Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek mennyit segít otthon a...

Kinek mennyit segít otthon a házimunkában a férje/párja?

Figyelt kérdés

A minap szóba került a férjemmel, hogy sok férfi kb. egy szalmaszálat sem tesz keresztbe otthon, és hogy nekem milyen jó, hogy ő segít, összetehetem a 2 kezemet (elmosogat, elteszi a megszáradt edényeket, leviszi a szemetet, hétvégén ő csinálja a porszívózást, meg egyébként mindent megszerel otthon, már amit megtud, de eddig nem volt olyan amit nem tudott volna). Másban nem tud segíteni, a takarítás egyéb suvickolós munkái az én dolgom, ahogy a főzés és a mosás is.

Ellenben a munkatársai mind ilyen lusta herék, az asszony kb. rabszolga melettük. És mindenhol ahol megfordult élete során ezt látta, hogy a férfi semmit se csinál otthon, az asszony meg megszakad.

Tényleg én vagyok ilyen szerencsés vagy csak ő mozgott rossz körökben, és vannak még rendes férfiak? Én 40 ő 46 éves.



2021. dec. 16. 10:41
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

#40

Ha nem válaszolsz, akkor mégis mit kellene elfogadni? :D

Az, hogy "a nő dóga a háztartás" az nem vélemény, hanem kinyilatkoztatás.

2021. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
84%
A barátom elegendő piszkálás (néha egy óra, néha két nap) után mindig beszállt a házimunkába, de mivel eléggé eltérőek az igényeink a tisztaság terén, a békesség miatt végül takarítónőt fogadtunk, aki hetente egyszer átsuvickolja a lakást.
2022. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
16%
Könyörgöm, mielőtt összeköltöztök valakivel, nem derül ki, hogy mekkora a tisztaság igénye??
2022. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
43# Nem. Van aki direkt nem akarja megmutatni azt az oldalát: mielőtt átmész hozzá kitakarít, elpakol, ha veled van, akkor is rendet tart. Aztán összeköltöztök és max 2 hónapig fent tudja tartani a látszatot, de ő úgysem ilyen. Úgyhogy elkezd rendetlenséget hagyni. Nem véletlenül mondják, hogy lakva ismerszik meg az ember. Mert akkor nem tudod takargatni a dolgaid.
2022. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

#43

Miből derülne ki, ha még nem laktatok együtt? :D

2022. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%
Egy lakáson, házon látszik, hogy csak éppen most takarítottak ki, vagy el van hanyagolva. De nyilván mindenkinek más az igénye ebben.
2022. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

#46

Hogy látszana? Komolyan kérdezem. :D

A tiszta lakás az tisztának néz ki. Miből látszik, hogy a legutóbbi takarítás előtt mennyivel takarított?

2022. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
68%

Az átlag háztartásnak a takarítás fogalma kimerül abban, hogy felporszívóznak, felmosnak, a wc-teleöntik domestossal, esetleg a látványos helyeken portalanítanak.

Akinek van szeme a tisztasághoz, az észre fogja venni.

2022. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

#48

Persze, a gányolást igen. De simán ki lehet takarítani normálisan is, ha vendéget vársz.

2022. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
51%
De normálisan miért csak akkor kell kitakarítani, ha vendéget vársz? Ciki a kosz vagy a kupi?
2022. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!