Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hányan veszik be ezt hogy van...

Hányan veszik be ezt hogy van isten vagy istenek?

Figyelt kérdés
Az emberiség hány százaléka hisz valamilyen Istenségben? Csak mert isten szellemi lény, ezt a biblia is írja, és mint tudjuk szellemek nem léteznek! stb stb stb...
2011. máj. 10. 17:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te kevered Istent meg a jósnőt
2011. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
100%

igazság szerint aki beveszi az Isten dolgot, az már ott hibádzik...Isten létét nem elhiszed vagy sem, hanem megtapasztalod, kizárásos alapon megtudod, hogy van, belátod, hogy anélkül nem létezne az univerzum sem...:)


egyébként Istenről, amikor Szellemként említik, nem kísértetre gondolnak, hanem az értelemre, elmére(szellemi próba, szellemi tevékenység, hogy értsd)...és ugyebár te sem láthatod nemhogy a saját elmédet, de másét sem...persze mondhatjuk, hogy az ember agya az esze, értelme...de akkor halál előtti pillanatokban nem igazán tudna gondolkodni az egyén, hiszen az agya satnyul, működése romlik iszonyatosan, és másra koncentrál...de mégis megteszi...itt egy régebbi kérdés, csekkold az utolsó választ. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 Ozmium42 ***** válasza:
82%

Hé, mi ismerjük egymást! Ezt a besétálós beköszönős érvet már hallottam! Én azt mondom, a világ legnagyobb barma vagy amúgy, de hiába, mert úgy sem hiszed el. Sőt, nem is hiszek benned, mert téged sem látott még soha senki. Pont, mint egy troll :D azt se látta még soha senki :D pedig hányan mondják!


[link]

2011. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 A kérdező kommentje:
Tudtam. Sose tudtok válaszolniak a kérdésre a vallásosok mert nem tudjátok a választ. Olyan szinten manipulálva vagytok hogy olyanok vagytok mint a birkák nem néztek oldalra csak előre! Na én megyek mert nekem fontosabb dolgom van mint a szerencsétleneket felvilágosítani! Aztán beszélgessetek magatokkal :DDDDDD
2011. máj. 10. 18:02
 35/108 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban belegondolsz,lehet kamu az Isten duma-de ha egyes emberek nem hinnének benne vagy nem tartanák 1 kicsit is valósnak, mindenki bűnözne gyilkolna lopna-már rég kipusztultunk volna.pár ember nem tudna megfékezni milliókat,csak 1 felsőbb hatalomban való hit.A menyországot én sem tudom elképzelni h a semmiben lebegsz milliárdnyi lélekkel eggyütt.Viszont a világűrt el tudod képzelni?Milyen nagy és ha a Föld a Világűr része akkor a Világűr nem lehet vminek még a része?ěs a világűr után mi van?és az h keletkezett?Ezek olyan dolgok amik épp ésszel fel nem foghatóak.Tehát nem lehet egyértelműen kijelenteni vmiről h nem létezik pont ezért mert arra sem tudsz felhozni bizonyítékot h a te állításod igaz.
2011. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 A kérdező kommentje:

beeeeeeee beeeeeeeee beeeeeee :DDDDDDDDDDDDDD

huhh ha gondolnátok milyen fontos és ismert ember vagyok én :DDDDD

még jó h nem tudjátok :DDDDD

Na császtok aztán "isten" veletek szépségeim!

2011. máj. 10. 18:05
 37/108 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első oldalon leírtam, hogy neves egyetemi professzorok is sokan vallásosak. Akkor a te logikád szerint ők is mind hülyék csak te vagy az okos, bár az eszedet még nem láttad XD És amit te nem látsz az ugyebár nincs. Elmész? Ja értem meg kell csinálni a házifeladatot, mert anyuci nem fog legközelebb a géphez engedni. xD
2011. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjél már. Nem fogsz senkinek hiányozni.
2011. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést könyvjelzőzöm, és ha lehangolt leszek, csak megkeresem és átolvasom, utána szakadni fogok a röhögéstől :D
2011. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora buta ember vagy te kérdező xD Nem akarod győzködni az embereket? hát ne tedd, igazából ezzel mi is jobban járnánk, hát még akkor ha nem léteznél (vagy lehet nem is létezel, emg igazából még nem is láttalak)... de így elég gáz ezt hallani, hogy te raktad fel a kérdést xD


Legalább okoztál nekünk pár vidám eprcet...ezen példáulmég mindig szakadok: " Csak mert isten szellemi lény, ezt a biblia is írja, és mint tudjuk szellemek nem léteznek! stb stb stb..." Te tényleg azt hitted, hogy olyan szellemről van szó, amit tegnap láthattál a szellemírtókban vagy mi?:D:D hát ez gáz


nem baj, majd kinövök ezt, ha nem, akkor emg sebaj, h.lyének is tudni kell lenni xD

2011. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!