Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél akkor ha megtudnád...

Mit tennél akkor ha megtudnád hogy 1 hét múlva meg fogsz halni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Telezabálnám magam mákos rétessel, vennék 10 doboz djarum blacket, 10 rekesz sört, elmennék Zebegénybe a hegytetőre és sátraznék.
2010. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Bográcsolnék egy jót a férjemmel és a családommal (tesóimmal). Bugee jumpingolnék egyet. Sajnos nekem volt már ilyen. Nem kíválom senkinek. Élek és virulok, a JóIstennek hála!
2010. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Először kétségbe esnék, aztán elutaznék Egyiptomba, bár ez nem igazán megvalósítható néhány nap alatt. Kipróbálnék olyan dolgokat, amik könnyebben elintézhetők, pl kaviárt ebédelnék lazaccal, megnézném a Csillagkapu utolsó epizódját, ejtőernyőznék, graffitiznék a városban, sok hülyeséget posztolnék a fészbukra, meg ilyesmik. :D 22L
2010. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Összeszedném a haverjaimat és utazgatnék velük (először Pestre, aztán a Balatonra).
2010. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb. minden olyan dolgot, amit tilt a törvény. ( Egyszer mindent ki kell próbálni alapon, ha lepontoztok, ha nem :)
2010. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Sztem semmi extrát, amit ki akartam próbálni, azt már kipróbáltam :)
2010. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

hmmm... asszem a 10doboz djarum ide is jöhet... Mellé gintonicot iszogatnék, és heroinnal lőném magam, kipróbálnám az lsd-t és a kokaint, meg az exet is. felhívnám a srácot aki tetszik és egész éjjel vadul szeretkeznénk bedrogozva, mert már nem érdekelne hogy utána mi lesz. Elmennék tetováltatni is... és szereznék egy kocsit és valami elhagyatott helyen (hogy másnak ne essen bántódása) száguldoznék lehúzott ablakkal. ilyemsiket, az időm egyik felében...mondjuk ezt a második felében a hétnek


az első felében... felhívnám mindazokat akikkel már rég nem beszéltem. elmondanám nekik hogy hiányoztak az életemből. Elmondanám a szeretteimnek, barátaimnak hogy mennyit jelentettek nekem. Elosztogatnám a cuccaimat, szerettek, barátok és rászorulók között. azthiszem írnék pár sort... pár őszinte sort, tanácsokkal azoknak akiket szeretek. EMgírnék benne mindent amit valaha éreztem és gondoltam, őszintén. NEm hagynék egy lyukat sem, nem akarok úgy meghalni hogy valamit elmulasztottam.


halálom előtti első órában szexelnék mégegyet, és aranylövéssel kicsinálnám magam. világ életemben én akartam irányítani az életem, ha már meg kell halnom legalább én mondhassam ki a végszót.

2010. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
hlaálom előtti utolsó órában *
2010. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Kb. minden olyan dolgot, amit tilt a törvény. ( Egyszer mindent ki kell próbálni alapon, ha lepontoztok, ha nem :)"


Ezt jól átgondoltad? A pedofiliát, emberrablást, kannibalizmust, ember és állatkínzást is beleérted? :D



De egyébként: én betörnék egy fegyverboltba, és elindulnék kinyírni azokat az embereket akiknek szerintem meg kéne halnia. Tudnám hogy nem ölnének meg csak egy hét múlva, úgyhogy addig garázdálkodnék :D

2010. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Megölném lendvai''botox''ildikót.
2010. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!