Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szerezzünk be feltétlenül...

Baranka kérdése:

Mit szerezzünk be feltétlenül a második gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Kiságy, babakocsi, mellszívó, textilpelusok, cumisüvegek, légzésfigyelő, kis kád meg van. Mit kellene, lenne érdemes beszereznünk még a kicsinek? Ha lány lesz akkor a ruhákat is tudjuk használni (első lány).
2012. dec. 30. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy milyen nemű lesz.
2012. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk az első fiú, a második baba nemét csak a születésekor tudtuk meg.

Amit előre beszereztem: csak a szükséges gyógyszerek (köldökcsonk ápolásra, csecsemő lázcsillapító, ..... stb), vagyis olyan dolgok ,amiket a 2,5 évessel már nem használtunk.

2012. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mekkora a korkülönbség. Pl, hogy kell-e majd mindkettőnek etetőszék, vagy kinövi-e az autósülést a nagy, mire a kicsinek kell, stb.

Én nem vettem semmit a másodiknak. Majd csak ruhákat kell, ha nem lány lesz.

2012. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 hónap lesz köztük.
2012. dec. 31. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:

3mas vagyok. Nálunk 22 hónap lesz a különbség. Vagyis egy kicsit kevesebb.

Én etetőszéket nem tervezek még egyet venni. Max, ha nem tud majd a popsiján ülni rendesen mire a tesónak kéne a szék, akkor egy székre tehető textilt veszek. Ezen kívűl babakocsit sem veszek, remélem megtanul addigra rendesen közlekedni mellettem. Leesésgátlós ágyat már vettünk a nagynak, szóval a kiságy szabad. Amiből újat veszünk (ha kell), az a cumi, cumisüveg. De én tényleg nem látom szükségét, hogy előre vegyek valamit neki a ruhákon kívűl :)

2012. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Mi csak a gyógyszereket szereztük be a második gyereknél, illetve egy pár rózsaszín dolgot :), mert az első fiú és a második lány lett.

Mi a hangsúlyt az első gyerkőcre fektettük, hogy ő ne sérüljön, így neki is vettünk dolgokat.

Amikor a babának előre vettünk morzsolgató kendőt, akkor a a nagyobbiknak vettünk öltöztethető plüss állatot.

(mivel fiú, így babát nem akartam neki venni, viszont szerettem volna neki valamit, amiről tud gondoskodni, tudja velem csinálni a teendőket :) egyetlen egy áruházat találtam, ahol ilyet lehet kapni, és egyszerűen szuper dolog!!!! Ajánlom Mindenkinek! [link]

Gyorsak, kedvesek, és csodásak a játékaik! )


Valaki azt mondja, hogy a textil pelusokat le kell csrélni, de nekünk ugyanazok voltak a büfiztetők is, amik az első gyerkőcnél :)


Szép napot!

2013. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!