Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek kinek volt igaza?

Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Megyek a biciklisúton egész út üres egyszer csak velem szemben jön egy 12 év körüli gyerek meg az anya, megjegyzem bringa út mellett járda.


Na megyek a majd elhúzok mellette 2mm-el gondolattal. El is megyek mellette. Anyja megszólal "Hééj".



Megállok szépen visszafordulok, megkérdezem na mi a probléma?


-Talán nem így kéne elmenni a gyerek mellett.

-Talán nem a biciklisúton kéne menni.-mondom én


Mondja ott van mellettük a járda teljesen üres mért nem kerülöm ki arra.

Mondom erre, miért nem maga megy a járdán??????


Erre csak annyit mondott, hogy te majom.

Azt mentem tovább, gondoltam bekaphatod, te kö**ög.



Szerintetek kinek van igaza? Ki kellett volna a JÁRDÁN kerülni? Vagy jobban tettem, hogy leküldtem a járdára és még neki áll feljebb.


A ku*va an**át az ilyennek, roh*djon meg az összes.



2013. aug. 18. 23:02
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
39%

igazad volt...


de ettől függetlenül egy hülye majom vagy.

2013. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok?
2013. aug. 18. 23:07
 3/52 A kérdező kommentje:

Megkéne tanulni, hogy a gyalogosoké a JÁRDA

Bicikliseké, a biciklis út és az autóút kivéve ha 12 év alatt van mert akkor lehet menni a járdán.

Autóké, motoroké, buszoké pedig az autóút. Egyszer kéne megtanulni.


A gyalogosoknak nincs keresnivalójuk a kerékpárúton, énse megyek járdán, szóval ök is elférnek ott ahol kell.

2013. aug. 18. 23:11
 4/52 anonim ***** válasza:
53%
A gyalogosoké a járda. De annyira tapló nem lehetsz, hogy direkt majdnem fellöksz biciklivel egy kisgyereket. Nehezedre esett volna kultúremberként viselkedni?
2013. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Nem volt az olyan közel, egy 10-20 cm lehetett kaöztünk és még csak nem is mentem gyorsan. Kisgyerekekklel sose csinálom, inkább felnőttekkel szoktam, de akkor is ritkán,
2013. aug. 18. 23:18
 6/52 anonim ***** válasza:
63%

Neked volt igazad. Agyhalott az ilyen, csak megy valahol,aztán mindenki hozzá igazodjon...persze...

Az ilyen ha elesik,azt hiszi,hogy a világ forog körülötte.

2013. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Kúltúremberként?


Legközelebb leszáklok a bicikliről megdicsérem, hogy jóvan hülye gyerek itt kell menni és adok egy ötszázast, hogy mennyél fagyit venni.

2013. aug. 18. 23:21
 8/52 A kérdező kommentje:
Igazad van, én is így gonddpolkozom.
2013. aug. 18. 23:22
 9/52 A kérdező kommentje:
*gondolkozom
2013. aug. 18. 23:25
 10/52 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, legyél toleránsabb.


Én naponta tapasztalom, hogy hiába van bicikli út, a kerékpárosok a járdán száguldoznak a belvárosban is. Egy-kettőnek már beszóltam, mert majdnem fellökött.

2013. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!