Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jöttök holnap a melegfelvonulá...

Jöttök holnap a melegfelvonulásra sokan?

Figyelt kérdés

Remélem botrány nélküli klassz buli lesz !

Ez üzenet is a kődobálóknak! Inkább bulizzatok ti is!


2010. júl. 9. 19:07
 81/98 A kérdező kommentje:

ajaj, főleg ez utolsó nagyon izgi, de alapjában véve én is lezártam már sok mindent, csak szal az emberi hülyeségnek nincs határa ezen a téren se ...


a % kérdése tök jó h neked ilyen egyértelmű, amikor ez bizony tudományos felméréseknek se egyértelm, abból az okból kifolyólag, hogy nagyon nehéz egyáltalán eldönteni is ki az aki valóban homoszexuális ...


Erre jött ugye már elég rég a Kinsey-elmélet, mely azért jóval finomabban bánik a kategorizálással, és igenis léteznek homoflexibilis és heteroflexibilis emberek is, de tulképpen ő is csak kitágította és új kategóriákat adott meg, mert végül is azért maradt maga a kategorizálás, mint elv.


Hát aztán egy újabb érdekes jelenséghez érkezünk el, az egyik kedvencem pszichológiailag, a heteroflexibilitás kérdése, ugyanis erre jó példa az edzés utáni tusolós kalandok teljesen hetero fiúk között alkalmanként. Tudom, ezt is csak én fantáziálom, mert ilyen nincs, na de az a helyzet, hogy mégis van, ezt jobb, ha elfogadjuk.


És hát ettől még csak bisex sem lesz valaki, hát ki mennyire bevállalós, szokták ezt "kíváncsi heterónak" nevezni, a mai napig is azonban tudományos szinteken heteroflexibilis a megfelelő kifejezés. Na megint lehet támadni, mert ezzel sok hű de kemény hetero önérzetét megsértem persze, de hát a valóság az mégis valóság.

2010. júl. 13. 15:58
 82/98 anonim ***** válasza:
80%
Nem érted, hogy nem a létezésével van a gond? Azzal van a gond, ha ezt valaki normálisnak tartja. És az is milyen érdekes, hogy amióta nem annyira gáz azóta, egészen fiatal lányoknál sokkal sűrűbben előfordul, hogy lánnyal is kipróbálják a szexet. Sőt még büszkék is erre, mert a fiúk szemében ez pozitív dolognak számít. És az nem igaz, hogy eddig titokban csinálta mindenki, mert sokan pont a szabadosság miatt próbálják ki.
2010. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, úgy magyarázol, mint az a középiskolai tanárnőm, akinél még a kitűnő tanulónk legjobb jegye is csak 3-as volt, hiába hajtott mindenki, és amely tanárnőt végül az igazgató pszichiátriai orvosi esetnek titulált és eltanácsolt az iskolából.
2010. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 A kérdező kommentje:

hát azért ide némelyikőtöknek nem is ártana egy pszichiáter, de ez a hasonlítod is igen sántítós és ahhoz tudnám hasonlítani, amikor nákunk is volt egy PhD dr-i fokozattal rendelkező nyelvész, aki alapból angol szakos bölcsész volt és nyelvészetből is doktorált, de mivel nem volt szimpi az amúgy biológia szakos igazgatónőnek, hát "szakmai alkalmatlanságra" hivatkozva kirúgta, de előtte fél éven át folyamatosan azt magyarázta neki, hogyan kell nyelvet tanítani :) és persze az egész sikola ezen röhögött, szóval egy dolog a pozíció és egy dolog, ha nem szimpatikus valaki, pedig nyilvánvalóan képzettségben több fokozattal is meghaladja azt aki pozícióban felette van.


Szted most sincs igazam persze, na de attól ez még így van, és hát különben is nekem mindig igazam van, tehát ez nem is kérdés.

2010. júl. 13. 20:28
 85/98 anonim ***** válasza:
A 17:21-es válaszoló nem én vagyok, csak ugyanannyi a %-unk.
2010. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
74%
Tudod, kérdező, csak meg kéne értened a kőkemény kobakoddal a probléma VALÓDI okát, és nem ráfogni mondvacsinált indokokra, hogy miért hülye a többi ember rajtad kívül. De ha te struccpolitikát akarsz folytatni, ám legyen, az már a te privát választásod, csak néha nem ártana gondolkodni is.
2010. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 A kérdező kommentje:
na okés figyelj, mivel eddig még valódi okot nem írt senki, akkor hajrá, tök szívesen olvasnám tőled !!!
2010. júl. 14. 07:27
 88/98 anonim ***** válasza:
80%
Neked mi a valódi ok, amit elfogadsz? Mindenki leírta, hogy mi a baja a felvonulással. Ha ebből nem értetted meg, akkor menthetetlen vagy. Egyébként nem is kéne senkinek magyarázkodnia, hiszen egy eldöntendő kérdést tettél fel.
2010. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 A kérdező kommentje:

hát nem én ajánlottam fel h végre valódi okot is kapok ...


na másrészt én sosem bánom, ha egy téma elmegy máés irányba is, nem igen szeretem a csőlátású embereket, és annak is meg van a maga oka miért éppen ebbe vagy abba az irányba kanyarodik el, szal én csak értékelem, hogy nem 60 db "igen" és "nem" jött

2010. júl. 14. 22:24
 90/98 anonim ***** válasza:
73%
Ok! De akkor is leírták sokan, hogy mi a kifogásuk a vonulgatás ellen. Az más dolog, hogy te ezt elfogadod-e valódi okként.
2010. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!