Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Mit tennél ha megtudnád hogy a lányod aki most 18 éves lesz,15éves kóra óta nemi életet él? Vagyis volt már kb 8fiú akivel lefeküdt. Ezek közül 3al csak kaland volt, a másik 5el járt.

Figyelt kérdés
Kurv@ a lányom?!?!?!?:(elvagyok keseredve mert én csak 1 ről tudtam
2010. aug. 13. 12:24
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/149 anonim ***** válasza:
98%
Azért az se semmi, hogy elhitted 3év alatt 5szor szexelt csak pont mikor a legjobban tombolnak a hormonok.
2010. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/149 anonim ***** válasza:
100%

A lányod egy felnőtt dolgozó nő ezek szerint. Beszélgethetsz vele, óvhatod őt. De ha ő nem akarja lekötni magát, esetleg csak szórakozni akar, szingli életet élni, amit annyira propagálnak - akkor se szólhatunk semmit. Annyi egyedülálló nő él úgy: nem akarja még lekötni magát. Ma ez már teljesen megszokott. Ha nekiesel, akkor ennyit sem mond majd el. Nem azért, mintha hazug lenne, hanem nem akar neked fejfájást, rémületet okozni. De túlreagálod!!! Senki nem krvázná le ezért!! Semmi! Nincs baj! Teljesen felelős, normális tizenéves! Én épp azt tartanám rossznak, ha valaki 3 éve jár, d e csak 5-ször volt testi szerelem: úgy gondolnám, valami nem oké.

És nem szabad elolvasni a naplót! Az nem anyai fülnek van fogalmazva. Magadnak okozol bántást.

Érts őt meg, és ne ítéld el! Mi okod rá?

Különben te az anyukádnak elmesélted, kivel, mikor, hányszor fekszel le? Mert én nem is szeretném tudni a lányomról, ilyen részletesen!

Így is fura, hogy arról az ötről beszámolt. Anyunak ennyit mondunk: "anyu, régen együtt járunk, felelősek vagyunk, kísérj el nőgyógyászhoz!" S ennyi. Az ágytitkok a barátnőknek valók, nem az anyukának. S legközelebb akkor fordul hozzád, ha majd olyan fiút talál, aki érdemes a bemutatásra. De elsőre nem lehet tudni, meg kell ismernie. Az anyukák szerepe már csak ilyen.A lényegtelen kis részletek, a feledhető kapcsolatok csak a barátnőknek mesélődnek.

De tényleg. Semmi okod elkeseredni! Csak a naplóolvasás felkavart. De ne tedd máskor. Beszélj a lánnyal a szerelemről, a felelősségről, érdeklődj a barátairól, hívd meg őket, de ne aggódj, mert nincs miért! és főleg, ne háborodj fel. Téged a szavak kavartak fel, ha nem úgy olvasod, most nem lennél kiakadva. Nem ítéli el senki a lányod, aki meg igen, az meg is érdemli. Irígy.

És légy büszke, hogy ilyen kapós a lányod!

Akinek csúnya van, az meg örül, ha már viszik :)

Anyuka vagyok.

2010. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/149 anonim ***** válasza:
66%
14:41 megkérlek szépen hogy fogd vissza magad. Egy szóval nem mondtam hogy hülye lennél, és velem ellentétben te vagy az aki konfliktust csinál mert te üzengettél nekem. Te biztosan annyira nagyon nagyon okos vagy hogy tudod mit éreznek a mai 15 évesek. Sőt! TE TUDOD MIT ÉREZ A MAI ÖSSZES EMBER! Azt hiszem te vagy Isten. Igen, biztosan te lehetsz mivel tudod ki mikor érett a szexre, ki mikor felnőtt. Kíváncsi vagyok miféle ember lehetsz. 15 évesen elvesztettem a szüzességem most biztosan romlott felnőtt leszek, és apámnak a nyakán fogok csimpaszkodni életem végéig. Megsúgok valamit. Nővérem 26 éves nemrég feküdt le először egy fiúval és NEM LETT BELŐLE SEMMI! 26 évesen is apám tartja el, mert nem képes dolgozni. Én viszont saját pénzemből tartom el magam! Pedig 15 évesen már szexeltem húha. Légyszíves ne üzengessél már többet, nem kell engem beállítani a bűnösnek amikor te írogatsz itt nekem.
2010. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/149 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Ha nekiesel, csak eltávolítod, s miért? semmiért! Mit érdekel, mit mondanak?! Neked az a fontos, hogy a te gyereked boldog legyen! Erről beszélgethettek. De ha letámadod, nem lesz sem boldogabb, sem őszintébb..-de esetleg elmenekül, pl. összecsomagol, s elmegy albérletbe, vagy összeköltözik a hapsijával. Akkor már nehezebb lesz beszélgetni vele, óvni őt! Azon igyekezz, hogy bízzon benned, mert úgy fogja ő is elfogadni azt, amit te mondassz(pl. hogy később feküdjön le)De a mai fiúk ám, nem cicóznak annyit. Ha nagyon finnyáskodsz, lecsapták a kezedről, mire feleszméltél!
2010. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/149 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem rossz ötlet most már leülni vele beszélgetni,még azt a kis bizalmát is el fogod veszíteni,ami van.Mégis mit fogsz mondani neki?"Kedves kislányom,öt éve olvasom a naplódat.Tudom hogy 8 pasival lefeküdtél és egy kurv*nak tartalak.Légy szíves,ezek után légy őszinte velem."?????????????????????????????????????????????
2010. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/149 anonim ***** válasza:
76%

A férjed sem gondolja komolyan, hogy ma 18 évesen a szüzesség olyan elterjedt lenne!

Lehet, hogy már pszichológust fontolgat, hogy a lányának miért nincs még komoly kapcsolata!

2010. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/149 A kérdező kommentje:

Nem ezt fogom neki mondani.

Hanem megkérdezem hogy mikor szeretne lefeküdni ezzel a fiúval (pedig már lefeküdtek) mert szeretném ha megbízna bennem.


DE nagyon dühös leszek ha nem fogja azt mondani hogy lefeküdtek hanem újra hazudni fog hogy mittudom én 1 hónap múlva akar vele.

2010. aug. 13. 14:58
 68/149 anonim ***** válasza:
32%
Olvasd már vissza, amit írtál... burkoltan, de azt jelentette. és nem, nem vagyok mindenttudó. de igaz, nem tetszik, amit ma a világban látok ezen a téren. és azért, mert nem vallok ennyire szabados elveket, még lehet korrektül reagálni. mindenki magát tartja jobbnak. te is igy vagy ezzel... akkor mért várod el mástól, hogy ne így érezzen? mindkettőnk úgy vélekedik, hogy a másiknak nincs maradéktalanul igaza. maradjunk ennyiben.
2010. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/149 anonim ***** válasza:
27%
A napló sokszor ( a pszichológusok szerint) az üzenet közlésének eszköze. Abba írja, amit tudatni akar, de nem bír elmondani. Hiszen ismer téged a lányod. Tudja, hogyha van napló, akkor te meg is keresed, és el is olvasod.A gyerekek nagyon jó megfigyelők! Ha azt akarná, hogy tényleg ne olvasd, nem otthon tartaná, vagy az internetre, gépre írna, s lejelszavazná. Az elérhető napló egy eszköz arra, hogy tudassuk, amit nem mondhatunk el.
2010. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/149 anonim ***** válasza:
96%
Vajon miért hazudzik neked,dühös lezsel ha szexel a párjával ergo hazudni fog újra,és újra ,vajon miért?
2010. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!