Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jöttök holnap a melegfelvonulá...

Jöttök holnap a melegfelvonulásra sokan?

Figyelt kérdés

Remélem botrány nélküli klassz buli lesz !

Ez üzenet is a kődobálóknak! Inkább bulizzatok ti is!


2010. júl. 9. 19:07
 11/98 anonim ***** válasza:
53%
Én nem, mert nem vagyok meleg. De azért remélem ha a nácik elkezdenek titeket dobálni nem hagyjátok szó nélkül:P
2010. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
78%
Ma sem értem, hogy a szexuális másság demonstációját miért kell "Büszkeség Napjának" nevezni! Azután valamelyik másként gondolkodó okos elmagyarázta valahol, hogy nem arra büszkék, hogy melegek, hanem, hogy ezt vállalják! Csak azt nem értem még mindig, hogy ezt miért kell ilyen nagy csinadrattával, feltűnően, harsányan, bulizással ünnepelni...?
2010. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 A kérdező kommentje:

19:40

nem tudod akkor mi ezeknek a melegfelvonulásoknak az eredete ... nem a felvállalás ünneplése, bár az se rossz, de nem arról van szó, ennek történelmi okai vannak

2010. júl. 9. 19:43
 14/98 anonim ***** válasza:
75%

Én nekem nincs bajom a melegekkel. De minek reklámozzák így? Miért kell a Bibliát kicsit átszínezni meg azt mondnai, hogy Jézus is meleg volt? Az ilyen reklámozós résszel vagyok gondban. A heterók miért nem rendeznek felvonulást? Természetesen tőlem vonulhat bárki bárhol, hiszen szabad ország vagy mi van.


Van egy ötletem. Heterók jöttök felvonulást szervezni? Hozzul létre a heteró büszkeség napját mi is.

2010. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 A kérdező kommentje:
de amúgy nekem van olyan haverom aki arra nagyon büszke h meleg
2010. júl. 9. 19:44
 16/98 anonim ***** válasza:
43%

Én azt nem értem ,hogy ha felvonulnak akkor mi a jó büdös.... ért kell úgy viselkedni meg olyan ruhákba lenni ..egyszerűen undorító! NEkem csak az ilyen bu.zikkal van bajom. Egyébként ha normális akkor lesz@rom mit szeret szeresse az ő dolga.

de hogy még ezek fel is vonulnak, és kiprovokálják az egészet, egyéb undorító dolgokkal...Egymáshoz buzulnak,fogdossák egymást stb... Hát nem csodálkozok,hogy így reagált a közönség!!! Na meg ott van a többi ember, a kisgyerekek.-Őket miért kell ilyennel megrontani?Jó lehet fel se fogják, de azért biztos van olyan gyerek akire hatással van.

2010. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 A kérdező kommentje:

hát felőlem .... lehet hetero büszkeségi nap :9


amúgy ez a Jézus tényleg gyanús nekem már régóta :)

2010. júl. 9. 19:47
 18/98 anonim ***** válasza:
82%
Na, akkor mesélj egy kicsit a történelmi okairól...
2010. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
90%

19:46

Ott a pont!

2010. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
95%
Nem megyek valószínűleg, nem támogatom az ilyesmit. Nekem a melegekkel semmi bajom, de szerintem a szexuális preferenciáit mindenki tartsa a hálószoba falai közt (akár meleg, akár nem). Nem vagyok prűd, nem kell letagadni, ha valaki meleg, mg lehet érteni, de ezt a vonulósdit soknak tartom, és drága is.
2010. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!