Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jöttök holnap a melegfelvonulá...

Jöttök holnap a melegfelvonulásra sokan?

Figyelt kérdés

Remélem botrány nélküli klassz buli lesz !

Ez üzenet is a kődobálóknak! Inkább bulizzatok ti is!


2010. júl. 9. 19:07
 71/98 anonim ***** válasza:
72%
Te meg jó lenne, ha a válaszolók minősítgetése helyett válaszolnál arra a kérdésre, hogy miért kellene a többségnek egy abnormális viselkedést elfogadni. Mert arra még nem válaszoltál, hogy miért is természetes és normális a homoszexualitás.
2010. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 A kérdező kommentje:

Jó mint írtam, én már eleget válaszoltam, szal akkor meg is fordíthatjuk a dolgot, és mondd, miért is nem természetes ? Hát hidd el, hogy egy homosexuális fiú egy az egyben ugyan olyan ösztönösen forgolódik egy számára izgató srác után az utcán, mint ahogyan a fiúk a lányok után.


Akkor mi az ami ebben nem ösztönös, ha pedig az, akkor mi az, ami miatt természetellenesnek kéne lennie?


Szóval neked mennyire és miért természetes az h egy jó csajszi izgat fel?


Meg tudod fogalmazni ezt? ..... na ugye.


Akkor miért a melegektől várjuk, hogy ők mégis meg tudják mondani, amit heterosexuálisok se tudnak magukról.

2010. júl. 12. 13:27
 73/98 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj, ELFOGADJUK a melegeket, HA NORMÁLISAN VISELKEDNEK, de a provokátorokat nem vagyunk kötelesek mi, békésen élni akaró, szabadidőnkben pihenni vágyó emberek elfogadni. Nem érdekel, ki kivel bújik ágyba, ez magánügy, de ÉN SE CSINÁLOM AZ UTCÁN. És van sok fesztivál, amit kulturális keretek között meg tudnak rendezni, és aki kíváncsi, elmegy, de NEM ZÁRNAK LE MIATTA FORGALMAS TERÜLETEKET TURISTASZEZONBAN NYÁRI SZÜNET IDEJÉN!

Ha ezt nem vagy képes megérteni, öregem, hogy nem a melegek a baj (bár van, akinek abnormális, de a normálisan viselkedőket, akik nem provokálják a többi embert, elfogadják), hanem az, ahogy ezt az egészet megszervezik. Nem érdekel, ki támogatja, de zavarja a nyugalmat! Példát lehet venni a Sziget fesztiválról, van egy fix hely, a Zsidó fesztiválról (tavaly láttam, hol szervezték meg, mert arra volt dolgom, akit érdekelt, megnézte, a többiek meg mehettek dolgukra másfelé)... Ez, amit melegfelvonulásként el kéne fogadni, PROVOKÁLÁS, ZAVARÓ, ERŐSZAKOS, és az erőszakot az ember NEM SZERETI. Azt hittem, hogy a pedagógusoknak tanítanak pszichológiát, régen még volt, ezek szerint most vagy nincs már, vagy te nem voltál ott az órán és nem pótoltad.

2010. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
67%
Az utolsóval maximálisan egyetértek. A diplomádat pedig nem érdemes lobogtatni. A tanárit bárkihez hozzávágják (ahogy azt mondtad is), a pszichológusi meg nézőpont kérdése. Sokak szerint túldramatizálnak egy csomó dolgot (szerintem is). Kezd már egy kicsit nevetséges lenni, hogy mindig a diplomáiddal jössz.
2010. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
76%

Jó mint írtam, én már eleget válaszoltam, szal akkor meg is fordíthatjuk a dolgot, és mondd, miért is nem természetes ? Hát hidd el, hogy egy homosexuális fiú egy az egyben ugyan olyan ösztönösen forgolódik egy számára izgató srác után az utcán, mint ahogyan a fiúk a lányok után.


Akkor mi az ami ebben nem ösztönös, ha pedig az, akkor mi az, ami miatt természetellenesnek kéne lennie?



