Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apukám nem...

Mit tegyek ha apukám nem engedi hogy sportoljak? Sürgős!

Figyelt kérdés
Az apukám megígérte még mikor alsós voltam,hogy minden képpen felsőben be fog íratni egy olyan sportra amit szeretnék.Igen ám, igaz hogy felhívta az edzőt de első edzés után egyszer nem fogadtam szót. (nem durva dolog)Aztán azt mondta : Nem megyünk következő edzésre slusz passz. Mit tegyek??? Nagyon szeretnék sportolni de apukám nem engedi!

2013. jan. 8. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bizonyítsd be , hogy igenis komolyan szeretnéd , és kérj tőle egy újabb 'esélyt' amivel már nem élsz vissza, és szidás , panasz helyett, dicsérnek:)
2013. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A címet olvasva jelentősen megijedtem. Elképzeltem hogy ülsz a szobádban, sírdogálsz, édesapád meg fölötted álldigál a sodrófával hogy márpedig te most meg nem mozdulsz édes lányom! Együltő helyedben fogsz izomsorvadást kapni!


Szépen elmagyarázod mi történt, megkéred hogy ugyanmár hadd menjél mégegyszer. Esetleg sportolsz mást.

2013. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mi lehet az igazi ok? Tényleg büntetésből lenne? Ha így van, akkor ő egy félelmetes terrorizáló szülő. Fordulj az osztályfőnöködhöz, vagy ha van az iskolában gyermekvédelmi megbízott, akkor tőle kérj segítséget.
2013. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis zsebpénzed, állj elé a kedvenc csokijával, beszélj vele, kérj bocsánatot, mutass megbánást, szerintem csak mérges, de idővel biztosan megenyhül :)
2013. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amit a második kommentelő mondott nem így van:))Apával nagyon szeretek lenni,mindig ő foglalkozik velem meg minden.Csak elég szigorú is.Még sosem vert meg.Végül kibékültünk és minden megoldódott.De azért nagyon köszönöm a kommenteket akik vették a fáratságot és írtak az én segítségemre egy üzenetet. :)) Köszönöm szépen :))
2013. jan. 9. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!