Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem értem anyut. Miért nem...

Nem értem anyut. Miért nem engedi?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akit anyu nem ismer.1 hónapig egy osztályba jártunk és most ráirtam fbn

kb 60 kmrre lakik.Múltkor anyu nagynehezen megengedte hogy felmenjek hozzá és csak úgy ellegyünk.

Holnap is felszeretnék menni hozzá de ottaludni.Anyu meg nem enged pedig 17 vagyok és ez a röhej.

Elakarta kérni a csaj anyjának a számát is.Meg adom ha csak ez a feltétel,de nem értem.Mért nem enged?

Mit tegyek?

Nem kisgyerek vagyok akiknek az anyjuk beszéli meg az ottalväst.

Segítsetek

17/L


2013. jan. 19. 09:18
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

akkor bonts pezsgőt.

De amíg otthon élsz, addig képtele vagy leülni anyuddal beszélni.

2013. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:

de ez mekkora vicc már

jövőre elenged Budapestre albérletbe

de most nem enged 60 kilóméterre bnőmhöz

érthetetlen számomra...

2013. jan. 19. 10:48
 23/59 anonim ***** válasza:
rossz hírem van: 17 évesen kisgyerek vagy, akármit is gondolsz magadról....addig vagy gyerek amíg nem tartod el magad, ez van, aki a kyneret adja az szablya meg a feltételeket, te meg jobban teszed ha befogod a szádat
2013. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim válasza:
Hívd át te barátnődet,így legalább anyukád megsimeri
2013. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
70%
#23 - "aki a kyneret adja az szablya meg a feltételeket, te meg jobban teszed ha befogod a szádat" - igen, valóban, az én anyám is valami hasonló véleményt fogalmazott meg anno... most meg azon panaszkodik, hogy miért maradt egyedül idős korára... mert hán ennek a szülői mentalitásnak ez szokott lenni általában a következménye.
2013. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:

Most beszéltem vele

Most az időjárásra fogja.

Pedig a főutat tisztítják rendesen,kizárt dolog hogy bármi gáz legyen.

Ez is csak kifogás....

nem értem.

2013. jan. 19. 12:15
 27/59 anonim ***** válasza:

"most meg azon panaszkodik, hogy miért maradt egyedül idős korára... mert hán ennek a szülői mentalitásnak ez szokott lenni általában a következménye."


Nem. Ez a hülyegyerek mentalitás következménye, akit hiába próbáltak tiszteletre és fegyelemre nevelni (ami segít az élet későbbi nehézségeiben), inkább lesz.rja a szüleit felnőtt korában....ez hálátlanság....inkább szégyellned kéne magadat, nem hogy büszkélkedned....szánalmas

2013. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
de nehogy most itt összevesszetek nekem :)...
2013. jan. 19. 12:28
 29/59 anonim ***** válasza:
69%
#27 - hogy az ember a saját életében minek látta kárát és minek hasznát, azt egy ember tudja eldönteni: önmaga. Éppen ezért tisztességes szülő nem arra akarja kényszeríteni a gyerekét, hogy neki, az ő elvárásainak és értékrendjének feleljen meg, hanem abban segíti, hogy minél inkább önmaga lehessen.
2013. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért az időjárásban lehet ráció, ez perpill egy olyan ország, ahol ha leesik egy arasznyi hó egy öra alatt, akkor őskáosz alakul ki... amiről persze nem te tehetsz, de nem is anyukád.
2013. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!