Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyen unintelligensek a...

Miért ilyen unintelligensek a 15-20 évesek? Miért nem adják át a helyet a buszon?

Figyelt kérdés

Kismama vagyok, és a buszon, ha átadják a helyet akkor is idősek!:(

Elfogadom, de olyan dühös vagyok, hogy a kis dagi miniszoknyás lány facebookon csetel vagy mi, és úgy csinál mintha bem látná, hogy valakinek helyre can szüksége!


Azért akarok leülni, hogy nehogy megüssem a pocim, s nem azért mert annyira fáradt kennék!


Legközelebb olyat kiabálok az ilyen kis huhh.. Csúnyát tudnék írni!!!!

MINDIG átadtam/átadom a helyem:(


Nektek ezzel nincs problémátok??


2013. máj. 20. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, én is ellened írtam, pedig nem vagyok már tini, a húszas éveim közepét taposom. Csak rohadtul idegesít az, hogy vki csak azért, mert teherbe esett, azt hiszi, hogy körülötte kell forognia a világnak, közben meg olyan bicskanyitogató stílusban ír (ledagadtozol embereket, kvázi, még ha nem is írtad le, ler.bancoztál vkit csak azért, mert nem vette észre, hogy ott vagy, paraszt vagy, soroljam még?), hogy messze nincs benne semmi tisztelnivaló. Ráadásul aki rosszul van a buszon, és kívülről nem látszik rajta, az nem tehet az állapotáról, te meg igen...

Azt hiszem, nagyon el lesz nevelve a gyereked. Látom magam előtt, hogy születés után a kicsi gyereked lesz a szent, és ha vki egy rossz szót szól rá, olyan tapló hangnemben osztod ki, hogy ihaj...

2013. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
100%
Ja, utolsónak tökéletesen igaza van, te mindenkit minősítesz, a magad szemében meg még a gerendát se...hát gratulálok, inkább nem kellett volna szaporodnod.
2013. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim válasza:
100%

"eleget ültök a padban"

Gratulálok kérdező, minden egyes hozzászólásoddal még jobban lejáratod magad.

Honnan tudod, hogy az egész nap padban ülő tini nem éppen mozgássérült? Hm? Vagy akkor inkább másszon le a földre, hogy te a nagy hasaddal szétterülhess egy ülésen?

Egyébként én sem vagyok tini, én írtam, hogy nekem jött a hozzád hasonló vér-kismama, amikor el volt törve a lábam terhesen...

2013. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim válasza:
92%

Kedves Kérdező!


A válaszadók többsége nem tini volt,hanem anyukák,kismamák,akik már átestek hasonló szituáción,mint amin most Te. Én írtam,hogy veszélyeztetett terhesen álltam órákig és mégsem zavart. De ez olyan egyszerű. Ha szeretnél leülni,akkor kérj meg valakit,hogy adja át a helyét. De azzal,hogy ilyen minősíthetetlen stílusban írsz a válaszadóidnak,akik időt szántak arra,hogy a problémáddal foglalkozzanak,azzal valóban lejáratod magad. Ugyan már ez csak egy busz volt. Ott a babád a hasadban,inkább örülj ennek,a babád is megérzi ezt a negatív,acsarkodó hangulatodat. ÉS magadat is kikészíted vele. Lépj túl rajta,ha nem adják át,nem adják át,nem fog emiatt összedőlni a világ,élvezd a várandósságodat,beszélgess a pocakoddal,és ne dühöngj.

2013. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
78%

Ahh, annyi ész nem szorult belé, h kérni tudjon...annyi talpraesettség, problémamegoldó készség se....csak kiabálni tud, meg magában forrongani, majd itt a neten kiokádni magából ezt a szennyet:)

A gyerekének se tud majd mást tanítani, csak ezt.

2013. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
26%

Én nem tudom elhinni, hogy tele buszon nincs egyetlen olyan ember, aki átadná a helyet...


Nem szokásom jótékonykodni a végletekig, de ha nincs előttem senki, aki reflexből, engem megelőzve egy idősembernek, vagy kismamának adná át a helyet, akkor igenis felemelem a "s3ggem" és felajánlom a helyet...



Persze, meglehet, hogy csak "tuskó-bunkó vidékieknél" szokás ez...

2013. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
87%

Én már 4 évvel túl vagyok a 20-on, de talán még aktuális a dolog...

Kedves Kérdező, általánosságban unintelligensnek nevezted a 15 - 20 éves korosztályt.

Most akkor én vegyem egy kalap alá az összes kismamát? És mondjam, hogy ezek a mai kismamák katasztrófálisan agresszívak és teljes fogalomzavarban szenvednek? (unintelligencia nem egyenlő az empátia készséggel és szociális érzékkel vagy azoknak hiányával...Azt is megkockáztatnám, hogy nem is függenek egymástól)

2013. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim válasza:
53%
Ez a kérdés csak provokáció..
2013. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
87%
Senkit nem érdekel a babád, már ne haragudj, főleg ha ilyen bunkó módon kommunikálsz másokkal. Mindenki kifizeti az utazását, ugyanannyi joga van leülni, mint neked. Amennyiben nem vagy elégedett a szolgáltatással, járj autóval vagy hívj taxit.
2013. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim válasza:
87%
Jaj meg ne üsd a pocikádat már nem azért de SENKIT nem érdekel a gyereked.Mások is kifizették a jegyet ők is akarnak ülni pl: valakinek fáj a lába,háta vagy munkából jön haza nehogy már a terhességed miatt álljanak fel te akartál terhes lenni viseld a következményeket.
2013. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!