Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kormány szerint a kötelező...

A kormány szerint a kötelező oltás eleget tesz a "nem ártani" bioetikai alapelvnek. Egyetértetek?

Figyelt kérdés

Erre a bioetikai alapelvre hivatkozott a Magyar Orvosi Kamara, amikor bejelentették az egészségügyi dolgozók kötelező beoltását. Azt is hozzátették, hogy eddig is léteztek kötelező oltások, így a mostani sem lesz kivétel. Novák Katalin elmondása szerint a többi szektor kötelező oltásáról csak később dönt a kormány.


Részekre bontom.

Nemhogy nem tesz eleget az bioerkölcsi alapelvnek, hanem ezzel a lépéssel egyenesen átlépnek minden orvosetikai morált. Emberkísérleti, eddig soha ki nem próbált biolaboratóriumi anyagot akarnak kötelezően befecskendezni mindenkibe, aki az egészségügyben dolgozik. Egy ideális világban a kötelező oltás helyett minden állampolgárnak kötelező lenne a 2 hetes karantén, és ezekkel az ún. vészhelyzeti oltásokkal csak azokat a dolgozókat oltanák be kötelezően, akik elengedhetetlen munkát végeznek (orvosok, építészek, gyári munkások, stb.). Ez gazdasági összeomlást eredményezne, de a kísérleti vakcinák miért jelentenének kisebb veszélyt?


Valóban léteztek eddig is kötelező oltások, de azok nem génterápiás eljárások voltak, hanem minden biztonsági kritériumot teljesítő oltások.


A Novák Katalin által belengetett "majd meglátjuk", hogy milyen szektorokban teszik kötelezővé az oltást sajnos hamarosan valósággá fog válni. Amint elérkezik a negyedik hullám, a pedagógusokat, de talán az egész lakosságot kötelezően beoltják.


Szerintem ez nemcsak felháborító, hanem a 21. század legnagyobb bioterrorizmusa és fasizmusa.

Kíváncsian várom a véleményeket.



2021. júl. 20. 00:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/312 A kérdező kommentje:
Az "oltás" hatóanyagáról vitatkozunk, közben a kérdés arra irányul, hogy mennyire normális ráerőszakolni egy embercsoportra, lassan egy egész populációra egy kísérleti anyagot, amiért senki sem vállal felelősséget? A tömeges butítás pont úgy történik, hogy azt mondom: "nekem nem kell gondolkodnom, hiszen más jobban tudja nálam." Ez is borzasztó, de talán kevésbé rossz, mint az, amikor azt mondom, hogy: "bármit csinálhatnak a testemmel, nincs önrendelkezési jogom."
2021. júl. 20. 12:09
 22/312 A kérdező kommentje:
20as válaszoló: szóval csak az nyilatkozhat a témában, aki genetikus, vagy mi? Szerinted nem közérdek, hogy mit fecskendeznek belénk? Szerinted, akinek véleménye van, az már proli? Vagyunk többen is, akiket nem lehet megmanipulálni, és nem vagyunk sem konteósok, sem paranoiásak.
2021. júl. 20. 12:13
 23/312 anonim ***** válasza:
92%

Engem nem érdekel senkinek a véleménye, csak a sajátom ezzel kapcsolatban.

Nem fog engem senki befolyásolni és manipulálni, megfenyegetni.

Az oltás nem lehet kötelező senkinek.

Egyet értek a kérdezővel. De ki tudja mit fog lépni a kormány.

A világon egyébként sehol nem kötelező.


Ma is mit hallottam a rádióban?

,,Európában elsőként lehet 3. Oltást kapni Magyarországon."

Adj be magadnak másikat is, mert ugyan azt nem lehet.

Csak pumpáld magadba csak jó történhet veled...O.V. mondta, hogy naívak azok az oltatlan emberek, akik azt hiszik biztonságban vannak.

Rémisztget.


Már az elején sem kértem az oltást és rohadtul biztonságban vagyok.


Nyílvánvalóan génterápiás ez a szenny. A szőr feláll a hátamon, de nincs mit tenni, Mo.-n a helyzet élhetetlen, lépnie kell annak akinek nem tetszik a rendszer.

Saját tapasztalatból ennyit tudok tanácsolni.

