Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jöttök holnap a melegfelvonulá...

Jöttök holnap a melegfelvonulásra sokan?

Figyelt kérdés

Remélem botrány nélküli klassz buli lesz !

Ez üzenet is a kődobálóknak! Inkább bulizzatok ti is!


2010. júl. 9. 19:07
 51/98 anonim ***** válasza:
Gimis tanár? És mit tanítasz? Ugye nem magyart vagy történelmet? Anyukám nem gimis, hanem ahogy írtam, kicsikkel van, 9-10 éves gyerekekkel, akikre az ilyenek még nagyobb befolyással vannak, mint a gimisekre, akik már inkább lázadoznak. Szóval akiket te (állítólag) tanítasz, ők már nagyok, hogy befolyásoljon őket egy ilyen, de majd ha lesz gyereked (úgy tűnik, még biztos nincs), majd talán te is észreveszed, ha valami nem stimmel, vagy ha szól a tanítónéni, hogy a gyerek nem úgy viselkedik, ahogy kéne, hogy fogdossa az osztálytársait... (mert anyukám bizony mesél dolgokat)
2010. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:

Ugye ismered a viccet a 2 babakocsis anyukáról, amikor egyik megkérdezi a másiktól, hogy neki mi született, és a másik ezt feleli:

- Majd eldönti, ha felnő...

2010. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 A kérdező kommentje:

hát nem eldönti, de azért van abban is valami igazság :)


az előzőnek pedig akkor már nemtom mit mondjak, egyszerűen nem hiszem ne haragudj ... ez már a fantáziát is meghaladja h emiatt fogdossák egymást XXDDD

2010. júl. 10. 15:48
 54/98 A kérdező kommentje:

egyébként pedig mondd meg anyukádnak h kicsit vizsgálja felül a hozzáállását, ugyanis pont a kicsiknél egyáltalán nem probléma ez, mivel ők még tabumentesen, sokkal természetesebben képesek elfogadni a jelenséget, mindaddig amig a felnőttek beléjük nem nevelik h ez rossz


erre van akár közeli rokonnal is személyes tapasztalatom ... a kis rokonkám mindig is tudta hogy van olyan is, hogy két fiú szereti egymást ahogyan egy lány és egy fiú szokta, már 10 évesen is, és most 13 éves lesz nem sokára, és bizony meg is van az eredménye, mert miközben divat buxizni már ebben a körben, ő ezt egyszerűen nem is érti és nem lát benne semmi furcsát.


Szóval anyukád tarthatna egy kis előadást a témáról, hidd el, abban a korban aranyat ér, és majd később mondjuk gimis korban ők sem fújjogni fognak, azt pedig naivitás lenne gondolni h soha nem akadnak össze egyetlen meleg ismerőssel, évfolyamtárssal, munkatárssal stb, úgyhogy nem árt ezt már korán természetesként tálalni nekik, hogy az értékrendszerükbe ők is úgy építsék be ahogy fejlődnek.


Na beszélj csak anyukáddal ....

2010. júl. 10. 15:56
 55/98 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, te nem tudsz racionálisan, tisztán gondolkodni, csak beette magát az agyadba az, hogy "fúú, a melegeket utálják, és ezért vissza kell vágni", a felvonulásokkal meg provokálással. Még ha az idézett mondat konkrétan nem is jelenik meg a gondolataidban, de a háttérben ott motoszkálhat. Nem fogjuk tudni neked megmagyarázni soha, hogy a melegek senkit nem érdekelnének, ha elvegyülnének a többi ember közt. De nem, mert a "vonulósokban" lehet egy olyan érzés, hogy ő különleges, és őrá igenis figyeljenek oda és legyenek rá tekintettel. De mirefel? Azért mert meleg? Érdekes ez a kifejezés is, hogy "Büszkeség Napja". Az ember általában arra lehet büszke, ha valamit saját erejéből, saját képességei által elér (felépít egy házat, felnevel gyerekeket, jól tanul, jól végzi a munkáját, megnyer egy versenyt...), de a szexuális beállítottságot nem ő intézte magának, hanem ez egy tulajdonság. Olyan, mintha a barna hajúak vonulnának, mert ők büszkék, hogy barna a hajuk.