Na figyelj ide! Sok felnőtt férfi forgolódik 2-3, vagy 5-10 éves számukra izgató kislányok után és ki is kezdenek velük (sőt van, hogy meg is erőszakolják őket). Ezt úgy hívják, hogy pedofília, gondolom szerinted ez sem természetellenes, mert bizony ez is ösztönös. Már vártam, hogy meg kell magyaráznom a heteroszexualitás miért normális (mondtam, hogy eljutunk a kötelező annak lenni dologig). Azért normális, mert abból születnek utódok. Ha a homoszexualitás ugyanolyan természetes lenne, mint a heteroszexualitás, akkor a melegek is tudnának utódokat létrehozni. De nem tudnak! EGY SEM, mielőtt azzal érvelnél, hogy vannak meddő hetero párok is. És végezetül, nem forgolódok szexi csajok után, mert nő vagyok.

2010. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 A kérdező kommentje:

17:26 - mivel írásodból kiderült, hogy tök hiába írok, olyat hozol fel, amit már sokszor leírtam, azaz el se olvasod, akkro ne haragudj, de feleslegesnek tartom, hogy erre válaszoljak, biztos igazad van ...


17:59 - "a pszichológusi meg nézőpont kérdése" -ez nagyon tetszik .. mi az, hogy nézőpont ? úgy érted szibjektív ki az aki pszichológus lesz ? hát hallod, azt hiszem rád férne egy kis művelődés, mert furcsa elképzeléseid vannak. Tudod nem igazán nézőpont alapján adják ki se a praktizálási engedélyt se a szakképesítéseket, hanem nagyon is objektív feltételeket kell teljesíteni hozzá. Eszméletlen vagy na.


20:13 - hát itt lenne sok minden, csak ahogy mondtam, már én is ráuntam ám nagyon az örökös magyarázkodásra, viszont szeretnék annyit helyesbíteni, hogy

1, a homoszexualitás sem csupán a szexről szól, mint ahogyan heterosexuálisnak lenni sem. Vagy igen ?

2, Még ha arról is szól, akkor pedig hát ennek is utána nézhettél volna, hogy becsült adatok szerint (de az egész világra vetítve) a szexuális együttléteknek max 2 %-a célozza az utódnemzést, a többi 98 % pedig egyszerűen élvezetből történik (heterosexuálisoknál!). Nos, így akkor sztem hülyeség az utódnemzésre hivatkozni, mint döntő tényező a természetesség kérdésében.


Sztem én lezárom ezt az értelmetlen vitát mivel észérv még nem nagyon hangzott el, és nem azért, de ti magatok is utána nézhetnétek a dolgoknak szociológia és pszichológia könyvekben, nem kellek ehhez én.

Azért nem durva, hogy már mióta megy erről a beszélgetés, és még sehol nem láttam egy racionális bejegyzést sem ?? Hát vagyis ez inkább elszomorító, de akkro érthető miért van ilyen szakadéknyi különbség a hozzáállást illetően akár csak Magyaro és már csak pár 100 km-rel arrébb, mondjuk, Austria között, na Nyugatabbra meg aztán ez olyan szinten nem kérdés, hogy én tanítottam kint pl a franciáknál is, és a középsikolás srác tök természetesen a barátját hozta el osztálykirándulásra meg iskolai bulikra, mert mindenki hozhatta a párját. És valamiért senki nem csodálkozott ... ugye milyen érdekes ? Nálunk mi lenne egy ilyenből?


Hát azért azt a fránya IQ-t még van hova fejleszteni azt hiszem ... Tudom, nehéz, de meg kéne próbálni.

2010. júl. 13. 07:46
 77/98 anonim ***** válasza:
80%
Köszönjük szépen a meggyőző érveidet, amik a következők voltak: IQ hiányosak vagyunk, ráuntál a magyarázkodásra. A szexualitással kapcsolatban csak annyit, hogy elsősorban akkor is az utódnemzésre "találták ki", a többi 98%, aminek nem utódnemzés a vége csak abból adódik, hogy védekezünk (az más kérdés, hogy emellett még "kellemes" is). Enni sem csak azért szoktunk, hogy ne haljunk éhen, bár attól még ez az eredeti funkciója. Az egyetlen ember, aki egy racionális érvet sem hozott fel, az Te vagy kedves Kérdező. A diplomáidon (amik vagy léteznek, vagy nem) és az agyonképzettséged reklámozásán kívül semmi hasznossal nem szolgáltál a témában. "Nézzetek utána, belefáradtam" remélem a diákjaidat nem így oktatod. Utánanéztem nem egyszer a témának, nemrég is volt egy tudományos műsor a homoszexualitásról. Az egyetlen dolog, ami kiderült belőle, hogy biztosan nem genetikai eredetű, hanem környezeti hatás. Az, hogy a környezet mely része felelős a homoszexualitásért még nem tudták megfejteni. Te az agitáláson kívül semmi információval nem szolgáltál. Az, hogy más országban mi a természetes, ne akard, hogy hozzak ellenpéldát, hidd el sokáig sorolhatnám, hogy bizonyos országokban mi minden természetes. Ebből a témából megbuktál, egyszerűbb lett volna azzal érvelned, hogy fogadjuk el, ugyan nem normális, de ők ilyenek és kész. De azt állítani, hogy normális és természetes és erre egyetlen bizonyítékot sem felhozni azon kívül, hogy megkívánja azonos nemű embertársát elég szánalmas. Tudod van olyan, hogy valaki állatokhoz vonzódik és van, aki a halottakhoz. Annyira művelt és okos vagy, ugye nem kell magyaráznom!
2010. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 A kérdező kommentje:

