Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek mennyit segít otthon a...

Kinek mennyit segít otthon a házimunkában a férje/párja?

Figyelt kérdés

A minap szóba került a férjemmel, hogy sok férfi kb. egy szalmaszálat sem tesz keresztbe otthon, és hogy nekem milyen jó, hogy ő segít, összetehetem a 2 kezemet (elmosogat, elteszi a megszáradt edényeket, leviszi a szemetet, hétvégén ő csinálja a porszívózást, meg egyébként mindent megszerel otthon, már amit megtud, de eddig nem volt olyan amit nem tudott volna). Másban nem tud segíteni, a takarítás egyéb suvickolós munkái az én dolgom, ahogy a főzés és a mosás is.

Ellenben a munkatársai mind ilyen lusta herék, az asszony kb. rabszolga melettük. És mindenhol ahol megfordult élete során ezt látta, hogy a férfi semmit se csinál otthon, az asszony meg megszakad.

Tényleg én vagyok ilyen szerencsés vagy csak ő mozgott rossz körökben, és vannak még rendes férfiak? Én 40 ő 46 éves.



2021. dec. 16. 10:41
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%

#50

Én nem tudom, én nem csak akkor takarítok. Én csak arra reagáltam, hogy simán el lehet játszani, hogy tiszta és rendszerető az ember, erre a kérdésre reagáltam: "Könyörgöm, mielőtt összeköltöztök valakivel, nem derül ki, hogy mekkora a tisztaság igénye??"

A miértjét már ezektől az emberektől lehetne megkérdezni, én csak annyit írtam hogy simán kivitelezhető.

2022. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!