Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hányan veszik be ezt hogy van...

Hányan veszik be ezt hogy van isten vagy istenek?

Figyelt kérdés
Az emberiség hány százaléka hisz valamilyen Istenségben? Csak mert isten szellemi lény, ezt a biblia is írja, és mint tudjuk szellemek nem léteznek! stb stb stb...
2011. máj. 10. 17:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
87%
Látszik te még gyerek vagy. Még nem tudsz gondolkozni. Nálad százszor okosabb emberek is vallásosak. Az előbb már leírtam. De ha te nem hiszel soha semmiben, akkor azt se hidd el, hogy még valaha meg jön az eszed, mert azt se látod.
2011. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 A kérdező kommentje:
De láttam már agyat.
2011. máj. 10. 17:42
 13/108 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de gyerekes vagy kérdező...
2011. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 A kérdező kommentje:
És elmondanám mindenkinek hogy pokol sincs és menyország sincs ha már itt tartunk! De hát úgy is hiába mondom.
2011. máj. 10. 17:44
 15/108 anonim ***** válasza:
100%
Agyat maximum te képről láttál. És magyarázd már el, hogy te hol láttad az eszed? Mert amit nem látsz ugyebár az nincs :)
2011. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 anonim ***** válasza:
94%

"És elmondanám mindenkinek hogy pokol sincs és menyország sincs ha már itt tartunk! De hát úgy is hiába mondom."


Hát ezen szakadtam:D:D:D úgy csinálsz, mint ha te lennél a Föld legokosabb embere és csak te tudnád az igazságot erről az Isten-kérdésről, és hiába beszélnél az embereknek, ők nem figyenek rád xD Mond már meg kedves kérdező hogy 12 vagy 13 éves vagy? Netán kevesebb? Mert szerintem tőled még a 12 éves unokatesóm is okosabb és értelmesebb -.-"

2011. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 A kérdező kommentje:

"Egy cinikus kis hülyegyerek vagy!"

szép. Hát így kell beszélni jézus követőjének? Gartulálok!

2011. máj. 10. 17:48
 18/108 anonim ***** válasza:
95%

Még szerencse, hogy nem te vagy Isten! <--- nagybetű, mert egy név! Tiszteletben kéne tartani mások véleményét. Én vallásos vagyok, ahogy rajtam kívül több milliárdan. Ez az élet rendje, születünk és meghalunk. Mi irányítjuk az életünket, isten csak a lehetőséget adja meg. És nem mellesleg mikor Ádám és Éva vétkezett, kitaszítottak lettek a Paradicsomból és nem mehetnek vissza. Nekünk kell eldöntenünk, hogy a jó vagy a rossz utat választjuk.

Igen, az emberek hajlamosak nem hinni, csak azt elfogadni amit látnak. Ez ebben a próbatétel, hinni úgy, hogy nem látod. Mégis mi értelme lenne ennek az egésznek, ha isten itt sltálna közöttünk és mindenki tudná, hogy igen Ő Isten, hiszek neki, mert tényleg közöttünk jár! Így nem lenne próbatétel. Csak az juthat be a mennyországba, aki tiszta szívű és hisz.

Különben is, a nagy emberek mind vallásosak.

Az egyik kedvenc filmemben mondja Gabriel a főszereplőnek: "Te tudod, hogy létezik Isten, az nem ugyanaz."

17/L én így képzelem ezt az egész "tündérmesét" ahogy te nevezed.

2011. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
100%
Na kiváncsi vagyok hogy mikor láttad az eszed? Áruld már el.
2011. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim ***** válasza:
100%
bocs, elírtam: Isten nagy betű
2011. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!