Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek kinek volt igaza?

Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Megyek a biciklisúton egész út üres egyszer csak velem szemben jön egy 12 év körüli gyerek meg az anya, megjegyzem bringa út mellett járda.


Na megyek a majd elhúzok mellette 2mm-el gondolattal. El is megyek mellette. Anyja megszólal "Hééj".



Megállok szépen visszafordulok, megkérdezem na mi a probléma?


-Talán nem így kéne elmenni a gyerek mellett.

-Talán nem a biciklisúton kéne menni.-mondom én


Mondja ott van mellettük a járda teljesen üres mért nem kerülöm ki arra.

Mondom erre, miért nem maga megy a járdán??????


Erre csak annyit mondott, hogy te majom.

Azt mentem tovább, gondoltam bekaphatod, te kö**ög.



Szerintetek kinek van igaza? Ki kellett volna a JÁRDÁN kerülni? Vagy jobban tettem, hogy leküldtem a járdára és még neki áll feljebb.


A ku*va an**át az ilyennek, roh*djon meg az összes.



2013. aug. 18. 23:02
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Nem, a gyalogosoknak sincs minden elnézve. De minél erősebb és gyorsabb járművel közlekedik valaki, annál jobban kell vigyáznia a másik testi épségére, mert annál nagyobb a felelőssége. A gyalogosok a legsebezhetőbbek, ezért rájuk különösen figyelni kell, és beleszámolni, hogy bizony olyan helyen is mehetnek, ahol nem kéne. Nem a kresz, hanem az emberség miatt.
2013. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

"Kimegyek hobbiból tekerni 20-40 km-t, hogy élvezzem egy kicsit a biciklizés szabad perceit. "


Akkor menj és keress másik utat. Nem hiszem, hogy erre a belváros legforgalmasabb utcái valók.

Ha hobbiból megyek tekerni, akkor már eleve elkerülöm még a bicikli utakat is, mert a biciklisek nagy része idióta. Főleg a kis hülyegyerekek akik össze-vissza bicikliznek, de a tatákat meg a banyákat sem kell félteni.


Persze könnyű a rendőrökre fogni mindent, főleg amikor ő a bunkó és veszélyeztet másokat úgy, hogy ezt simán el lehet kerülni. Tuti, hogy direkt mész arra, hogy majd te jól megneveled az embereket, de közben csak bunkóskodsz aminek pont az az eredménye, hogy mégtöbben lesznek akik csakazértis ott mennek, már csak azért is, hogy bosszantsák a bicikliseket, van aki ezt élvezi. Fel kéne már nőlnöd 15 évesen már lehetne ennyi eszed.

2013. aug. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!