Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mai napi cukisága a gyerkőcnek...

Mai napi cukisága a gyerkőcnek/gyerkőcöknek?

Figyelt kérdés
A lánykám ügyesen felvette a harisnyát és a nadrágját, de a bugyi a bokánál maradt, mikor felállt a biliről, és csodálkozott, hogy nem tud járni:) Mikor megkérdeztem mivan elcsodálkozott, hogy hol a bugyija.:D
2013. márc. 26. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret pohárból inni, a tejet kiköpte, ma 3 pohár tejet megivott.
2013. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ma hajnalban arra keltünk a férjemmel, hogy 20 hónapos Bencénk dalol és beszélget magában. Mielőtt a férjem elindult a munkába, jó reggelt kívánt Bencének és megkérdezte tőle, hogy:

- Bence, kérsz vizet?

Erre Bence kinyögött egy "igen"-t mosolyogva. Nekem ez volt a cukiság :)

2013. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg kiszaladtam a szeméttel, a kisfiam kiszedte a szekrényből a tiszta szemeteszsákot, kigörgette az összeset egy hosszú csíkban és kijelentette: segítettem!
2013. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D
2013. márc. 26. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak ma reggel is "fájt a frizurája", ez már kb. egy hete megy, de nem tudjuk megunni!!:-))
2013. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemsokára 6 hónapos, megtalálta reggel az r betűt, azóta folyamatosan grrrrrrrrrrrrrrr, brrrrrrrrrrrr, stb. :D
2013. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A nagyobbikom is alkotott reggel. Nem akart oviba menni, sírt, könyörgött, nagy nehezen elindultunk. Egész úton baja volt. Odaértünk az ovihoz jött a kisbarátja, onnantól elmúlt az oviundoritisze a gyereknek. "El se köszönt", fejest ugrott a játékba. "most játszunk"
2013. márc. 26. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy gondban vagyunk, sírtam. Megszólalt a gyerek, hogy Anya, folyamatosan folyik a szemed, vegyünk másikat.
2013. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!