Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó kis helyet nyaralásra, ami egy 2 éves gyerkőcnek is tetszene? És az ára is baráti.

Figyelt kérdés
Néztem a Kolpingot, de elég drága. :(
2013. máj. 16. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel 2 éves, így a legtöbb helyen még nem kell fizetni utána.


Merre szeretnétek menni?


Gyenesdiáson a Wellness Hotel Katalin jó. Mi odamegyünk már másodjára. Kinti-benti gyerekmedence, játszószoba, játszótér. Ételek jók. Szerintem nem is túl drága, a csomagban levő dolgokhoz képest. Nem túl sok szoba, ehhez meg nagy belső medencetér, és kint is nagy a medence sok napozóággyal. Közelben progik (állatsimogató, Keszthelyen állatpark, vasútmodell kiállítás).


Esetleg Dunakilitin a Diamant Hotel (nálunk ez még csak terv), Sümeg Kapitány Hotel, Felsőtárkány Bambara Hotel. Ez utóbbi kettő nekem kicsit nagy (sok szobás, és rossz idő esetén biztos telt házas a medencerész, de nálunk is tervben vannak a jövőben).

2013. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A Diamant Dunakilitin tök jó, Neked ajánlom, mi a közelben lakunk, így mi ezt a környéket jól ismerjük... :)

Köszi a tippeket, megnézem a neten ezeket a szállásokat.

Amúgy megyünk majd Keszthely környékére ismerősökhöz, úgyhogy lehet inkább valamerre másfelé mennénk. Bár imádom.

Esetleg Eger környéke? Szentendre környéke? Valaki?

Nekünk nem annyira fontos a víz (bár ha van medence az pozitív), szeretünk kirándulni is.

2013. máj. 16. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A Bambara az Eger környéke (a szomszéd falu Felsőtárkány). Helyben kisvonat, kirándulás, de közel van Szilvásvárad is, és a Hortobágy (kisvonat, állatok) sincs messze.
2013. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi,meg nem neztem meg... nem voltam meg arra....de jol hangzik :)
2013. máj. 17. 07:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. :) Ami még jó, és a gyerkőc élvezheti az Gyulán a Családi Wellness Hotel Gyula. Nagy játszóbirodalommal. Nektek mondjuk az ország másik vége. Jó szálloda, a város szép (100 éves Cukrászda, Vár, városnéző kisvonat, szökőkutak). Mezőhegyesen lovarda, Gyula közelében valami major is van.
2013. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szép a Bambara, de mondjuk azért nem olcsó, de viszont biztosan megéri az árát. Esetleg Egerben nem vagy ismerős?
2013. máj. 17. 17:49
 7/8 A kérdező kommentje:
A gyenesdiási de jó :)
2013. máj. 17. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi most voltunk 5 napra Bükön a Piroska hotelba. 4 csillag, külön gyerekmedence, a kaja kitünő, a fiúk külön vacsorát kaptak, direkt gyerek menű. Busz (ingyen) ment át Bükfürdőre, ahol mi a játszóteret néztük ki magunknak, meg jókat sétáltunk. ...és nem utolsó sorban mindenki nagyon-nagyon kedves volt, pedig a 2,5 éves ikerfiaim néha nehéz esetek. Szerintem ez volt az eddigi nyaralásaink csúcspontja minden tekintetből. Ajánlom
2013. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!