Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Mit tennél ha megtudnád hogy a lányod aki most 18 éves lesz,15éves kóra óta nemi életet él? Vagyis volt már kb 8fiú akivel lefeküdt. Ezek közül 3al csak kaland volt, a másik 5el járt.

Figyelt kérdés
Kurv@ a lányom?!?!?!?:(elvagyok keseredve mert én csak 1 ről tudtam
2010. aug. 13. 12:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/149 anonim ***** válasza:
94%

azért azt se feledjük el, hogy a kamaszok megkattannak ilyen idősen. sokszor minden komolyan ok nélkül kezdik utálni a szüleiket és lázadnak és nem mondanak semmit, csak beveszik magukat a szobájukba, aztán te meg találd ki hogy épp mire vágynak és támogasd őket mindenben, miközben ordítanak, hogy semmi közöd az ügyeikhez.

Több barátnőm volt, akik normális, rendezett, 20-30 éve együtt és jó kapcsolatban levő szülőkkel voltak "megáldva" és ugyanezt csinálták. bizony ők sem avatták be ilyesmikbe a szüleiket. Én azért tudom, mert "idősebb testvéri-jóbarátnő" voltam/vagyok. Néha egy-egy szülő felhívott, hogy kérdezzen a lánya felől, mert furcsállott dolgokat, és komoly fejtörést okozott, hogy úgy viselkedjek, hogy mindkét fél és én is jól jöjjünk ki a dologból (értsd: senki bizalmát ne játszam el). Szóval, én megértem az anyát is. nem szép dolog a naplóba beleolvasni, de azért nem kell így nekiesni. és nem igaz, hogy minden az ő hibája!

2010. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/149 anonim ***** válasza:
100%

a naplót tényleg nem kellett volna elolvasni. (persze ha egy anya aggódik és félti a gyerekét és ott van a napló az asztalon, elég nagy lehet a kísértés)

ha beszélsz vele, akkor semmiképpen ne mond el, hogy a naplójából tudod, hanem úgy általánosságban. Ha megtudja, hogy elolvastad, tuti ki lesz rád bukva. Jogosan.

2010. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/149 anonim ***** válasza:
30%

nem kéne egyből ribancozni elég genny dolog.

elolvasni a naplót nem kellett volna, és ha elmondod neki mégkevésbé fog neked mesélni.

2010. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/149 anonim ***** válasza:
33%
jó nagy ribanc lányod van :S
2010. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/149 anonim ***** válasza:
78%

Elolvasod a naploját,k*rvának állítod be.Szerinted te miért nem tudsz ezekről?Szegény lány,elolvasod a naplóját,gondolop a szemetét is főltúrod,kutatsz a szobájában,ellenőrzöd ,a mobilját számitógépét?Te amúgy élvezed a sz*xet,nem nincs is sz*xuális életet neki se legyen ő se élvezze itt a bibi szerintem.

Amúgy pár napja volt itt egy 18 lány aki rájött hgy az anyja öt éve olvassa a naplóját.Nem ő az véletlenül,én tanácsoltam hogy irjon a naplóba ocsmányságokat hazugságokat...

2010. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/149 anonim ***** válasza:
95%

hm

az poén lenne, ha tényleg ő lenne az

2010. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/149 A kérdező kommentje:
Lehet hogy olvasom 5éve a naplóját, de az biztos hogy nem ő az, mivel ő ezt nem is tudja.Mivel eldugja egy biztonságos helyre, ahol azt hiszi nem tudom.
2010. aug. 13. 13:30
 28/149 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy az a lány irta hogy kihalgatta egy telefonbeszélgetésétahol anyuci és a batátnője között az ő naplójába irt titkok voltak a téma.Amúgy milyen anya vagy miért olvaod öt éve,beszélgettek egáltalán.jo hogy eldugja előled,basszus 18 éves felnőtt nő csak lehet magánélte,vagy te másképp gondolod kérdező,barátnőm anyja is ezt csinálta és azt érte el hogy a lány lelépett inkább egy lyukba él gürcül de az anyja közelébe nem megy.
2010. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/149 anonim ***** válasza:
86%
*urvából lesz jó feleség:) majd ha kiéli magát akkor lecsillapodik..én is ilyen voltam..14 évesen volt az első..aztán jött a többi..de amikor férjhez mentem nem kellett más..jó feleség és anya lett belőlem..immár 15 éve vagyok hűséges asszony..!Van nő ismim aki úgy élt mint egy szűz leány, csak egy volt az életébe ahhoz hozzá is ment..majd mikor már szült két gyereket rájött, hogy ő még nem is élt..elkezdett pasizni ..pont ő ...elvált , és most pasizik..melyik a jobb?? Ha kiéli magát fiatalon vagy ha nem??
2010. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/149 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a lányod,egyáltalán beszélget veled?Szerintem még az utcaseprőnek is előbb mondja el h mibántja mit érez gondol mint nekd külömben nem a naplójábol kéne információkat szerezned a saját lányodról.
2010. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!