Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék többet megtudni a...

Szeretnék többet megtudni a hitről és a vallásokról, leginkább a keresztény vallásról(?)

Figyelt kérdés

Mivel leginkább keresztények vesznek körül, ilyen országban élünk, ezért leginkább ez érdekelne de a többi vallás is jöhet meg úgy általánosságban a hit.


Az az igazság, hogy rendkívül szkeptikus és tudatlan vagyok, viszont rettenetesen kiváncsi és nyitott. Szeretnék találni olyan hívő embert, aki nem rébuszokban beszél, nem metaforákat használ, hanem normálisan, érthetősen fogalmaz és magyaráz meg dolgokat, nem a Bibliából idézve mert nekem az semmit nem mond hogy "Jézsuita 345.könyve" meg hasonló baromságok. Ettől nem fogok jobban hinni Istenben. Nyitott lennék a tudásom mélyítésére és a látómezőm tágítására de eddig még nem találtam olyan embert aki nem gyogyósnak tűnt a magyarázataival...


júl. 20. 21:31
 81/98 anonim ***** válasza:
0%

#80.


NEM,NEM!


Az "istentelen" az nem feltétlen "istengyalázó",bár ők is többnyire istentelenül viselkednek.


Tudod mit?


Nem az a fontos,hogy gyökerek mit mondanak rólad,hanem,hogy ki mondja.

júl. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
0%

"nem feltétlen "istengyalázó"

Mint említettem: 100-ból 99 ember így érti majd.

Látod, hogy te is félreértetted, nem?


EZEK után JÓ SZÁNDÉKÚ ember ezt a szót NEM használja az ateistákra.

júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
25%

"EZEK után JÓ SZÁNDÉKÚ ember ezt a szót NEM használja az ateistákra."

De egy jó szándékú ember még akkor is a jó szándékot feltételezi, ha 99-ből csak ő egyedül tenné ezt meg az adott szó esetében.


Egyébként egy jó szándékú ember miért ordibál (= ír csupa nagybetűvel, ami a neten az ordibálást jelzi)?...

júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
0%

A teljes mondat nagy betűvel az ordítás.

Egy-egy szó az csak kiemelés. Mivel ezen a fórumon nincsen 𝗸𝗶𝗲𝗺𝗲𝗹𝘁 betűtípus.

Másban is ilyen könnyen tévesztesz?

júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
0%

"ezen a fórumon nincsen 𝗸𝗶𝗲𝗺𝗲𝗹𝘁 betűtípus."

Dehogynem, épp most mutattad meg, hogy van.


Másban is ilyen könnyen tévesztesz? :D

júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
0%

Nincsen. Külön kell küzdeni vele, macerás a használata, csúnyán néz ki (valószínűleg szándékosan, hogy ne használjuk), és nincsen benne 𝗲́𝗸𝗲𝘇𝗲𝘁𝗲𝘀 𝗯𝗲𝘁𝘂̋.

De mostantól ugye nem fogod eltéveszteni?

júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:

"nincsen benne 𝗲́𝗸𝗲𝘇𝗲𝘁𝗲𝘀 𝗯𝗲𝘁𝘂̋"

Hogyhogy nincsen? Itt van!

júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
0%
Megmutatnád rajta az ékezeteket?
júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod, mik az ékezetek? Azok a kis bigyók itt-ott a betűk fölött...
júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 A kérdező kommentje:
Nem unjátok még amúgy ezt az óvódás szintű veszekedést? Mert én már nagyon, és én kapom erre az értesítéseket. Naívan meg mindig elhiszem, hogy értelmes komment jön..
júl. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!