Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jöttök holnap a melegfelvonulá...

Jöttök holnap a melegfelvonulásra sokan?

Figyelt kérdés

Remélem botrány nélküli klassz buli lesz !

Ez üzenet is a kődobálóknak! Inkább bulizzatok ti is!


2010. júl. 9. 19:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok, hogy melyikőtök bírja tovább ezt az egy helyben topogást...?
2010. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 A kérdező kommentje:

most kivételesen egyetértek az utolsóval, na de ez az egy helyben topogás sztem nem annyira miattam van


hát nem bántam volna, ha jutunk is valahova a témában, de végül is kifulladt ... ennyi, oké

2010. júl. 15. 14:08
 93/98 anonim ***** válasza:
Na, ide figyelj, a melegfelvonulást, állambácsi megengedi, az "kell" (kell a francnak ebben a formában), de az ország egyik legnagyobb bevételét hozó és egyik legtöbb turistát vonzó rendezvényét, a Red bull air race-t nem engedik megrendezni. Tudod, ez azért nagyon bosszantó tud lenni.
2010. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 A kérdező kommentje:

jó hát azért .... főleg a duna vízállása miatt ahogy hallottam idén különösen nagy kockázattal jár és volt már éppen elég baleset mostanában, szal a fene tudja, nem értek ezzel egyet, és hát az se két fillér


és itt nem megengedésről van szó, na de már megint meg kell védenem a felvonulást (PEDIG UTÁLOM ÉN IS !!!!) olyan értelemben, hogy azt ők maguk szervezik meg, az állam nem ad rá egy fillért se nekik, szóval azért a kettőt ilyen értelemben nem lehet összehasonlítani


Igen, jól olvastad, én is ismerek elég sok meleg srácot, és az értelemsebb rétege garantáltan nem megy felvonulni, sajnos innen vannak ezek a sztereotípiák, hogy a kifestett feminin alakok kimennek rázni magukat és az a nagy ellentmondás, hogy ők a melegek között is egy kisebbség csak, és a melegek nagy része is elutasítja őket.


Na a nagyközönség meg mégis őket látja, mert ugye XY élsportoló srác, aki meleg mint a vasaló, csak mellette értelmes is, meg a jó isten nem gondolná róla, annyira lányok bálványa, na most ez az a réteg aki meg nemcsak a felvonulásra, hanem egyáltalán meleg ismerkedőhelyekre se mehet el, pedig higgyétek el, nem kevesen vannak az olyanok, akik valamiért egyszerűen nem tehetik meg h felvállalják, és akkor szintén nem kevesen akik megtehetik és a mindennapokban fel is vállalják, de ilyen "színvonalú" cirkuszt elutasítanak ők is.

Ez durva, de így van.


Ennek az a vége, hogy a "nép" az idióta réteggel szembesül csak, a nagy többséget alkotó melegekkel soha.


Visszatérve pedig, egy dolog a veszélyessége és sztem már annyi botrány volt, hogy ők maguk is félnek, hasonlóan az aug 20-áról is nagyon szívesen mondanak le, mert nagyon félnek, hogy lesz valami, na de hatalmas költség is.


Ebben nincs igazam ?

