Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek kinek volt igaza?

Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Megyek a biciklisúton egész út üres egyszer csak velem szemben jön egy 12 év körüli gyerek meg az anya, megjegyzem bringa út mellett járda.


Na megyek a majd elhúzok mellette 2mm-el gondolattal. El is megyek mellette. Anyja megszólal "Hééj".



Megállok szépen visszafordulok, megkérdezem na mi a probléma?


-Talán nem így kéne elmenni a gyerek mellett.

-Talán nem a biciklisúton kéne menni.-mondom én


Mondja ott van mellettük a járda teljesen üres mért nem kerülöm ki arra.

Mondom erre, miért nem maga megy a járdán??????


Erre csak annyit mondott, hogy te majom.

Azt mentem tovább, gondoltam bekaphatod, te kö**ög.



Szerintetek kinek van igaza? Ki kellett volna a JÁRDÁN kerülni? Vagy jobban tettem, hogy leküldtem a járdára és még neki áll feljebb.


A ku*va an**át az ilyennek, roh*djon meg az összes.



2013. aug. 18. 23:02
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Azért, mert más debil és hülye, nem kell neked is annak lenni. A kérdésből az jön le, hogy direkt ijeszttél meg egy gyereket, aki semmiről nem tehet.
2013. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem én nem is a gyereket akartam megijeszteni, hanem az anyját ráébreszteni, hogy nem ott kéne sétáltattni a gyereket, mert máshogy nem tudsz rá hatni sajnos. De ez ilyen, hülyék mindig lesznek, a legjobban azt szeretem amikor még a vén nagyik beszólnak, hogy jobban kéne vigyázni a járókelőkre, amikor kivételes esetben mindenki járdán megy csak ő nem bazzzzdmeg. Kiakadok az ilyenektől.
2013. aug. 18. 23:36
 13/52 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel a gyökér viselkedéssel nem pont azt éred el, hogy a járdán menjenek az emberek. Lassítani és csengetni kellett volna. Aztán mondani, hogy ez bicikliút, menjenek a jártán.

Büdösbunkó viselkedés volt ha tetszik ha nem.

Bár ezen nem csodálkozom. A felmérések szerint az EU-ban a magyarok a legkevésbé toleránsak, ahogy a fenti példa is alátámasztja.

2013. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:

Kis Iskolásnak igaza van.

Mindenki a jogait kiabálja, de tolerancia egyenlő a 0-val.

2013. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Kösz, a választ. Igen az is megoldás, hogy szólsz. De tegyük fel a szüleim elmondják százszor, hogy lassan mennyek biciklivel mert elesek, nem megyek lassan mert akár milyrn sebességnél el lehet esni. Akkor megyek lassan amikor már elesek, mert tanulok a káromból, de ha szólok tízszer egy gyalogosnak, hogy kérlek menj már át a járdár te balfas.z, akkor se fog átmenni, ameddig baj nem lesz a bringásúton sétálasból.
2013. aug. 19. 00:17
 16/52 A kérdező kommentje:

Egyébként meg tolerancia... Fúrcsa én ha gyalog megyek tudok, a járdán menni? Én megtanultam kiskoromba, hogy a járdát gyalogosoknak találták ki?


Az ilyen embeteknek akik biciklis úton mennek felkéne néha ülni brimgára és szembesülni, hogy milyen sz.ar az, hogy mennél szabályosan és akadályoznak benne, de ha én mennék a járdádn, akkor fúj te kö.csög mit keresel itt nem férsz el?

2013. aug. 19. 00:21
 17/52 anonim ***** válasza:
82%

a nő nem ismerte a kreszt.

viszont ha oktatni akarsz,akkor máskor szerintem a konfliktus előtt kell az ilyet.

megállsz és akkor elmondod neki amit akarsz.

ilyenkor még elnézést is kérnek,sőt megköszönik,hogy szólsz.

de ha a konfliktus után kezdesz magyarázni,akkor az emberi természet olyan,hogy mindenáron szembe fog szegülni veled,csak akkor nem,ha komolyan megfélemlítő a fellépésed és a külsőd.

2013. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Értem, legközelebb inkább elnézőbb leszek és nem a gyereket fogom szivatni, az anyja miatt.
2013. aug. 19. 00:54
 19/52 anonim ***** válasza:

ma 00:17

Hát ha úgy szólsz neki, hogy Menj már át te balf* sz és nem megy át, akkor kiben van a hiba? Ezen gondolkozz el.


Ha neked még a szüleid mondják, hogy mit csinálj, akkor gyerek vagy.

Tudod ha egy ÉRTELMES ember egy másik ÉRTELMES embernek elmagyarázza ÉRTELMESEN, hogy miért menjen a járdán, akkor egy ÉRTELMES ember ezt meg fogja érteni. Persze kell hozzá némi EQ.

2013. aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Nygpugi, azt nem mondom, hogy balfa.sz, amúgy nem gyereknek mondnám, inkább tininek? 15 az már nem gyerek, de nem is felnőtt.
2013. aug. 19. 01:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!