Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kormány szerint a kötelező...

A kormány szerint a kötelező oltás eleget tesz a "nem ártani" bioetikai alapelvnek. Egyetértetek?

Figyelt kérdés

Erre a bioetikai alapelvre hivatkozott a Magyar Orvosi Kamara, amikor bejelentették az egészségügyi dolgozók kötelező beoltását. Azt is hozzátették, hogy eddig is léteztek kötelező oltások, így a mostani sem lesz kivétel. Novák Katalin elmondása szerint a többi szektor kötelező oltásáról csak később dönt a kormány.


Részekre bontom.

Nemhogy nem tesz eleget az bioerkölcsi alapelvnek, hanem ezzel a lépéssel egyenesen átlépnek minden orvosetikai morált. Emberkísérleti, eddig soha ki nem próbált biolaboratóriumi anyagot akarnak kötelezően befecskendezni mindenkibe, aki az egészségügyben dolgozik. Egy ideális világban a kötelező oltás helyett minden állampolgárnak kötelező lenne a 2 hetes karantén, és ezekkel az ún. vészhelyzeti oltásokkal csak azokat a dolgozókat oltanák be kötelezően, akik elengedhetetlen munkát végeznek (orvosok, építészek, gyári munkások, stb.). Ez gazdasági összeomlást eredményezne, de a kísérleti vakcinák miért jelentenének kisebb veszélyt?


Valóban léteztek eddig is kötelező oltások, de azok nem génterápiás eljárások voltak, hanem minden biztonsági kritériumot teljesítő oltások.


A Novák Katalin által belengetett "majd meglátjuk", hogy milyen szektorokban teszik kötelezővé az oltást sajnos hamarosan valósággá fog válni. Amint elérkezik a negyedik hullám, a pedagógusokat, de talán az egész lakosságot kötelezően beoltják.


Szerintem ez nemcsak felháborító, hanem a 21. század legnagyobb bioterrorizmusa és fasizmusa.

Kíváncsian várom a véleményeket.



2021. júl. 20. 00:55
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/312 anonim ***** válasza:
96%

#140: És amikor Gulyás gergyely azt nyilatkozta, hogy valóban több olyan eset is volt, amikor covid halottnak számolták az autóbalesetben elhunytakat is, csak mert volt pozitív covid tesztjük?

Messze nem igazak a számok, csak amíg a covidról van szó, addig riogatunk, amíg meg az oltásról addig sumákolunk. Na vajon miért?

2021. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/312 JLCS ***** válasza:
96%
141-pont ugyanazt a logikát tetszik követni,amit a hivatal már megtett:Ha fertőzött vagyok,és lelő egy féltékeny férj,egyértelmű,hogy a vírus áldozata vagyok. Az eü-ben dolgozom,nap mint nap harsogta a rádió a vírus áldozatainak a számát-anno. De hogy az én munkahelyemen mi történik,-a kórházban-hány beteg van,mennyi az áldozat,semmit sem tudhattam kérdezve sem!! Még most sem. Nem furcsa? A fülünkbe üvöltik,hogy Amerika-ennyi és ennyi beteg és halott,de hogy a közvetlen közelemben mi is történik,semmi közöm hozzá-ugyebár.
2021. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/312 JLCS ***** válasza:
96%
Bocs,eltévesztettem-140-nek üzenem előző kommentemet
2021. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/312 anonim ***** válasza:
0%

#141

Az is ugyanúgy hülyeség, és erősen túlbecsült érték, de írtam is, hogy ti oltás-szekptikusak ugyanazt a hibát követitek el az oltásos halottak esetén, amit a kormány a covid halottak nyilvántartása esetén. De érdekes módon csak az előbbin problémáztok. Legyetek következetesek. Ha a kovidos halottakat el akarjátok osztani tízzel, osszátok el az oltásos halottakat is ennyivel.


1. Hivatalosan 30ezer koronás halottunk van. Ebben az esetben kikéritek, hogy ennek a fele amúgyis meghalt volna alapbetegségben, van köztük akiket elütött a villamos, stb.


2. Hivatalosan van 441 ember aki az oltás követő 1 hónapon belül meghalt. Ebben az esetben már meg sem fordul a fejetekben, hogy ezek nagyrésze az oltástól függetlenül halt, meg sőt, automatikusan úgy veszitek, hogy az OLTÁS MIATT haltak meg, pedig ilyet soha senki nem állított.


Kiragadtok egy cikkből, vagy mondatból valamit és egy nektek tetsző hülyeséget kreáltok belőle. Ez alatt a kérdés alatt is van több ilyen: génterápiás oltás, Pfizereseknek tiltva van a vakcina, most meg 441 hivatalos beoltott halott.


Ha sumákolás lenne az oltással kapcsolatban már ezt a 441-es számot sem tették volna közzé, hisz ez nem kis muníció az oltáselles fanaticoknak.

2021. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/312 anonim ***** válasza:
64%

#142

Nem. A 139-es kommentelő követi ugyanazt a locikát.

A hivatal szerint ha valaki pozitív koronavírus teszttel elpatkol az automatikusan koronavírus áldozat.

A kommentelő szerint ha valaki az oltás követő 1 hónapon belül meghal az automatikusan oltás áldozat.


Az én logikám szerint sem azokat nem kellene automatikusan koronavírus áldozatnak minősíteni aki pozitív teszttel hal meg, és azokat sem oltásos áldozatnak, akik az oltást követő 1 hónapon belül halnak meg.

2021. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/312 JLCS ***** válasza:
72%
Nos,megtörtént,aminek nem lett volna szabad. Kötelezővé tették az oltást. Mennyi hazug ember hazája magyarország?
2021. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/312 A kérdező kommentje:
Dehogy tették kötelezővé (eü-n kívül). Hol olvastad?
2021. júl. 29. 22:32
 148/312 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd. Rosszat álmodott.
2021. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/312 anonim ***** válasza:
100%
JLCS eü-s, nyilvanvaloan a munkahelyerol beszel. Eddig meg nem volt rendelet es a munkahelyeken is viszonylagos csend volt errol. Raadasul o atesett a fertozesen, teljesen felesleges lenne oltatnia, de akkor ezek szerint igy is kenyszeriteni akarjak.☹
2021. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/312 JLCS ***** válasza:
100%
Kösz-149. Valóban rosszul írtam,de akkor hallottam a rádióban,és nem láttam rendesen a pipától-eltévesztettem. Remélem nem prófétai elírás volt. Az eü-ben dolgozom,de már hallok ezzel kapcsolatos zúgolódást. A macska egér harc elkezdődött.
2021. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!