Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 évesem hová vigyem füllyukas...

2 évesem hová vigyem füllyukasztásra Budapesten? Tudtok biztonságos és kedves helyet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 07:59
 1/4 gelazso ***** válasza:
nem várhat még? szegény döntse el maga egyszer hogy kell-e neki. ez csak a felnötteknek fontos és a kicsiknek fájdalmat okoz
2013. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 porcukormókus ***** válasza:

Mi mondjuk 3hos koraban csinaltattuk meg neki, egy sima ekszerboltban. Nem hinnem h olyan nagyon fajdalmas lett volna, mert az elso utan meg mosolygott is, csak a masodiknal sirt egy kicsit, mert megijedt a pisztoly hangjatol. Ra ket percre mar semmi baja nem volt, es kesobb sem fajt neki. (pl. kicsit megmozgattuk fulbevalot a fuleben, de semmi kulonos reakcioja nem volt ra)

Mondjuk igy 2evesen mar lehet nem fogja annyira ertekelni az otletet. Az en lanyom (21hos), nem igazan szereti ha maceraljuk. Se csatt, se hajvagas, se kibujo fogacskak lecsekkolasa, stb... Persze lehet h a te lanyod strapasabb kiscsaj, es meg orulni is fog neki. (en pl. kicsikoromban soha nem feltem a dokitol sem, engem nem hatott meg a fullyukasztas sem, pedig 2-3eves voltam en is)

2013. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
15. kerületben van egy nagyon aranyos védőnéni, aki ezzel is foglalkozik :)
2013. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az édesanyám kozmetikus és vállal füllyukasztást is. A lányomnak is ő lyukasztotta, de kicsit később. Szerintem várj még 1-2 évet. Akkor már látja esetleg az oviban, hogy más gyerekeknek is van és lehet hogy majd ő mondja, hogy szeretne ő is olyat. :)
2013. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!