Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyen unintelligensek a...

Miért ilyen unintelligensek a 15-20 évesek? Miért nem adják át a helyet a buszon?

Figyelt kérdés

Kismama vagyok, és a buszon, ha átadják a helyet akkor is idősek!:(

Elfogadom, de olyan dühös vagyok, hogy a kis dagi miniszoknyás lány facebookon csetel vagy mi, és úgy csinál mintha bem látná, hogy valakinek helyre can szüksége!


Azért akarok leülni, hogy nehogy megüssem a pocim, s nem azért mert annyira fáradt kennék!


Legközelebb olyat kiabálok az ilyen kis huhh.. Csúnyát tudnék írni!!!!

MINDIG átadtam/átadom a helyem:(


Nektek ezzel nincs problémátok??


2013. máj. 20. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsétlen gyerekednek jó hisztis anyja lesz.
2013. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
59%

Én is meg tudom érteni az összes érvet, hogy ki miért marad ülve, tényleg nem mindig látszik, hogy valakinek baja van, és ezért még nem kellene lebunkózni őket.

A kismamákat is meg tudom érteni, csak az a baj, hogy egyesek tényleg túlzásba viszik a várandósságot, hogy aztán most minden körülöttük forog...ugyanezt tudnám mondani kisgyerekesekről is...Ráadásul szerintem nem kellene egy gyereknek egy teljes helyet átadni, amikor még én kisgyerek voltam, ezt úgy csinálták, hogy anyuka ölébe vette a kisgyerekét, így csak 1 helyet foglaltak el nem 2-őt. Ha valaki ennyire félti a gyerekét, akkor ez a megoldás még jobb is. Ja, és amikor még én kicsi voltam, az idősek mindig azt mondták, hogy te még fiatal vagy tudsz állni. Most meg, azért kell állnom, mert a kisgyereket le kell ültetni...na tessék. Szóval, hogy is van ez, nekem már életemben nem lesz jogom leülni vagy mi?! :)

Visszatérve a kismamákra pedig, hogy valaki írta, hogy régen a kismamák is kaszáltak, szántottak, stb. Szóval nem akarok most megijeszteni senkit, de tudok olyan esetről, ahol az öregek azt mondták "összetört benne a gyerek". DE ez erős fizikai munkára vonatkozott nem a buszozásra, ez az eset kapálás miatt volt. Ez azt jelentette, hogy születés után 2 héttel meghalt a baba. De akkor még más volt minden, és az maradt életben, aki életerős volt, meg akkor még nem volt születésszabályozás. Most viszont az emberek csak kevés gyereket vállalnak, és azért féltik ennyire őket, hogy az a kevés legalább egészségesen nőjön fel. Szóval érthető, hogy a kismamák és szülők frusztráltak, csak jó lenne, ha tényleg nem vinnék túlzásba.

A legjobb szerintem is az, ahogy előttem már írták, hogy ha valakinek valamilyen problémája van (főleg, ha nem látható), akkor ha felszáll, kérdezze meg hangosan, hogy van-e aki át tudná adni a helyét, mert neki ez meg ez a gondja. Nem várhatjuk el mindenkitől, hogy gondolatolvasó legyen!

2013. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
86%

Én pont az ilyen helyzetek miatt nem ülök le a buszon, még ha üres akkor sem.

Amúgy egy kis biosz: A kisbabát a hasadban magzatvíz veszi körül. Mit tudunk a vízről? Azt, hogy összenyomhatatlan. Ergo, ha hasra esel a babádnak semmi baja nem lesz, mert megvédi a víz. Hatalmasat kell ahhoz esned, hogy baja legyen. Elhiszem, hogy rosszak az összehúzódások, meg a rosszullétek meg minden ezzel járó dolog, de te sem várhatod el, hogy azért mert terhes vagy átadják a helyet. Másnak is lehetnek hasonló panaszai, attól, hogy nem várandós. De ezeket már leírták előttem.

És a többi "unintelligens" kamasz nevében is kikérem magamnak, már megbocsáss :) Általánosítás a köbön...

2013. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
79%
Ajaj, nekem még sosem volt kisbabám, de mindig attól rettegek, hogy nekem is elöntik a hormonok az agyam és ilyen kibírhatatlan leszek. Remélem sosem történik ez meg velem!
2013. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:
Na a tinik lázadnak ... Eleget ültök a padban....
2013. máj. 21. 17:54
 56/72 anonim ***** válasza:
93%
Te meg eleget ülsz otthon. Sajnálom szegény gyerekedet előre,hogy egy ilyen nő mellett kelessz felnőnie.
2013. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
Sajnálom anyukád hogy nem nevelt beléd illemet:)
2013. máj. 21. 18:03
 58/72 anonim ***** válasza:
93%
Beléd kellet volna illemet nevelni, hogy legyen annyi eszed, ha nem bírsz a buszon meg állni akkor nem vállalsz be egy gyereket. Mert te olyan kényelmes nő vagy hogy alig várod, hogy letehesd valahova a fenekedet. Szánalmas vagy.
2013. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss kérdező, de a kérdésedre válaszoltunk. Ha azt szeretnéd, hogy nagyban bólogassunk, hogy márpedig minden 16-20 közötti bunkó, unintelligens és minden kismamát selyemhintón kéne cipelni, akkor rossz helyen jársz. Vedd már észre, hogy csak magadat égeted a hozzáállásoddal. Ennyi erővel én is kiírhatnám kérdésnek azt, hogy miért nem képes más nézőpontból látni (csak a saját igazát firtatni) egyik kismama sem. Pedig tudom jól, hogy nem így van. Mivel én nem általánosítok, veled ellentétben :)

Valóban igazad van abban, hogy vannak ilyenek (őket én is ki nem állhatom), de abban pedig nem, hogy egyszerűen nem vagy képes felfogni, hogy lehet annak a szerencsétlennek más baja is lehet. Ha látsz egy ilyen "dagi miniszoknyás facebookon csetelős lányt" nyugodtan menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy átadná-e a helyet.

Nem kell gusztustalan, UNINTELLIGENS módon ráordítani, mert csak magadat minősíted. Nyugodtan lehet a sértődött kismamát játszani, de attól még nekünk van igazunk.


Egy unintelligens tini :)

2013. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok tinédzser kedves kérdező, 28 vagyok. Te viselkedsz úgy mint egy öt éves, követelőző vagy és hisztis. Gázosan viselkedsz, kapj már az agyadhoz!
2013. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!