Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kormány szerint a kötelező...

A kormány szerint a kötelező oltás eleget tesz a "nem ártani" bioetikai alapelvnek. Egyetértetek?

Figyelt kérdés

Erre a bioetikai alapelvre hivatkozott a Magyar Orvosi Kamara, amikor bejelentették az egészségügyi dolgozók kötelező beoltását. Azt is hozzátették, hogy eddig is léteztek kötelező oltások, így a mostani sem lesz kivétel. Novák Katalin elmondása szerint a többi szektor kötelező oltásáról csak később dönt a kormány.


Részekre bontom.

Nemhogy nem tesz eleget az bioerkölcsi alapelvnek, hanem ezzel a lépéssel egyenesen átlépnek minden orvosetikai morált. Emberkísérleti, eddig soha ki nem próbált biolaboratóriumi anyagot akarnak kötelezően befecskendezni mindenkibe, aki az egészségügyben dolgozik. Egy ideális világban a kötelező oltás helyett minden állampolgárnak kötelező lenne a 2 hetes karantén, és ezekkel az ún. vészhelyzeti oltásokkal csak azokat a dolgozókat oltanák be kötelezően, akik elengedhetetlen munkát végeznek (orvosok, építészek, gyári munkások, stb.). Ez gazdasági összeomlást eredményezne, de a kísérleti vakcinák miért jelentenének kisebb veszélyt?


Valóban léteztek eddig is kötelező oltások, de azok nem génterápiás eljárások voltak, hanem minden biztonsági kritériumot teljesítő oltások.


A Novák Katalin által belengetett "majd meglátjuk", hogy milyen szektorokban teszik kötelezővé az oltást sajnos hamarosan valósággá fog válni. Amint elérkezik a negyedik hullám, a pedagógusokat, de talán az egész lakosságot kötelezően beoltják.


Szerintem ez nemcsak felháborító, hanem a 21. század legnagyobb bioterrorizmusa és fasizmusa.

Kíváncsian várom a véleményeket.



2021. júl. 20. 00:55
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/312 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kérdező kérdésindoklásával. Különösen a mai Világ rejtett hátterének, a rejtőzködők céljainak ismeretében.
2021. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/312 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező írja: "A kínai hagyományos, viszont sz*rt sem ér."

Erre csak annyit mondok, kedves Kérdező, nézze meg a kínai járványgörbét. Még csak százezer fertőzöttnél járnak a milliárdos lakosságnál. Gondolom, sz*rral ezt nehéz lett volna elérni...

2021. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/312 anonim ***** válasza:
100%

Szűklátókörű írja: "Te, már százmilliókon kipróbálták az oltásokat."

Én: de még csak rövididejű, pár éves tapasztalatok vannak. Elég rákeresni a Thalidomid (Contergan) okozta katasztrófára, hogy a hosszútávú tapasztalatok fontossága nyilvánvalóvá váljon.

Gondolkozni szabad.

2021. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/312 anonim ***** válasza:
13%

Ne hasonlíts egy gyógyszert egy oltáshoz hosszú távú mellékhatások tekintetében.


Soha nem volt olyan vakcina, aminek a mellékhatásai 5-10-20-30 év múlva jöttek volna ki. Anno a Pandremix (H1N1) oltás okozott narkolepsziát, de annak az esélye is kb. 1:20000 körül mozgott (= közel 0.)

2021. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/312 anonim ***** válasza:
96%

"a vicc pedig az, hogy ötször több az antitestem (a fertőzésen átesetten, a bejegyző kiegészítése), mint az oltott apámnak..."

Kérlek, a dokumentumokkal együtt küldd meg ezt a mondatodat a döntnököknek, mert úgy látom, gondolkodni nem tudnak, kell nekik egy kis segítség.

2021. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/312 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosaim látták, tudnak róla. Apám Sinopharm-os, 133 körüli AU/ml van a vérében, nekem 510.125 AU/ml négy hónappal a betegség után. Nem tudom, miféle döntnökökről beszélsz, nem is érdekel, ezeket az eredményeket kaptuk ellenanyag vizsgálat után, az orvosom pedig azt mondta, hogy bőven védett vagyok még, ráérek az oltással...
2021. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/312 anonim ***** válasza:
100%

96: Ugy kb. orokre raersz, mivel az antitest szint csokkenese a fertozest kovetoen teljesen normalis (par honap), ezt Covid elott meg tudtak az immunologusok. Ez azonban nem jelenti az immunologiai memoria megszuneset, azt ugyanis a memoria T es B sejtek biztositjak, mely utobbiak mar a fertozes soran az affinitaseresen es izotipusvaltason atesett BCR-t ( B sejt antigenfelismero receptor, az antitest sejtfelszinhez kotott formaja) hordozzak es ujabb fertozes eseten gyorsan antitesttermelo plazmasejtekke alakulnak es nagy affinitasu IgG-t termelnek.


Israeli adatok azt mutatjak, hogy a vakcinaltak 7x nagyobb esellyel fertozodnek a delta varianssal, mint a fertozesen korabban atesettek. Az uj fertozottek kozott tobb az oltott, mint az oltatlan, ami arra enged kovetkeztetni, hogy az oltatlankent szamontartott csoport egy resze is ateshetett korabban a fertozesen, vagy rendelkezik keresztimmunitassal korabbi koronavirus fertozes reven (4 masik koronavirus kering a human populacioban, a felso leguti fertozesek kb. 30%at okozva).


Ebbol kifolyolag a fertozesen atesettek vegzalasa teljesen indokolatlan. (A tobbieke is.)

2021. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/312 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen igazad van. 🙂 Én is így gondolom, ezért is háborít fel, hogy mindenhol csak az oltott vs oltatlan vita megy, rólunk felgyógyultakról teljesen megfeledkezve.
2021. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/312 JLCS ***** válasza:
100%
Kérdező,és legtöbb válaszoló-egy pillanatra felvillantottátok bennem a reményt,hogy a "nemzet"-nek vannak még felelősen gondolkodó,és a véleményét nyíltan felvállalni merő tagjai. A sok szervilis sunnyogó között.Köszönöm az írásokat. A csordaszellem az egyik legsúlyosabb betegségünk,erre kéne már valami oltás. Mert hülyeséggel be van oltva ez a nép rendesen.
2021. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/312 JLCS ***** válasza:
100%
Amúgy az eü-ben dolgozom. Nálunk még csend van a kötelező oltásról.Szerintem legtöbben be vannak.Az igazgató realista,nem akarja hogy ezzel is kavarja,az amúgy is elég zilált embereket. Remélem ez így is marad. Amúgy van "fizetős"védettségi kártyám,az antitesttartalom négy és félszerese volt az elfogadott minimumnak,úgy hogy nem olttattam.
2021. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!