2021. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/312 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező! Hagyd a #16-ost. Tanuld meg, ezen a világon egy immunulógus van és az ő. Minden covidos kérdésnél osztja az észt. Kedvenc szava a proli, bár valószínűleg azt se tudja, mit jelent😂 Értelmesen ne próbálj vele vitázni, esélytelen.
2021. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/312 anonim ***** válasza:
92%

Jaj jaj jaj...


Látom idetalált a mindenkit kiosztó, magát orvosnak képzelő hozzászóló akinek az a téveszméje, hogy aki nem oltat = proli. Hónapok óta más témája sincs, még kérdésekkel is bombázza állandóan a GYK-t. Nem tudom, ismerek diplomás, piszokgazdag családot, akik soha nem adnák be, meg nem egy valóban egészségtelenül élő, szavai szerint proli embert akik meg már régen beadatták...


Én még nem oltatok, átestem a betegségen és bizonyítottan tele vagyok antitesttel. Még az orvosom szerint is bőven ráérek, posztcovidom sincs (pedig asztmás vagyok) a vicc pedig az, hogy ötször több az antitestem, mint az oltott apámnak...

2021. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/312 anonim ***** válasza:
87%
Kerdezo, en is ismerem a "beszelgetopartneredet", belefutottam parszor itt. Mindig ugyanazt a suket dumat tolja. Ne pazarold ra az idodet, az ignoralas a leghatekonyabb ellene.
2021. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/312 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám, miért érez erre kényszert. Hónapok óta semmi mást nem csinál, temérdek kérdést kiírt már erről és temérdek emberbe állt már bele, kvázi mindnekibe, aki nem 100%-ban ad neki igazat, az szerinte csaaaak proli lehet. :) Kíváncsi vagyok, nekem fog-e most reagálni, hiszen nekem orvos mondta, hogy annyira tele vagyok antitesttel, hogy nyugodtan várhatok. :D
2021. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/312 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként első te elolvastad egyáltalán a cikket amit küldtél? A KÓRHÁZBA KERÜLTEK 40%-ánál alakultak ki bajok. Ezt persze csak futólag említik és azt kihagyják is hogy a fiatalok 99.9%-a nem kerül kórházba. Ráadásul akik kórházba kerülnek azok nagyrészének már alapból volt egy alapbetegsége, le merném fogadni hogy ezzel is jatszogattak a tanulmány során. Ki kéne bújni néha a clickbait cikkekből.
2021. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/312 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és hogy kiálltok mellettem, legalábbis az érveim mellett. Nagyon problémás, hogy az emberek többsége a médiamanipuláció áldozata lett. Persze biztosan vannak olyanok, akik önként veszik fel az oltást, vállalva a kockázatokat, de meggyőződésem, hogy a legtöbben csak a társadalomra gyakorolt nyomás miatt, az oltások istenítése vagy a szociális státusz miatt vették fel. Nagy hiba polarizálni a társadalmat, hogy az oltatlanok prolik, az oltottak pedig diplomás értelmiségiek. Ez egész egyszerűen nem igaz, sőt valószínűleg több munkás veszi fel az oltást, mert ők aztán semmilyen szinten nem értenek a biológiához, és nem is értik, hogy miért tartom/tartjuk problémásnak ezt az oltásnak becézett génterápiás eljárást, amiért maga a Pfizer és a Moderna cég sem vállal semmilyen felelősséget.
2021. júl. 20. 16:18
 30/312 anonim ***** válasza:
91%

Az gondolom egy cseppet sem zavarja az oltásfanatikusokat, hogy más oltásokat évekig tesztelnek. Az esetleges hosszútávú nem várt hatásaiért ki fog felelősséget vállalni?


Az külön megmosolyogtató, hogy egy olyan vírus ellen akarnak kötelezően oltatni, amin az emberek többsége csak röhög, vagy legyint, az emberek túlnyomó többségére semmilyen komoly hatással nincs és úgy kell összehamisítani a halálozási számokat, hogy mindenkit covidos áldozatnak nyilvánítanak, aki valaha produkált egy negatív tesztet(még akkor is, ha a kórokozónak köze nem volt az illető halálához). Mindenki elgondolkodhat, hogy mit tapasztalt ebből az állítólagosan szörnyen veszélyes járványból 1,5 év alatt, majd össze lehet vetni a média által hangoztatott nézetekkel...

2021. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!