Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jöttök holnap a melegfelvonulá...

Jöttök holnap a melegfelvonulásra sokan?

Figyelt kérdés

Remélem botrány nélküli klassz buli lesz !

Ez üzenet is a kődobálóknak! Inkább bulizzatok ti is!


2010. júl. 9. 19:07
 31/98 anonim ***** válasza:
89%
Ja most abba kötsz bele, hogy milyen jogcímen hajítanak ki az ablakon több, mint 100 millát? Nem tök mindegy, hogy hogy hívod? Akkor is az államkasszából megy el.
2010. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 A kérdező kommentje:
figyelj, csak alkotmányos jogot biztosítanak, ahogyan mindenki másnak is megteszik vagy megtennék, nincs ebben semmi extra
2010. júl. 9. 22:25
 33/98 anonim ***** válasza:

Te azt írtad, hogy nem közpénzből megy !!!

Erre írtam én, hogy DE IGEN közpénzből megy. Erre jössz az alkotmányos joggal. De örülök, hogy legalább egy dologgal tisztában vagy (mint általában a kisebbségek), a jogaiddal.

2010. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 anonim ***** válasza:
Szánalmas, a melegek mindig azért sínak hogy egyenlőek legyenek a heterókkal! akkor minek vonulnak fel? a heterók sem b.sznak el milliókat arra hogy végigvonuljanak az andrásy úton, akkor nekik miért kell? amúgyis a melegeket csak azért nem szeretik mert kiprovokálják. és ők igazábol ezt akarják elérni. és amikor összejön nekik és kisebb baj van belőle már megszólalni sem mernek
2010. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 A kérdező kommentje:

ugyan ugyan ...


amúgy szervezzetek nyugodtan heterofelvonulást, nincs azzal se semmi baj !!


na most nem azért de hadd védjem meg a felvonulást pedig higgyétek el én se szeretem annyira, elég szomorú h itt nálunk ez még másról szól mint normális nyugati országokban, na ott érdekes, szó nincs se korodonokról se semmi hasonlóról, képesek az emberek intelligensen együtt bulizni, sőt melegek a hetero haverokkal együtt mennek, na de ez tök természetes, sajnos csak nálunk nem az


Úgyhogy ezt a bizonyos jogbiztosítás költségét aki fájlalja, az verje le azokon akik miatt ez szükséges !!!


Említettem h nem vagyok én se oda érte, na de könyörgöm, csodáljátok, hogy provokatív jellegű ??? Hát ebben az országban milyen lenne ? Szinte kötelezően csak provokatív lehet (sajnos), ez is érdekes, más országokban ez a provokáció sincs meg. Miért és miért és miért és miért ??? Normális országokban miért tudját ezt is civilizáltan lerendezni és egy utcabál-szterűen előadni, és miért csak nálunk van ez a fújjogás ? Eszméletlen na.


Lényeg h azért a pénzért ne a melegeket okoljátok, hanem akik miatt szükséges az ilyen fokú rendőri készültség és már önmagában a kordon is nagyon durva.


Láttatok más országban egyáltalán kordont ???? NEM !!

2010. júl. 10. 06:15
 36/98 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt írtam...hogy Nyugaton nem így megy, Amerikában pl évek óta úgy tartanak melegfelvonulást hogy teljesen békésen, ellentüntetők nélkül, egy rendőrautó ott van dísznek és ennyi.

Nekem amúgy semmi bajom a melegekkel, sőt én magam vonzódom a saját nememhez is. Nem azzal van a bajom h felvonulnak, tegyék, hanem azzal h ott van egy csomó ellentüntető akik mocskolódnak, ott van egy csomó rendőr is stb Magyarország még egyszerűen nem elég fejlett egy ilyen rendezvényhez társadalmilag, meg lehet nézni h nyugaton mennyivel másabb a hozzáállás ehhez. Ott nyugodtan bevállalhatja vki h meleg, nem is szólják meg érte, itt sokan szégyellik, titkolják stb

szóval nem értem miért szavaztatok le de csak az igazságot írtam le!

2010. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 A kérdező kommentje:

07:52


jaja abszolút igazad van, nálunk valamiért nincs meg az az intelligencia-szint, hogy ezt egyáltalán kezelni tudja a társadalom nagy része, kint normális helyen meg teljesen mindennapos az is, ha egy hetero srác legjobb haverja éppen meleg, mert nem lát benne semmi extrát ...


na hát mi mikor leszünk ilyen szinten?


nagyon szomorú ez ...


és bizony hiába egyenlő bánásmód hatóság meg anyámkínja, tök hiába, nem egy emberkét ismerek akinek ezért tört ketté az egész pályafutása, mert éppen a kollégái, főnöke megtudta mi a helyzet, és lassan már én is azt mondom h igenis kénytelen valaki álbarátnőt tartani ha boldogulni akar, mert itt annyira elmaradott a gondolkodásmód még a témával kapcsolatban (pedig nagyon utálom a bújkálósokat ..)


Csak érdekességképpen: Londonban a rendőrség a meleg havilapban hirdet h keres rendőröket mert empatikusabbak és ott ez egy szempont velünk ellentétben, na itt meg pl fegyveres tetsületeknél eleve kizáró ok ha meleg valaki. És ismerek rendőrt is olyat akit kirúgtak azonnal amint ez kiderült eü alkalmatlanságra hivatkozva, de olyat is, aki tűzoltó volt, méghozzá szerették is, na de amint ezt megtudták róla, akkor szintén eü alkalmatlanság miatt azt képzeljétek el, hogy 35 évesen nyugdíjazták !!!


na ehhez mit szóltok ??


XXI sz-i magyarország .... hát kérem, hajrá európa ....

2010. júl. 10. 08:02
 38/98 anonim ***** válasza:
90%
Jaj Istenem mindjárt elsírom magam, hogy milyen nehéz helyzetben vannak a melegek Magyarországon. Mások meg éheznek, de mi az a homokosok problémájához képest.
2010. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 A kérdező kommentje:
hát látod ... magyarországon ez van sajnos
2010. júl. 10. 09:10
 40/98 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy megyek!!!!Pont ezzel a felvonulással utáltatják meg magukat!Lezárják miattuk a fél várost,rengeteg pénzbe kerül!

Nőnek öltözött férfiak...undorító!!!!!!!!!!

Nem mondom ,hogy bántani kell őket ,de igenis ezzel a felvonulással ellenkező hatást érnek el,nem elfogadják őket ,hanem megutálják!

Ha nem lenne ilyen felvonulás ,nem hivalkodnának a másságukkal idővel lehet ,hogy javulna a megitélésük.

Egyébként meg nem csak itt támadják meg őket,rosszul tudod.Keress rá mi volt Pozsonyban pár hete,ők még jobban támadták őket ,mint a magyarok.Moszkvában meg sem engedik rendezni!Belgrádban lett volna ,de 10000 ellenetüntető jelentkezett,sokan fegyverrel(!), igy lefujták.......

2010. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!