Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyen unintelligensek a...

Miért ilyen unintelligensek a 15-20 évesek? Miért nem adják át a helyet a buszon?

Figyelt kérdés

Kismama vagyok, és a buszon, ha átadják a helyet akkor is idősek!:(

Elfogadom, de olyan dühös vagyok, hogy a kis dagi miniszoknyás lány facebookon csetel vagy mi, és úgy csinál mintha bem látná, hogy valakinek helyre can szüksége!


Azért akarok leülni, hogy nehogy megüssem a pocim, s nem azért mert annyira fáradt kennék!


Legközelebb olyat kiabálok az ilyen kis huhh.. Csúnyát tudnék írni!!!!

MINDIG átadtam/átadom a helyem:(


Nektek ezzel nincs problémátok??


2013. máj. 20. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
55%
Én soha nem adom át a helyemet terhes nőknek. Időseknek igen. 12 óra munkából hazafele menet örülök neki, hogy élek és fel száll egy terhes nő a buszra és oda jönne hozzá, hogy adjam át a helyem meg mondanám neki, hogy szálljon le a buszról várja meg a másikat hátha azon lesz hely vagy hívjon taxit.
2013. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
27%
31es te mi a bánatért nem tudsz taxit rendelni???????
2013. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim válasza:
34%
Amúgy bírom azokat,akik javasolják az egyéb közlekedési eszközöket,valószínű azért megy valaki ezzel,mert nincs másra lehetősége!
2013. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
80%
A 31-es valószínű nem kéri más helyét. Vagy áll. Neki jó a busz úgy, ahogy van. Itt a kismama az, akinek "extra" kell. Hát akkor utazzon extrával.
2013. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
6%

Tele van paraszttal, nem csoda higy a kérdező így állt hozzá!!

Anyátok is szépre tanított titeket! Engem le kehet pontozni, mert nem érdekel!!!!

2013. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
89%

Megmondom őszintén, én már nem egy ordenáré kismamába belefutottam, de lehet, hogy csak én vagyok ekkora "mázlista". :)

Viszont amit nem értek, az az, hogy miért van az, hogy sokszor 14-15 éves lányokkal ordibálnak és hadakoznak, ha hely kell. Egyrészt kérjék normális hangnemben, másrészt szerintem először a felnőtt férfiaknak kellene szólni, nem? De általában a veszekedős fajták sosem a náluk "erősebbekkel" kezdenek hadakozni.

2013. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
86%
31-es vagyok. Ha nincs hely akkor nincs nem fogok senkit sem fel állítani. Volt hogy a kórházból jöttem haza be volt gipszelve a lábam egy idősebb néni mondta,hogy üljek le a helyére, meg köszöntem de mondtam neki,hogy most állva kényelmesebb. Ott állt egy kismama oda szólt a néninek így: "akkor álljon fel onnan mert Ő le ülne." Ezért nem adom át a helyemet kismamáknak. Tisztelem Őket meg minden de attól,hogy gyereket várnak nem kell háborogniuk ha nincs hely és senki nem adja át a helyet.
2013. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
0%

Ha ismernéd te tudatlan a méhösszehúzódás, illetve a görcsök érzetét nem lenne ekkora kis szád!

Amikor a baba a bordáim közé rúg, az aztán kellemes....vagy ide-oda!


Miért nem utaztál taxival:D?

Viccet félretéve ok, ha ben gipszelve a lábad de ekkora bunkó te sem lehetsz!

2013. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
85%
Mint írtam a néni fel ajánlotta a helyét de nem fogadtam el. Nem vagyok bunkó csak ez a véleményem a terhes nőkről. Mért kötelező minden terhes nőnek ülnie? Mert ők mivel többek mint a másik ember?
2013. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, te akartál babát...ezzel jár...Most nem gondolod, h bárkit is érdekelni fog, h neked milyen összehúzódásaid vannak és rúgás, stb...Mást sem érdekel, h nekem mittomén vakbélműtétem volt és nem is várom el,h elképzelje, h milyen az. Ha leülnék, hát szépen megkérek valakit, h leülhessek és megköszönöm. Ha ilyen rosszul viseled a terhességed, minek ülsz tömött, levegőtlen buszra? tiszta felelőtlenség...úgy kell babát vállalni, ha van valami, legyen kocsi kéznél vagy pénz taxira, különben marad a buszon a lökdösődés, nyomakodás. Én ezt beláttam, ennek tudatában cselekszem.
2013. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!