkát végeznek (orvosok, építészek, gyári munkások, stb.). Ez gazdasági összeomlást eredményezne, de a kísérleti vakcinák miért jelentenének kisebb veszélyt?


Valóban léteztek eddig is kötelező oltások, de azok nem génterápiás eljárások voltak, hanem minden biztonsági kritériumot teljesítő oltások.


A Novák Katalin által belengetett "majd meglátjuk", hogy milyen szektorokban teszik kötelezővé az oltást sajnos hamarosan valósággá fog válni. Amint elérkezik a negyedik hullám, a pedagógusokat, de talán az egész lakosságot kötelezően beoltják.


Szerintem ez nemcsak felháborító, hanem a 21. század legnagyobb bioterrorizmusa és fasizmusa.

Kíváncsian várom a véleményeket.



2021. júl. 20. 00:55
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/312 kretens ***** válasza:
92%
Az idő múlása majd mindent a helyére rak.Nos ha idővel egyre nyilvánvalóbbá válik az oltások sötét oldala vagyis ha olyan tünetek jelentkeznek amik ne adj isten tömeges halálozást idéz elő na akkor isten irgalmazzon mindazoknak akik ráerőszakolták zsarolással kényszeritéssel az emberekre vagy csak haszonszerzés céljából részese voltak a propagandának.Nem lesz kibúvó és nem lehet majd kimagyarázni.
2021. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/312 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj(természetesen az nem baj, hogy nem halnak meg tőle), hogy én pl.olyanokat hallok a környezetemben oltás után, hogy gyulladások, addig nem jelentkező magas vérnyomás, cikluszavarok, szívizom-gyulladás stb. Nos, ebbe nem halnak bele azonnal. Az orvosok annyit mondanak, hogy persze semmmmmmmi köze az oltáshoz. Ki van ez találva rendesen, hogy jól el lehessen tusolni. Mire valóban meghalnának, már kötelezővé teszik mindenkinek, szóval csak "egy halál lesz a sok közül." Hisz oltás nélkül is meghalnánk előbb-utóbb. Az más kérdés, hogy én nem csak halált, hanem a fentieket se terveztem be magamnak mostanában 🤷
2021. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/312 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is múltkor mesélte az egyik ismerősöm (30 éves csaj), hogy az oltás után kb. 1 héttel nagyon durván megbetegedett, elájult, folyamatosan fájt a feje és begyulladt valamelyik ízülete. Még most sem tudják a pontos okát, és különböző kivizsgálásokra jár, de az oltás utáni szövődmény fel sem merült.
2021. júl. 22. 23:54
 104/312 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ápoló ismerősöm kórházi oltópontot adott oltásokat, és mesélte hogy többen is nagyon rosszul lettek az oltástól. Azt hiszem Pfizertől, de nem biztos. Megkapták és tíz perc múlva fel sem tudtak kelni. Elkülönítették őket és napokig feküdtek mozdulatlanul a kórházban, mintha tetszhalottak lennének. Nem tudtak mit csinálni velük, csak annyit hogy bekötötték az infúziót, vagy 15-20 embert. Végül magukhoz tértek vagy 1 hét múlva és hazamentek de nagyon fura volt az egész és semmi magyarázat rá. A médiában persze szó nem volt erről, az se véletlen hogy a kórházakból ki volt tilva mindenki. Szerintem mindenhol voltak ilyen esetek.
2021. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/312 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha akarunk, akkor mindenre keresünk és találunk is magyarázatot. Ezért írtam, hogyha pl. a Pfizer rákot okozna, akkor is mindenki a homokba dugná a fejét. Ezt hívják fanatizmusnak. Senki sem foglalkozik az oltás utáni mellékhatásokkal, még csak fel sem merül, bezzeg a koronára mindent ráfognak. Valszeg a szegény 85 éves Mariska néni korona nélkül is belehalt volna a krónikus betegségébe, de mégis a koronavírust tekintették a halál okának. Most, hogyha kétfejű csecsemője születne az oltott anyának, akkor egyből genetikai és egyéb okokra hivatkoznának. Mert az oltás ilyet biztos nem okoz.
2021. júl. 23. 00:17
 106/312 anonim ***** válasza:
72%
#99: 97 vagyok. Itt ( [link] is talalsz ilyen embereket. (Nem konteos oldal, egy kutatoorvose, akinek a novere a szegedi covid reszleg vezetoje, es gyakran oszt meg koronavirussal kapcsolatos kutatasi eredmenyeket.)
2021. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/312 anonim ***** válasza:
83%
Durva történetek. Nekem egyik ismerősőm bátyjának a családjával történt ez... Teljesen egészségesek voltak kutyabajuk nem lett volna a koronától de beoltatták magukat és az egész család rosszul lett. Nagyobbik lány a kórházban halt meg, az apa agyvérzés kapott és a féloldla lebénult. Maradandó. Gyakorlatilag fél árván maradt 3 gyerek. Bocsánat kettő mert az egyik meghalt. :(
2021. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/312 anonim ***** válasza:
65%

Mellesleg érdekes módon mindig a mellékhatásokat tagadják az oltáspártiak,úgy h az emberek nagy részén például kisebb nagyobb heget hagyott a bőrén gyerekkori bcg oltás amit egy életen át hordanak.

Akkor sem érdekelte a fejlesztőket h azért ne rondítsuk már el egy életre azt a területet,de nekik ez így belefért...

2021. júl. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/312 anonim ***** válasza:
69%
Jó, azért a bcg oltás után maradt pattanásnyi heg nem összehasonlítható ezzel, azért az tényleg járulékos veszteség, a kutya se nézi.
2021. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/312 anonim ***** válasza:
81%
#101: Pont ezért akarják mindenkinek beadni, hogy ne legyen kontrollcsoport, hogy a megbetegedések és az oltás közti kapcsolataot ne lehessen kimutatni.
2021. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!