Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jöttök holnap a melegfelvonulá...

Jöttök holnap a melegfelvonulásra sokan?

Figyelt kérdés

Remélem botrány nélküli klassz buli lesz !

Ez üzenet is a kődobálóknak! Inkább bulizzatok ti is!


2010. júl. 9. 19:07
 41/98 anonim ***** válasza:

10:24-es vagyok!

Azt még hozzátenném ,én nem utálom őket,de ez a felvonulás igenis fölösleges és zavaró!Megint mondom ezzel csak ellenkező hatást váltanak ki,megbotránkoztatják az embereket,hivalkodnak,és ezzel utáltatják meg magukat.Lehetne ilyen rendezvény,de akkor legyen zártkörű!Amúgyis mi sem rendezünk hetero büszkeség napját!

2010. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:

de én még mindig nem értem hogyha a legtöbb meleg az egyenlő bánás módra hajt, akkor miért viszi túlzásba? miért várja el ugyanazt ha teljesen máshogy viselkedik? meg amúgyis, a felvonulásba mi a pozitív? csak negatívumai vannak. pénzkidobás, időpazarlás, polgárpukkasztás, és biztos 1-2 gyengébb sérülés is összejön. pozitívum? az az 1-2 rózsaszínben tündöklő 'férfi' pár óráig jól érezheti magát.


megéri?

2010. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
100%
Drága (állítólag hetero?) kérdező, én hetero nő vagyok, hidegen hagy a melegfelvonulás, már azon se bosszankodom, hogy Budapest egyik legforgalmasabb területét zárják el emiatt, én inkább nézem a F1 silverstone-i futamát és a foci VB bronzmeccsét és döntőjét, mert ezek jobban érdekelnek, mint az, hogy a provokáló melegek hogy rázzák magukat (a normális melegek nem vonulnak fel, ezt egy meleg ismerősöm mondta).
2010. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
látod? pont ez a baj. mármint nem konkrétan erre a kérdésre, hanem az emberek inkább nem törődnek a problémákkal és hagyják elfajulni.
2010. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:

1. Említette a kedves kérdező, hogy állítólag a gyerekekre nincs hatással... - Anyukám pedagógus, kicsi gyerekeket tanít, a suliban látja ennek a hatását, leutánozzák, persze ezt a szülő nem látja, nem előtte csinálja a gyerek...

2. Említette a kedves kérdező a történelmi múltat, meg a munka terén a hátrányt... - Nos, akkor említhetnénk a szüfrazsetteket is, akik anno a női egyenjogúságért harcoltak, és még mindig hátrányban vannak a nők, mert bizonyos területeken kevesebb a fizetés egy nőnek ugyanazért a munkáért, mint egy férfinak, sőt, le kell tagadni a gyereket, a gyerekvállalási terveket egy interjún, hogy egyáltalán felvegyenek egy nőt a munkára (nem egy nő ismerősöm van ilyenek miatt munkanélkülin régóta vagy kénytelen elvállalni méltatlan jutalékos fix bér nélküli munkát, hogy egyáltalán legyen valamicske jövedelme)...

2010. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 A kérdező kommentje:
jó hát én gimis tanár vagyok, szal akkro mondhatnám nekem is kellene látnom azt az akréámilyen hatást a fiatalokra, és mégsem látom, pedig nálunk 2 magát felvállaló meleg srác van + akikről nemtom, úgyhogy nem hiszem én azt, ne haragudj, és mellesleg semmilyen gond nincs pont velük, igaz h egy elég elit gimiben vagyok, ahol normálisak a fiatalok, de azért pont ez a durva h lassan egy átlagintelligenciához elit gimi kell :)
2010. júl. 10. 11:45
 47/98 A kérdező kommentje:

10:34

mindezt már annyiszor megbeszéltük ....

2010. júl. 10. 11:46
 48/98 anonim ***** válasza:
93%
Te gimis tanár vagy ilyen fogalmazó képességgel és helyesírással? Na neeee! Hát, ha Te tanár vagy, akkor marha elit gimi lehet, ahol állítólag tanítasz.
2010. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 A kérdező kommentje:

jaj istenem de bíarom amikor neten ír az ember állat gyorsan és minden elütést a szemére vetnek ... és akkro add hozzá h nyelvtanár vagyok .. haha


na és kérlek szépen az elit gimi fogalma pedig mindig is kettős volt és most is az, ezen jókat veszekednek


1, egyik megközelítés: jól tanuló diákok gimije, na csak lássuk be, ez realtív

2, másik megközelítés: elit, felsőbb körökből származó családok csemetéinek gyűjtőhelye ... és inkább hallom ez utóbbi értelemben használni

2010. júl. 10. 12:27
 50/98 anonim ***** válasza:
93%

"akkro add hozzá h nyelvtanár vagyok .. haha"


Remélem nem magyart tanítasz. Nem az elgépelésre gondolok elsősorban, hanem a fogalmazásodra. Egy kb. 16-17 éves átlagos fiatal színvonala olvasható ki a szövegből, nem egy főiskolát (esetleg egyetemet) végzett tanáré. Szomorú lenne, ha tényleg tanár lennél.

2010. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!