Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek kinek volt igaza?

Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Megyek a biciklisúton egész út üres egyszer csak velem szemben jön egy 12 év körüli gyerek meg az anya, megjegyzem bringa út mellett járda.


Na megyek a majd elhúzok mellette 2mm-el gondolattal. El is megyek mellette. Anyja megszólal "Hééj".



Megállok szépen visszafordulok, megkérdezem na mi a probléma?


-Talán nem így kéne elmenni a gyerek mellett.

-Talán nem a biciklisúton kéne menni.-mondom én


Mondja ott van mellettük a járda teljesen üres mért nem kerülöm ki arra.

Mondom erre, miért nem maga megy a járdán??????


Erre csak annyit mondott, hogy te majom.

Azt mentem tovább, gondoltam bekaphatod, te kö**ög.



Szerintetek kinek van igaza? Ki kellett volna a JÁRDÁN kerülni? Vagy jobban tettem, hogy leküldtem a járdára és még neki áll feljebb.


A ku*va an**át az ilyennek, roh*djon meg az összes.



2013. aug. 18. 23:02
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Látom továbbra sem értetted meg a lényeget. Akkor menj és legyél bunkó.
2013. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Ezt csak te értheted:) Köszönöm tanácsod,megfogadom. Te meg végtelenül kedves ,mikor sétálgatok előtted és elküldelek a pitsába:))))
2013. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

Nem ezt nem csak én érthetem. Az ÉRTELMES ember felfogja, hogy bunkónak lenni nem menő, sőt van kulturált megoldás is.

Ha meg elküldenek akárhová, azzal miért is kellene foglalkoznom? Tudom, hogy egy sérült emberrel van dolgom, és úgysem tudok rajta segíteni. Tehát fölösleges vele leállni vitázni.

Aki ezen fennakad annak komoly önértékelési és önbizalom problémái vannak.

2013. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Akkor elgondolkodom a normális hangvételen,ha a másik is úgy áll hozzá a dologhoz,nem vagyunk egyformák ,ha szerinted attól primitív valaki,mert egy alpári stílusú megszólítást nem enged el a füle mellett,hanem kiáll az igazáért ,akkor ámen,te tudod. Részemről a téma zárolva!
2013. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

"primitív" Ezt mégis honnan szedted? Sehol nem írtam, hogy bárki is primitív lenne. Te hozod fel folyton ezt az én állítólag lenézlek témát.


Meg milyen igazamért álljak ki? Azért, mert valaki azt mondja, hogy menjek a akárhová, akkor nekem is le kell süllyednem az ő szintjére?

Az miben megoldás? Semmiben, csak felidegesítem magam feleslegesen. Jellemzően az alacsony EQ-val rendelkező emberek viselkedésformája.

És ha igazad van, akkor mi van? Ezért kell bunkőnak és taplónak lenni. Ha máshogy nem tudod érvényesíteni magadat, akkor ott gondok vannak.


Most este is volt aki a bicikliúton ment nem is egy ember csengettem majd mondtam, hogy a járda jobbra van, és ennyivel letudtam. Felőlem beszólhatott volna az az ő szegénységi bizonyítványa.

Hol érdekel engem, hogy egy olyan embernek mi a véleménye rólam aki egy lepkefingnyit sem tesz hozzá az életemhez? Idegeskedjen ő azért, mert tapló engem nem hat meg.

2013. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben neked volt igazad, az asszony egy idióta volt. Ennyi erővel az autósok után is ordibáljon, ha az úton mennek és majdnem elütik.
2013. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Kiss Iskolásnak igaza van. Siralmas a toleranciaszint.


A kérdező:

- b.unkó, minősíthetetlen stílusban írta le az esetet (különös tekintettel az utolsó sorra)

- bevallottan veszélyeztet másokat a közlekedésével (persze nagyon jó fej, mert gyerekeket nem, csak felnőtteket) önkéntes népnevelő célzattal (csak szólok, ezt a jogban önbíráskodásnak hívják és büntetik)

-sztereotípiákban gondolkodik, mesterséges ellentétcsoportokat állít fel : gyalogosok vs. biciklisek

- nem valódi kérdést tett fel, csak megerősítést vár a tettével kapcsolatban

2013. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Mennyit bringázol egy hónapban?


Kimegyek hobbiból tekerni 20-40 km-t, hogy élvezzem egy kicsit a biciklizés szabad perceit. Ilyenkor nem kerülgetni akaroma gyalogost a BICIKLIS ÚTON. Nem tudom, hogy a felsorolt pontokat sértésnek szántad-e vagy nem, ez mindegy. Nem vagyok bunkó, de ha folyamatosan azt látom, hogy a büdös ribi plázacicák a seggüket rázzák a bicicklis úton, akkor már a f.asz kivan, mert még csak arréb se mennek, de ha elmegyek mellettük akkor meg "jajj, jujj, hih" besza.rnak. Szembe megyek az emberrel a biciklis úton és még csak arra se méltat, hogy legalább lejebbhúzódjon.


Nem tudom te ezt mennyi ideig bírnád, de elég kiakasztó, hogy nem tudsz haladni.

2013. aug. 23. 19:56
 49/52 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy büntetik az önbíráskodást. De azt is büntetik, ha gyalogos úton megyek biciklivel, vagy ha bármi szabálytalan, de a gyalogost miért nem büntetik a bringás úton járásért? Miért csak a biciklist, autóst, motorost lehet szo.patni? Gyalogosnak meg minden el van nézve.


Hát le is szo.phat az összes rendőr -.-

2013. aug. 23. 19:59
 50/52 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy átrakta más kategóriába a kérdést a GyK?


Sport mozgás, kerékpározásból berakta kultúra és közösségbe.

2013. aug. 23. 20:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!