Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Buszbaleset érte Jehova...

Buszbaleset érte Jehova tanúit. Véletlen?

Figyelt kérdés

Hagyjátok őket! Vakoknak vak vezetői! De ha vak vezet világtalant, mind a kettő gödörbe esik.

Mt 15,14


[link]


2009. aug. 6. 23:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
61%

Véletlen? Mit gondolsz, valaki direkt beléjük ment?


És miért örülsz neki ennyire? Attól, hogy szar emberek és ostoba dolgokban hisznek még nem biztos, hogy megérdemlik a halált, ezt így látatlanban nem tudom hogy döntötted el.


Ateista vagyok, de b*zd meg, ha így gondolkodsz.

2009. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
59%
És ilyen emberek még a Bibliából idézgetnek. Nem kéne egy kicsit jobban elolvasni? Marhára krisztusi lelkület bunkócskám.
2009. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
2009. aug. 7. 00:09
 4/67 A kérdező kommentje:
2009. aug. 7. 00:17
 5/67 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt is érdemes elolvasni.


"Dehogynem.Ha nem vagy szerves része Jehova Tanui gyülekezetének,akkor Armaggeddonkor pusztulás lesz osztályrészed és a feltámadásra sincs esélyed,mert nem a "hitben "haltál meg.Vagyis feltámadhatsz,de nem az örök életre,hanem az örök pusztulásra.TÖK MINDEGY MENNYIRE VOLTÁL JÓ EMBER!!A lÉNYEG,HOGY NEM ODA TARTOZTÁL AHOVA SZERINTETEK MINDEN EMBERNEK TARTOZNIA KELLENE."

Idézet egy hozzászólótól!

No comment!

2009. aug. 7. 00:22
 6/67 anonim ***** válasza:
71%

Hát az első 2 is csak könyvesboltban láthatott Bibliát...

Mit beszélnek krisztusi lelkületről??


Mindenesetre Krisztus mondta, hogy akiket valami szerencsétlenség ér, nem feltétlenül bűnösebbek a többieknél.

2009. aug. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
72%
Tündérkém, mi a f*szt beszélsz te itt bibliáról? Megjegyeztem, hogy a kérdező egy k*csög, amiért örvend egy rakat ismeretlen ember balszerencséjén, egy részük nem is szaros tanú volt. Igen, a tanúk gyökerek, ez teljességgel így van. Igen, azt hiszik, hogy csak az igazi hitűek járnak jól a világvégén. Naés? A Föld populációjának legalább a fele a tanúkkal egy szinten van gyökérségileg (többek közt a kérdező is). Most akkor dögöljön meg mind? Amíg nem ártanak másoknak leszarok mindenkit.
2009. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

A "de b*zd meg","bunkócskám.""f*szt,k*csög, "leszarok "

(vagy beszarsz? nem világos típusú debilisek kedvéért pontosítok.

-nem én örültem, ez projekció,barátod a gugli ird be a keresőbe megkapod a választ

- aki örült;"Hehe jóféle tök poén h 1 busznyi f@szfej karambolozott, mindet a pokolra

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:14"

-Most már érted "tegnap 23:51 "b*zd meg"?

-"a Bibliából idézgetnek"

"Mi az,hogy csak az támad majd fel aki "Jehova Tanuja"volt???????Hogy lehet ilyesmit Isten nevében kijelenteni???Ismerik ezek az emberek az Egyetemes Istent????Akiről azt írja a Biblia,hogy nem személyválogató ...stb......hát volna még mit tanulniuk.......legfőképp Istenről,aki az Egyetemes Szeretet." Innen idéztem [link] a véleményt."bunkócskám".

- a "k*csög"-nek; "Mondanom s ekell a vétlen autós halt meg, de majd kimagyarázzák biztos." innen idéztem; " http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

-A debilek kedvéért máshogy teszem fel a kérdést;

2009-08-06 21:16:58

» jelentem helytelen használat miatt

"Ők is emberek,őket is érheti szerencsétlenség még ha azt hiszik is magukról,hogy sérthetetlenek.Nem bántom őket,de szerintem jó lecke,mert azt hiszik ők a kiválasztottak Isten szemében.Ők is csak emberek,jó ha erre ráébrednek és ők is lehetnek sajnos rosszkor rossz helyen" Innen idéztem; " [link] "


2009-08-06 21:05:24

» jelentem helytelen használat miatt

"Én Tanu voltam nagyon sok évig.Ismerem a hitüket,magukat az embereket.Tudom,alapjában becsületes és erkölcsös emberek.Kicsit Isten szemével kellene látniuk másokat és tanítani az általuk hirdetett "igazságokat."Nem volna szabad "az igazság szabaddá tesz titeket "elvén megkötözni másokat az emberi szabadságukban,és olyan korlátokat állítani feléjük amiket igazából maga a Jóisten sem vár el tőlük.És amikor egykor "kiközösített",ám tiszta szívű ember látogat a gyülekezetükbe,azt nem hiszem,hogy maga Krisztus egy üdvözöllek testvér kifejezéssel ne méltányolta volna.Sajnos ők ehelyett,átnéznek az illető személyen és még egy köszöntéssel sem illetik.Pedig nem ártana,mert ez adna további buzdítást.Változtatniuk kellene az általuk bibilainak vélt tanításukon,és nem volna szabad az első században élniük.A szeretet épít,a betű öl.Kitartást a sérülteknek!"

" sajnalom a sofort, de ha hitt Jehovaban foltamad vigasztalast a csaladtagoknak "

És ha nem hitt Jehovában nem támad fel?


-

2009. aug. 7. 09:52
 9/67 A kérdező kommentje:

"A Föld populációjának legalább a fele a tanúkkal egy szinten van gyökérségileg"


Lehet. Te viszont tökéletes példa vagy rá.

2009. aug. 7. 10:45
 10/67 anonim ***** válasza:
20%
Jólvan, most annyira intimidálva vagyok, hogy hozzá sem merek szólni (nem, igazából unalmas vagy, annyi hozzádhasonló buta embert ismerek már, hogy nem szórakoztatsz, ne haragudj).
2009. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!