Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kormány szerint a kötelező...

A kormány szerint a kötelező oltás eleget tesz a "nem ártani" bioetikai alapelvnek. Egyetértetek?

Figyelt kérdés

Erre a bioetikai alapelvre hivatkozott a Magyar Orvosi Kamara, amikor bejelentették az egészségügyi dolgozók kötelező beoltását. Azt is hozzátették, hogy eddig is léteztek kötelező oltások, így a mostani sem lesz kivétel. Novák Katalin elmondása szerint a többi szektor kötelező oltásáról csak később dönt a kormány.


Részekre bontom.

Nemhogy nem tesz eleget az bioerkölcsi alapelvnek, hanem ezzel a lépéssel egyenesen átlépnek minden orvosetikai morált. Emberkísérleti, eddig soha ki nem próbált biolaboratóriumi anyagot akarnak kötelezően befecskendezni mindenkibe, aki az egészségügyben dolgozik. Egy ideális világban a kötelező oltás helyett minden állampolgárnak kötelező lenne a 2 hetes karantén, és ezekkel az ún. vészhelyzeti oltásokkal csak azokat a dolgozókat oltanák be kötelezően, akik elengedhetetlen munkát végeznek (orvosok, építészek, gyári munkások, stb.). Ez gazdasági összeomlást eredményezne, de a kísérleti vakcinák miért jelentenének kisebb veszélyt?


Valóban léteztek eddig is kötelező oltások, de azok nem génterápiás eljárások voltak, hanem minden biztonsági kritériumot teljesítő oltások.


A Novák Katalin által belengetett "majd meglátjuk", hogy milyen szektorokban teszik kötelezővé az oltást sajnos hamarosan valósággá fog válni. Amint elérkezik a negyedik hullám, a pedagógusokat, de talán az egész lakosságot kötelezően beoltják.


Szerintem ez nemcsak felháborító, hanem a 21. század legnagyobb bioterrorizmusa és fasizmusa.

Kíváncsian várom a véleményeket.



2021. júl. 20. 00:55
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/312 anonim ***** válasza:
69%

Pfizer: "United States, Germany, Turkey, South Africa, Brazil and Argentina" (41 ezer önkéntes)


Moderna: USA (28 ezer önkéntes)


J&J: "Argentina, Brazil, Chile, Colombia, Mexico, Peru, South Africa, and the United States" (44 ezer önkéntes)


Ahogy tudom, egyik ország sem diktatórikus. Kérdés?

2021. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/312 JLCS ***** válasza:
100%
178-nem akarok elmenni,alapvetően nekem való hely. De nincs kizárva,hogy mégis lelépek,mert az utóbbi egy évben érezhetően leromlottak az emberi viszonyok. sajnálom.
2021. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/312 anonim ***** válasza:
84%
Maradjunk mar valahogy kapcsolatban, akar itt, ha neked is ok. Erdekel mi lesz veled. Parom hajlik a kilepesre.
2021. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/312 JLCS ***** válasza:
100%
Nincs kérdés 181--Tapsvihar--Örömrivalgás--Virágeső----De Kínát azért kifelejtetted Indiával együtt vagy ott nix próba? Argentina, Brazil, Colombia, Mexico, Peru, South Africa ha ezen országok szociális nívóját,és kissé bonyolult politikai helyzetüket vizsgálgatjuk...Na jó,hivatalosan nem diktatúrák. Venezuela semmi?
2021. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/312 anonim ***** válasza:
71%

JLCS, a kínai Sinopharmot a következő országokban tesztelték:

Kína, Egyesült Arab Emírségek, Bahrain, Egyiptom, Argentína, Peru

2021. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/312 anonim ***** válasza:
76%

JLCS, én is eü-s vagyok. Szerintem vállald be a szurit, nem nagy ügy. Én is megkaptam, da иem volt semmilyen mellékhaтása.

Szputиikot кдрtam, da mindan tэljэsan яэиdben van, meлéкhдtás nyet, tavarisi, не надо бояться, все будет хорошо.

2021. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/312 JLCS ***** válasza:
100%
Na jó 185 nem az én felvetésem egyébként sem. Csak az ÖNKÉNTES szó szólott az én szívemhez.Azért reagáltam. Gyönyörűséges nemzetünkben volt néhány tapasztalatom az önkéntességhez. Lehet hogy az egykori 3.világ országaiban az önkéntesség a néplélek sajátosság. De nem is ez a lényeg. Akkor Szlávik János miért mondta világméretű emberkísérletnek a projektet? Nem linkelem a videót,biztos hogy ismered. Minden irónia nélkül mondom:Szlávik János mindig szimpatikusabb bármelyik okoskodó Fa-fejnél. Mert megőrzött még valamit az emberi arcából. Például nem tud profin szemrebbenés nélkül hazudni. Időről időre kiesik a szerepéből,ezért elszólja magát. Sajnálom,mint jobb sorsra érdemes embert.
2021. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/312 JLCS ***** válasza:
88%
186 A vodkát iszod azért azóta? a ciril látom már megy. Éna Whiskey-t jobban szimpatizálom.
2021. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/312 anonim ***** válasza:
81%

Bill Gates arról beszél, hogy a Föld lakosságát vakcinákkal kellene csökkenteni.

https://www.youtube.com/watch?v=eNmj6Ug-a4A

ELKÉPESZTŐ, HOGY EZ AZ EMBER NINCS MÉG BÖRTÖNBEN!!!

2021. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/312 JLCS ***** válasza:
90%
189-Itt olyasmit kérsz számon-és igazad is van-mint: igazságosság,humánum,szolidaritás,felelősség,stb ami az ember saját képessége lenne. De ezen a szinten,ahol ezek a dolgok alakulnak,ilyen nem létezik. Kár követelőzni,siratni,átkozódni-illetve néha muszáj,de abba kell hagyni időben. Energiapocséklás. Én csak egy dolgot tudok mondani-próbálom megérteni,vajon mi is történik most?,mi lehet a háttere?,mi az értelme? És mindezt úgy hogy ne hatalmasodjon el rajtunk semmilyen konteó,vagy paranoia. Kitartani.
2021. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!