Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél akkor ha megtudnád...

Mit tennél akkor ha megtudnád hogy 1 hét múlva meg fogsz halni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle mérget, szikláról leugrást, öngyilkosságot stb. kipróbálnék, mert nem halnék bele, mivel még van egy hetem.XDXD:D Olyanokat próbálhatnék ki sorba, egymás után, ami normál embernek egyenként is halálos lenne.:D
2010. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Végre mindent magasról leszarnék, írnék valami végrendelet-félét, aztán nem tudom, tényleg csak azt tudom, hogy végre beleszarhatnék mindenbe, mert már úgy is mindegy. :)
2010. okt. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
22:15! Nem ezekre gondoltam, eszem ágába sem lenne. Maximum a drogokra gondoltam.
2010. okt. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is lőném magam ezerrel.:D aztán 1 hét múlva aranylövés.:D
2010. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
ugyeugye?! :D a többieknek ez nem jön be úgylátom a pontozásokból XD
2010. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

én megmondanám a főnökömnek, hogy csessze meg magát, a háta mögött mindenki gyűlöli és irgalmatlanul buta.

aztán lepuffantanék egy személyt, aki pusztán rosszindulatból majdnem tönkretette az életemet. felhívnék mindenkit és elmondanám az igazat, hogy valóban mit gondolok és mások mit gondolnak rávilágítván arra, hogy milyen álszentek is vagyunk.

utána nagyokat kajálnék és szexelnék.

2010. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokat autókáznék a városban, motoroznék sokat, elmennék inni egy haverommal. Megtennék olyat is amiért amúgy szégyellném magam de mind1 ha úgyis meghalok.

Lehet hogy olyan dolgot is megtennék amit a törvény tilt.:D

Elmondanám mindenkinek hogy mit gondolok róla, mit érzek iránta.

2010. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Djarum, pia, csík, jöhetne nekem is, DE! Az utolsó órában nagyon is tudatos és józan lennék!!
2010. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!