Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem értem anyut. Miért nem...

Nem értem anyut. Miért nem engedi?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akit anyu nem ismer.1 hónapig egy osztályba jártunk és most ráirtam fbn

kb 60 kmrre lakik.Múltkor anyu nagynehezen megengedte hogy felmenjek hozzá és csak úgy ellegyünk.

Holnap is felszeretnék menni hozzá de ottaludni.Anyu meg nem enged pedig 17 vagyok és ez a röhej.

Elakarta kérni a csaj anyjának a számát is.Meg adom ha csak ez a feltétel,de nem értem.Mért nem enged?

Mit tegyek?

Nem kisgyerek vagyok akiknek az anyjuk beszéli meg az ottalväst.

Segítsetek

17/L


2013. jan. 19. 09:18
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
még azt is mondtam neki hogy óránként hívom ahogy múltkor de nem engedi
2013. jan. 19. 09:20
 2/59 anonim válasza:
Sztem ha ismerne a masik lanyt meg a szuleit nem lenne semmi gond.Termeszetes h felt.Add meg a szamat es hidd el megnyugszik h tudja hol leszel.Sajnos a mai vilagban mar nem art az ovatossag.
2013. jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

de basszus jövöre 18 leszek.

Oda megyek a VILÁGBA ahová akarok:)

amúgy mondtam neki hogy megadom de nem enged így se.

2013. jan. 19. 09:25
 4/59 anonim ***** válasza:

1 hónapi baráti ismeretség után, normális ember nem alszik a barátnőnek tartott egyednél.17 évesen végképp.


Igaza van az anyukádnak.

2013. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
tudod egy 17 éves lány nagyon sok olyan dologba belekeveredhet ami az édesanyja rémálma. bizonyára ezért nem szeretné hogy ott aludj, sosem lehet tudni mi történik. beszélgess el vele erről. kérdezz rá konkrétan milyen jellegű ellenérzései vannak a dologgal kapcsolatban. azt beszélgessétek át.
2013. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
74%

"Oda megyek a VILÁGBA ahová akarok:) "


Majd akkor, amikor már eltudod magad látni, saját keresettel, és nem csak testben vagy felnőtt, hanem agyilag is, és nem csak lázadni tudsz, hanem megérteni egy másik felnőtt állas pontját.

2013. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:

60km azért elég nagy távolság.

Nem ismeri a barátnődet, nem tudhatja hogy nem adnak-e el másnapra k.rvának, vagy barátnőd apja nem vet-e szemet rád...

Ha felhívod hogy baj van, nem tud érted rohanni mintha a másik utcáról lenne szó.


Beszéld meg vele hogy megbízhatóak, add meg a számukat, hadd győződjön meg róla hogy tényleg nyugodt szívvel elengedhet.


Egyébként anyám kis titka: nővérem hasonló korában elkéredzkedett barátnőjéhez aludni, anyám elengedte, ismerte a csajt, megbízott benne.

Mint kiderült, nővéremék onnan egyből diszkózni mentek, jól leitták magukat, majd kb. 5-6 srác megfektette őket.

Amikor másnap rájöttek hogy baj lesz, feljelentették suttyomban a srácokat hogy megerőszakolták őket, a rendőrségen persze levágták hogy mi a helyzet...

Anyám kis híján elájult mikor elküldték neki a jegyzőkönyvet.

Nem csodálkoztam hogy én soha nem aludhattam ott senkinél :)

2013. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
33%

#6 - szerencsére nincs igazad, 18 éves és 1 napos korától oda megy a világban, ahova akar... ezért valóban érthetetlen az anyuka álláspontja, nem 13 évesről van szó...

Nem kell mindig reflexből a szülőt védeni...


Kérdező, a dolog nyitja a kommunikáció, kérdezd meg, milyen ellenérzése, problémája van a dologgal...

2013. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:

Ez a 60 km olyan táv, hogy veled bármi történik, max holnapra derül ki.


Szerintem előbb te hívd meg a barátnőd hozzátok aludni. Így anyukád is látja, hogy rendes lány.


Bár én azért közelebb állok hozzád korban én sem engednélek egy idegenhez aludni, aki a tetejébe ilyen messze lakik.

2013. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim válasza:
Arra nem gondoltál hogy azért nem enged el anyud holnap,mert hétfőn suliba kell mennie?
2013. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!