A történelmi okokról még többek kérésére sem meséltél semmit, pedig lehet, hogy kicsit közelebb kerülhetnénk a te álláspontodhoz. Én pl. tényleg kíváncsi vagyok rá.

Azért azt hozzá kell tennem, hogy a s*ggrázásra és atöbbi provokatív baromságra még a történelmi ok sem mentség. Lehetne ezt normálisan is csinálni (mármint a vonulást). Nem tudom, hogy Nyugaton hogy megy, de ha annyira tetszik, akkor vonuljanak velük. Tetszik, mikor sírnak, hogy "jaj, nyugaton olyan normálisak, itt meg mindenki hülye, primitív, nemtrendy". Én egyáltalán nem akarom, hogy elfogadott legyen az az undorító viselkedés, ami a felvonuláson megy. És károsnak tartom azt is, ha egy kisgyereknek ezt végig kell nézni. Nem értem, hogy hogyan lehet az alapvető erkölcsi és társadalmi normákról ennyire különbözően gondolkodni. Ez szomorú azért.

2010. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
93%

"Szóval anyukád tarthatna egy kis előadást a témáról, hidd el, abban a korban aranyat ér, és majd később mondjuk gimis korban ők sem fújjogni fognak, azt pedig naivitás lenne gondolni h soha nem akadnak össze egyetlen meleg ismerőssel, évfolyamtárssal, munkatárssal stb, úgyhogy nem árt ezt már korán természetesként tálalni nekik, hogy az értékrendszerükbe ők is úgy építsék be ahogy fejlődnek. "



Na látod? Ez az undorító ráerőltetés, kötelezően fogadd el, mert ez természetes. Már gyerekkorban mérgezik ezzel a gennyel. Az én gyerekemnek senki se tartson olyan kiselőadást, hogy a homoszexualitás természetes, MERT NEM AZ!!!!!! És ne akarj beépíttetni az értékrendszerébe olyan dolgokat, ami NEM ÉRTÉK!!!

Tényleg igaz, ami a viccben van, lassan már kötelező b.uzinak lenni.

2010. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
89%
Na már én is h,ülye vagyok. Értékrendszer. Értékrend!!! "Tanár úr" meghülyített. Na látod, többek között ezért gondolom, hogy nem vagy tanár, mert ilyen hülyeségeket írsz, hogy értékrendszer. Én meg leírom miattad ugyanazt a baromságot.
2010. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, NEM KELL ELHINNED, DE ATTÓL MÉG ÍGY VAN, NEM SZOKÁSOM (pláne ilyenekről) HAZUDNI, HISZEN GYEREKEKRŐL VAN SZÓ, OLYAN GYEREKEKRŐL, AKIK MÉG FEJLŐDNEK, AKIKET MÉG KÖNNYŰ BEFOLYÁSOLNI, KOMOLYAN, ÉN NEM ADTAM VOLNA NEKED PEDAGÓGUSI DIPLOMÁT, HA A PEDAGÓGIA ILYEN ALAPJAIT NEM ISMERED.
2010. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, kérdező, a te írásodból is látszik, hogy anyukám idejében még komolyan vették a pedagógusok oktatását, ma viszont már bármelyik hülyéből lehet tanár (sajnos), és az ilyenek miatt nézik le a tisztességes és lelkiismeretes pedagógusok munkáját is.
2010. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
90%
Tudhatnád, hogy a pedagógusoknak JOGA NINCS ilyenekről oktatást tartani, és a szülő mindig felülbírálja a tanítók munkáját, ha "nem tetszik" (akár annyiért is, hogy miért kapott az imádott gyerkőc - akár indokoltan - fekete pontot). Ha valaha is lesz gyerekem, nem akarom, hogy ilyenek tanítsák, mint te. A tanító feladata nem ez, a tanító feladata az, hogy azokra a tantárgyakra megtanítsa. Az ilyen irányú erkölcsi nevelés A SZÜLŐ FELADATA (amit sok szülő sajnos elfelejt), az iskola NEM FOGLALHAT ÁLLÁST, ugyanúgy, ahogy egy pénzintézet nem foglalhat politikai állást.
2010. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!