Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt az apukám, ha...

Miért hiszi azt az apukám, ha meg vesz nekem csomó mindent akkor már nem is kell foglalkoznia velem?

Figyelt kérdés
10 éves koromban váltak el a szüleim, azóta apukámnak van egy párja, akivel tök jóban vagyok meg minden, de hétvégén mindig egyedül hagynak, és kérdezik hogy miért nem találkozom a barátaimmal. De velük egész héten találkozom, de apukámmal meg sose megyünk valami családi programra, mindig csak ketten mennek:( Ehelyett mindig drága cuccokat vesz nekem, márkás ruhákat, de észre sem veszi hogy magányos vagyok. Tegnap haza se jött apukám, nem is tudtam aludni, mert féltem egyedül, most is elmentek:( mit csináljak így egyedül? olyan rossz.
2012. dec. 29. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szád!
2012. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony, ezt neki kell elmondanod.
2012. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tudom hogy nagyon kínos apukád elé állni, de a saját érdekedben (még a személyiségfejlődésed érdekében is) tedd meg! Ha ismerni fogja az igényeidet, jobban odafigyel rá, vagy legalább is megpróbálja...
2012. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Szólj apádnak, hogy ez így nem megy! Ha nem segít, mondd el anyukádnak
2012. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!