2010. júl. 17. 08:56
 95/98 anonim ***** válasza:
De pont ezért kellene eltörölni ezt a nyamvadt felvonulást, mert a normálisabbját ezalapján ítélik meg, nem jobb lenne, ha a hülyék nem vonulhatnának utcára?
2010. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 A kérdező kommentje:
hát igazad van na de mit tegyenek ? ha maguk a melegek szólalnak fel emiatt, akkor megkapják, hogy még a kisebbségen belül is megy a kisebbség elleni intolerancia ... pedig őszintén most valaki józan ésszel gondoljon bele hány meleg ember van és ebből hány % az aki festi magát és nőnek öltözik? 1 % ? talán ....
2010. júl. 18. 20:44
 97/98 anonim ***** válasza:
De ha meg se próbálnak fellépni ellene, mégis mit várnak? Sült galamb Magyarországon nem repül sehova, csak azok szájába, akik celebek... Észhez kéne már végre téríteni ezt a nyavalyás országot... Évekkel ezelőtt az emberek nem mertek tenni a munkáltatók ellen (még ma is kevesen), ha valami hátrány érte őket, fekete meló, stb... pár éve elkezdett változni a helyzet, engem nem érdekelt, bejelentettem a főnököt, aki tisztességtelenül elbánt velem, meg is kapta a magáét, egyelőre nincs nyugta a hatóságtól... Ki lehet harcolni értelmes eszközökkel az elismerést és visszaszorítani a hülyeséget, csak bele kell merni kezdeni, csak jó ötlet kell, nekem semmi bajom a normális melegekkel, de azokkal igenis van, akik provokálnak. Ha a vezetőink képtelenek tenni valami értelmeset, nekünk kell bebizonyítani, hogy nem vagyunk hülyék... Lehet változtatni, csak még nem próbálta meg ezen a téren senki.
2010. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudom h ez ellen senki nem tett semmit, de az ellenszenv hatalmas a melegek döntő részéről is a felvonulás ellen, ezt elhiheted.


Már csak azért is amit írtam, azaz mert egyszerűen nem olyanok amilyennek a pár riszáló próbál képet alakítani a melegekről, és ez a hamis kép iszonyatosan bosszantja ám magukat a melegeket, de hát mondj egy tippet, mit tegyenek ? Én azt tudom, hogy mindig azzal jönnek, ha netán pont a melegek beszólnak az ilyen travi-szerű emberkéknek, hogy nem elég, hogy a melegekkel szemben kirekesztőek az emberek úgy általánosságban, és akkor még a melegek is kirekesztőek ? És ezt amolyan ellentmondásként élik meg, és fel vannak háborodva. Pedig aztán hidd el nekem, ismerek olyan lányok bálványa, eszméletlen klassz meleg srácokat, akik nekem is nagyon tetszenek mint fiúk, de hát nem foglalkoznak lányokkal. Nem is gondolnád mennyi ilyen van, csak nagyon egyszerű a rejtély, ugyanis ez az a réteg, amely soha az életben nem látszik, mert természeténél fogva nem látszódhat, se nem vonulnak fel, se nem mennek meleg helyekre se semmi, sőt elzárkóznak meleg köröktől. Érdekes egy jelenség, nem?


Tudod milyen durva és mennyire agyvérzést kap a melegek 90%-a amiatt, hogy látod ilyen idióta képet tárnak a heterosex közönség elé, mintha ők lennének a melegek, holott erről szó nincs? Ők egy nagyon rossz szemmel nézett kisebbség a melegeken belül, és amit szintén írtam már, tudod az értelmesebb réteggel a heterosex közönség soha nem találkozhat, kivéve ha van ismerősi vagy rokoni körben valaki (ahogyan nekem is), de egyébként sajnos csak a hülyeséget látja.


Ez sztem is felháborító, de hát komolyan, mondj egy ötletet, mit is lehetne tenni?


Még érdekességképpen, épp tegnap beszéltem egyik meleg válogattott sportolómmal, és az ő szájából hangzott el, hogy ő ugyan nem ismerkedik sehol, csak véletlenszerűen, de meleg helyekre garantáltan be nem megy, mert utálja a melegek köreit ... (jó, az más kérdés, hogy nem is tehetne ilyet a média és társai miatt, ahol nyomják ezerrel a barátnős storykat róla, de hát ez jelenleg Magyarországon "kell", mert egy ismert élsportoló-image csak szélsőségesen nőfaló lehet).


Na ez izgi ugye ? És tudod mennyi meleg gondolkodik így ?


Rengeteg ... Én nem egy meleget ismerek már csak munkáim miatt is, de érdekes, hogy se travit se feminint.


Na jó, egy kis elkalandozás, de lényeg, mondj nekem egy megvalósítható ötletet !!!

Kíváncsi lennék.

2010. júl. 19. 06:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!