Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jöttök holnap a melegfelvonulá...

Jöttök holnap a melegfelvonulásra sokan?

Figyelt kérdés

Remélem botrány nélküli klassz buli lesz !

Ez üzenet is a kődobálóknak! Inkább bulizzatok ti is!


2010. júl. 9. 19:07
 21/98 A kérdező kommentje:
de a pénzre ne fogja senki ... ugy etudod h ezt egy fillérrel se támogatja se a főváros se más, szal nem közpénzből megy !!!
2010. júl. 9. 20:08
 22/98 A kérdező kommentje:

"" meg ott van a többi ember, a kisgyerekek.-Őket miért kell ilyennel megrontani?Jó lehet fel se fogják, de azért biztos van olyan gyerek akire hatással van.""


ez is tévedés, ne haragudj, de abszolút semmilyen káros hatással nincs a kisgyreekekre, ilyen alapon heteronak kellett volna lenni a melegnek is hiszen hetero szülők neveltél, másrészt kifejezetten jó, ha a gyerek minél hamarabb természetesként fogadja el a melegséget és így nő fel, nem pedig majd középsuliban fújjog egy-egy meleg évfolyamtárs kapcsán...

bizony, hidd el, ez így van


na a törtrénelmi emlékről meg ha nekem kell mesélnem, akkor nagyjából értem is h atudatlanság vált ki kb mindent ezzel kapcsolatban, komolyan el se hiszem h ez a kérdés most full komcsi vagy viccelsz ??

2010. júl. 9. 20:11
 23/98 A kérdező kommentje:
sztem gyertek és bulizzunk egy jót a kődobálás helyett, az maradjon meg az értelmes gárdistáknak!
2010. júl. 9. 20:13
 24/98 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező,te miért mész?

Én mennék ha épp pesten lennék meg ha nem lenne ott egy csomó ellentüntető,mert így azért veszélyes. Sajnos Magyarország nem elég fejlett társadalmilag egy ilyen rendezvényre! A melegeket ettől itt nem fogják jobban elfogadni. Én elhiszem hogy más országokban működik ez ahol nyitottabbak, toleránsabbak, modernebbek az emberek

2010. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
75%

Más országokba nem így szokták levezetni az egész melegfelvonulás.Amit itt csináltak az undorító!Nem vagyok rájuk kíváncsi kihagynám.Addig amíg nem lesznek kultúráltabbak addig számítsanak rá,hogy mindenki így fog velük viselkedni ,hogy kővel dobálják meg stb...

Félre ne érts, nem ítélem el ha valaki meleg vagy leszbikus hiszen az ő dolga.

De most úgy őszintén egy normális,egészséges ember hogy a francba tud elfogadni egy meleg embert, ha közbe azt látja ,hogy dörzsölődnek egymáshoz meg puszilkóznak amit mondjuk inkább a hálószobában kellene tenniük. Szerinted ez tetszik nekik?Mert szerintem rohadtul nem és addig ne is várjunk elfogadást amíg ezeket csinálják.Nem értem miért nem lehet kúlturáltabban megcsinálni az egész felvonulást,nem értem mi szükség van undorító dolgok bemutatására?-ettől várják azt,hogy elfogadják hát már bocs de elég ostobák, és meg érdemik a kődobálást.

A normális melegekkel semmi bajom nincs.-és ezaz, azok el se mennek erre a felvonulásra-.-

2010. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 A kérdező kommentje:

hát 20:20-as azért sok zöldség van ebben ne haragudj ...


azt írod semmi bajod a dologgal, de az undorító h egymást csókolják pl.


oké, rendben, de akkor mondj ilyet ha te se adtál még a párodnak egyetlen puszit se az utscán, ha már egyenlőek vagyunk! ugye soha nem történt ilyen köztetek? mert akkor az is elég undorító ...

2010. júl. 9. 20:32
 27/98 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező! Nem tudom, hogy hány éves és milyen tájékozott lehetsz, de a "történelmi okokkal" kapcsolatos kérdésemre adott "válasz", sok mindent elárul -idézem:


"a törtrénelmi emlékről meg ha nekem kell mesélnem, akkor nagyjából értem is h atudatlanság vált ki kb mindent ezzel kapcsolatban, komolyan el se hiszem h ez a kérdés most full komcsi vagy viccelsz ??" (A továbbiakban no comment...

2010. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 anonim ***** válasza:
95%

"de a pénzre ne fogja senki ... ugy etudod h ezt egy fillérrel se támogatja se a főváros se más, szal nem közpénzből megy !!!"


Neeeem, a rendőrök kommunista szombatot fognak tartani, hogy védjék a melegeket.

2010. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
90%

20.20-as vagyok

Mégis miért lennék kíváncsi arra, hogy 2 meleg egymással nyalakodik? Ez amúgy ízlés kérdése is mert pl én nem tartom írtó szexinek az , ha két férfi egymással csókolozik van aki igen pl az emos lányok nagyon szexinek és izgatónak tartják ha 2 fiú smárol... Még is miért tartsam úgy,hogy 2 meleg ha egymáshoz dörzsölődik akkor az normális?Sosem lesz az.Még akkor sem ha elfogadott lesz ez az egész. De vegyük azt a pl-t is,hogy egy tök normális pár sem csinálja azt az utcán mint ami a melegfelvonuláson volt tavaly, na és miért? Mert nem tartozik másokra.És itt most nem a csókot értem.

2010. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 A kérdező kommentje:

21:16


én arendezvényre értettem h nem kerül egy fillérjébe se az államnak, aztán a biztosítás, a gyülekezési jog biztosítása alkotmányos jog (pl), tehát azt köteles a rendőrség biztosítani, az nem a rendezvény költsége úgymond

2010. júl. 9. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!