Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik itt magukat ateistáknak...

Akik itt magukat ateistáknak vallják, hogyan bizonyítják hogy nincs teremtő?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 15:55
 51/108 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedvességed, de én a sörben nem hiszek.
2011. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:20


Az az anyósom.

2011. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/108 A kérdező kommentje:

Az a ti értelmeteket mutatja, hogy csak egy istenszerű lényben tudtok gondolkodni.Én egy szóval sem mondtam, hogy van egy öreg szakállas a felhők felett stb...

Viszont azzal, hogy tagadtok egy teremtőt azzal azt állítjátok, hogy nincs egy kiindulópont,amiből az összes többi ered.A teremtőn mint már mondtam nem értek szakállas urat.Kamumail pl azt kérdezte, hogy istent akkor ki teremtette? vagy valami ilyesmit a lényeg ez volt.ez egy tipikus gyenge érv.logikailag ebből a végtelenség következik.na de kérem? végtelenség? melyik a reálisabb döntse el mindenki.

2011. febr. 25. 17:31
 54/108 anonim ***** válasza:

Viszont vannak idegen lények, azokban hiszek, van rá bizonyíték is:


http://www.youtube.com/watch?v=bgwSFDU0AIw

2011. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/108 anonim ***** válasza:
94%

még mindig nem hallottunk tőled egy darab értelmes érvet sem.

a ki teremtette egy tipikus válasz egy tipikus "érvre". ennyi.


a végtelenség pedig teljesen logikus.

2011. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes az, hogy ismert törvényszerűség, hogy az anyag mindíg az egyszerűbb energiaállapot felé halad, mert az a "stabilabb".

Tulajdonképpen tehát az egész univerzumnak "egyszerűbb lenne" nem lenni, mint lenni. Mégis van.

Mégsem jelenti mindez azt, hogy Isten "elrendezte".


Az, hogy "Isten úgy akarta", az a mindíg egy nagyon egyszerű magyarázat.

Az egész világot, a tudományt, a technikát az vitte, és viszi előre, hogy az emberiség nem érte be a legegyszerűbb magyarázattal.

2011. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/108 A kérdező kommentje:

ha neked logikus, akkor te szerintem valamelyik diliházból írsz:)

az a baj hogy még mindig nem jöttetek rá,amire rákéne.de jó nézni ahogy próbáltok vagdalkozni:)

nem fogom elárulni mire gondolok, ha nem tudjátok logikusan kikövetkeztetni,akkor így jártatok.nem tanítok ingyen,mikor több százezret kérnek egy egyetemi képzésér:)

2011. febr. 25. 17:39
 58/108 anonim ***** válasza:
Nagy kár. Akár száz forintot sem sajnáltam volna, hogy megtudjam, mire gondoltál "mester"... :)
2011. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/108 A kérdező kommentje:
na? még mindig semmi? csak nem lehettek ennyire egyszerűek.gondolkodjatok már kicsit.
2011. febr. 25. 17:52
 60/108 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez hatalmas! Ilyen jókat rég derültem. Lényegében mindenkit felpontoztam! :)


A kérdezőnek szerintem fogalma sincs semmiről, azért dugdossan az elméleteit.


Nem hiszek Istenben. Ha ő létezne, akkor nem lenne ilyen vaskos a történelemkönyv! Nem lenne ennyi pedofil, gyerekbántalmazó, állatkínzó stb. Vagy ő is ilyen perverz és ilyesmire gerjed?

HA

2011. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!