Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik itt magukat ateistáknak...

Akik itt magukat ateistáknak vallják, hogyan bizonyítják hogy nincs teremtő?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 15:55
 61/108 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem értem, hogy miért nekem kéne bizonyítanom isten nem-létét, inkább neked a létét. Milyen dolog már ez?

Én fejtegessek? Mikor egy csomó pénzbe kerül a felsőoktatás? :D

Azért azt nézd meg, hogy mennyi egy félév egy egyházi suliban és mennyi mondjuk az alakalmazott fizikusi vagy bármelyik.

A tudomány többet ér, mint a vallás.


24/L (ennyit a 15ös átlagéletkor elméletedről - Ha a többi is így jön be...)

2011. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 A kérdező kommentje:

17:52-esnek:

ha elolvastad volna ezeket az oldalakot és tudtad volna őket értelmezni,akkor rájöhettél volna, hogy én nem akarok ilyen egyszerű gondolkodású dolgokba belemenni, hogy miért van ennyi rossz meg stb...

azt meghagyom nektek:tizenéves kis suhanc gondolkodású "ateistáknak" és hívőknek

2011. febr. 25. 17:57
 63/108 A kérdező kommentje:

Kedves 24éves leányzó.

Én egy szóval sem említettem a vallást.Örülnék ha már olyan választ is kapnék ami a tárgyhoz kötődik és nem mindenféle hasonló dolgokkal jönnétek,vallás,Isten(keresztény értelemben),biblia meg hasonló dolgok nem tartoznak ide.

2011. febr. 25. 18:01
 64/108 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező intelligenciája is csak olyan dolog, mint Isten. Állítólag van, csak nem lehet bizonyítani. :)
2011. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező mottója:


"mindenki hülye, csak én vagyok kisautó!"

2011. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 A kérdező kommentje:
Logikailag még nem nagyon szólt hozzá senki sem a témához.pedig ezt várom.és természetesen azt, hogy tudjon szöveget értelmezni.
2011. febr. 25. 18:06
 67/108 anonim ***** válasza:
59%

Voltaképpen az ateizmus is egy "hit".

A hívő azt hiszi, hogy Isten van, az ateista pedig azt hiszi, hogy nincsen.

Konkrét "bizonyíték" nincsen egyik oldalon sem. Iste ezért a tudomány határain kívülre esik. Mert a tudomány a "hogyan" kérdésére keres választ, a hit pedig a "miért" kérdésére.

Jól megfér a kettő egymás mellett, nem szükságszerű a kettőt összemosni...

Krisztus csodáit nem vizsgálhatjuk "tudományosan", a természet jelenségeit pedig nem vizsgálhatjuk teologiai szempontból.

2011. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 A kérdező kommentje:
na kamumail légyszi mondd már meg hogy miért logikus a végtelen abban a helyzetben? mert igazából nem logikus,de ha te ezt jobban meg bírod magyarázni minden elismerésem.ja és a végesben sincs semmi logikus,de nem akarok nagyon előre menni.
2011. febr. 25. 18:10
 69/108 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként nekem "jelenésem" volt, és egy angyal azt mondta, hogy menyország nincs is. :)
2011. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
100%

18:10


Nekem is volt ma pár jelenésem, például a tolatten. :)

2011. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!