oké, ám legyen


De ez az utóbbi már azért keményen súrolja a debilitás határát bizony.


Azt a hivatkozott műsort megmondhatnád mi volt és ki tartotta?

Ugyanis tudománoysan az úgy nem igaz ahogy írod, mert részben genetikai meghatározottság + ehhez jönnek környezeti hatások, bár ez így hülyeség, inkább személyiségfejlődési sajátosságoknak hívnám, de lényeg, hogy bizony maga a hajlam az genetikailag már determinált (az más kérdés, hogy ennek ellenére sem "alakul ki" sok esetben)


Úgyhogy megint egy kiváló "észérv", ne is haragudj, egy baromság, úgy ahogy van, ilyen szinten már nem lehet értelmesen vitázni, de azért, hogy ennyire ne legyél tisztában a dolgokkal, nos az akkor is meglep, ha történetesen egy meleggyűlölő személy is vagy.

Ez azért ma már tudományosan elfogadott tény régóta, max a kedves egyház szokott hasonló hülyeségekkel jönni olykor.


De igazad van, végül is mit akarunk, amikor éppen hallom, hogy Barcelonában a katolikus egyház szervez "átnevelő terápiákat" és olyan jót nevettem ezen, mert aztán leírták, hogy %-ban az eredményesség minimum durva, és még a programjukat is olvastam, halálra röhögtem magam. Röviden arról volt szó, hogy amolyan átlag-megállapítás, hogy a melegek nem szeretik a műszaki dolgokat és a focit, na a sokeszű katolikus egyház pedig a terápiát kitalálta úgy, hogy akkor ezért a két alapja a kurzusuknak az autószerelés és sok focizás ... -XXDD


Van aki ezen nem szakad meg és képes komolyan venni ?

és olvasom, hogy fel vannak háborodva, hogy vannak annyira elvetemültek, akiken ez a terápia se segít :)


Emberek, ez már állat egyszerűen.


Na hát ezt így csak poénként tettem hozzá, annak kiváló.


Úgyhogy hajrá meleg srácok, irány Barcelona ....

2010. júl. 13. 09:46
 79/98 anonim ***** válasza:
73%

"bizony maga a hajlam az genetikailag már determinált"


Hááát igen, ez sajnos megdőlt, mikor egypetéjű ikreket vizsgáltak és csak 50%-ban volt mindkettőjük homoszexuális, tehát egyértelműen nem a genetika a felelős. A meleggyűlölő szó meglepett, a végső érv a "homofób vagy" szokott lenni. Ha gyűlöletet érzel az írásaimból, akkor még h.ülyébb vagy, mint gondoltam. A műsor címe szexakták volt, nem tudom melyik adó sugározta. Lezártam a témát.

2010. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
73%

Ja, még egy kis olvasnivaló:


"Ha a homoszexuális hajlamú személyekről szólunk, velük kapcsolatban először tisztázni kell egy alapvető félretájékoztatást. E hajlamra a pszichológusok jelentős szárnyával együtt úgy tekintünk, hogy ez nem genetikus adottság, hanem fejlődési, szocializációs rendellenesség. Ezt igazolja, hogy néhány évtizede eredményesen gyógyítják is ezt az állapotot számos országban, sőt hazánkban is (bár a gyógyítási rendszerek kiépítettsége nem elegendő). A másik gyakori félretájékoztatás, hogy a népességen belüli arányukat gyakran nagyobbnak adják meg, mint a valóság; néha még 10 % is jelent meg a sajtóban. Valóságos arányukat 2,5 %-ra teszik a kutatók."

2010. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!