Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyen unintelligensek a...

Miért ilyen unintelligensek a 15-20 évesek? Miért nem adják át a helyet a buszon?

Figyelt kérdés

Kismama vagyok, és a buszon, ha átadják a helyet akkor is idősek!:(

Elfogadom, de olyan dühös vagyok, hogy a kis dagi miniszoknyás lány facebookon csetel vagy mi, és úgy csinál mintha bem látná, hogy valakinek helyre can szüksége!


Azért akarok leülni, hogy nehogy megüssem a pocim, s nem azért mert annyira fáradt kennék!


Legközelebb olyat kiabálok az ilyen kis huhh.. Csúnyát tudnék írni!!!!

MINDIG átadtam/átadom a helyem:(


Nektek ezzel nincs problémátok??


2013. máj. 20. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig csak időseknek szoktam átadni magamtól, de ha szépen megkérnek, akkor kismamáknak is átadom. Ha kiabálnának velem emiatt, csak azért sem adnám át.
2013. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim válasza:
2013. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
Hát első te is az unintelligens tábort erősíted.... Ekkora egy no empátia embert!!!!!
2013. máj. 20. 20:04
 4/72 anonim ***** válasza:
90%
Azért kérdező te sem vagy semmi! Mi az, hogy le akarok ülni, meg olyat kiabálok? Persze szép gesztus, ha átadják, de nem kötelező nekik, nem várhatod el. Nem tudhatod, hogy esetleg nem fáj-e a lába, nem fáradt-e...stb....Különben meg, ha nem vagy fáradt, akkor miért várod el?
2013. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak a tinik azért az idősek,és a felnőttek között is vannak unintelligens példányok,én nem vagyok szívbajos,felállítottam valakit ha nem volt hely általában egy gimist.Én is átadom beteg embernek,kismamának,vagy kisgyerekkel lévőnek,időseknél is azoknak akiken látszik,hogy már vagy betegek vagy nagyon öregek,volt,hogy 50 év körüli pesti nyanya fel akart állítani terhesen,még pedig neki ülni kell,mert öreg,mondtam,nem állok fel,mert alacsony a vércukor szintem,könnyen rosszul leszek,és már a 6. hónapban vagyok erre kiröhögött és elmondott mindennek,mert hogy nincs is hasam.Tény,hogy 6 hónaposan kezdett látszani,még 39-40 hetesen sem volt nagy,és több ilyen eset volt,vagy pl megműtötték a lábam és morogtak miért nem adom át a helyem én meg ott ültem mankóval a kezemben.Sok a tahó,intoleráns ember minden korosztályban,mondom állíts fel valakit,hogy neked muszáj leülnöd,valaki biztosan átadja,majd leég a képéről a bőr,hogy nem jutott az eszébe.
2013. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:

Na, gondolom bem gyermekes anyuka cagy!

Mint írtam, NEM AKAROK ELESNI!!!! Ne legyen baja a babámnak, ha megütik a hasam!!!

Amúgy meg a SZABÁLY előírja, hogy át kell adni a helyet a BKV. Járatain a rászorulóknak!

Ha nem, akkor a sofőr megáll és felszabadít egy helyet!

Lehet nyers voltam, de ebben piszkosul igazam can, aki nem érti UNINTELLIGENS!

2013. máj. 20. 20:11
 7/72 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Teljesen igazad van.

Elkapott a hév, azért írok így, mert számomra ez érthetetlen!!

2013. máj. 20. 20:12
 8/72 anonim ***** válasza:
88%
Le lehet pontozni ostobák,de nyugodtan megkérdhetsz valakit kérdező,hogy álljon fel,nincs ebben semmi,normális,jól nevelt ember feláll,főleg egészségesen,nem állapotosan,fiatalon
2013. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
*megkérhetsz
2013. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondolom, hogy unintelligens lennék. (úgy látom ez a kedvenc szavad), de senkit nem kényszeríthetsz, hogy átadja neked a helyét. Nem írtad, különben, hogy nem akarsz elesni. De, képzeld a buszon senki nem akar, ezért ül le. Egyébként van két gyerekem. Nem vártam el, hogy átadják a helyet a járműveken. A terhességed meg a te ügyed, nem jogosít fel semmiféle előnyre másokkal szemben. A terhesség nem betegség. csak egy állapot (mondták a régi öregek, és igazuk van) Mint írtam, jó, ha átadják, de nem várhatod el. Nem tudhatod, hogy miért nem állnak fel mások.
2013. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!