Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a bajotok, végzős gimnazisták?

Mi a bajotok, végzős gimnazisták?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, három végzős jó barátnőm van, mindhárom szorgalmas, jó képességű, érdeklődő. Megérdemlik, hogy egyetemen tanulhassanak, és MINIMUM 400 pontjuk lesz.

A 10.000 helyet talán én is kevésnek tartottam volna.

De hadd jöjjön a de meg a viszont.

A gazdasági terület több mint fele, a teljes agrár, a teljes bölcsészettudomány, a ttk nagy része, a műszaki szakok közül is pár és lassan a jogi terület is --->> lehetetlen elhelyezkedni szakmában, csaknem biztos diplomás munkanélküliség, vagy mehetsz 8 általánossal végezhető irodai munkára.

Gagyi, bárki által elvégezhető egyetemek is léteznek; a nevesebbeket meg elvégzik csúszással.

Kb. bárki bejut egyetemre....

Szerintetek ez ellen nem kellene tenni valamit?


2012. dec. 28. 18:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 anonim ***** válasza:
miért mentél olyan helyre, ami nem érdekel? szerintem ez a gáz, nem a túlképzés.
2012. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/107 A kérdező kommentje:

De a túlképzés is gáz.

Csakhogy a szaktévesztés egyéni gáz, mellesleg megesik, és nem kellene véres húsnak nézni emiatt. Te elsőre megtaláltad életed foglalkozását? Még életed párját se feltétlen, nemhogy a hivatást. Pedig utóbbi azért kevésbé fontos, mégis keresgélsz te is, gondolom, ugye?

A túlképzés az ország gáza, és többtízezer munkanélkülit termel.

2012. dec. 29. 23:46
 103/107 anonim ***** válasza:

na várj, eddig azért szapultad szerencsétleneket, mert olyan helyekre jelentkeznek, ami nem is érdekli őket igazán, vagy nem fognak tudni elhelyezkedni vele, mindezt az állam pénzén.


te konkrétan ennek vagy a megtestesítője egyszerre, és mire ezt felismertük, közlöd, hogy a te dolgod.


teis bevettél ma valamit, vagy mi van?

2012. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/107 A kérdező kommentje:

Azokat szapultam, akiket a tanulás nem érdekel, akik másban lennének erősek, másban tennének hozzá a világhoz, ami nem a tanulás. De nem keresik azt a mást, hanem mennek melegedni az egyetemre és buliznak orrba-szájba.

Meg szapultam azokat is, akik ugyan tanulnak, ha kell, de igazából nem elhivatottságból, hanem a papírért. No én is ebbe a csoportba kerültem, mert mikor már a szakomon voltam, leesett, mivel foglalkozik és nem érdekel. Úgyhogy most én se vagyok különb.



És szapultam a felvételi rendszert és az egyetemeket, amiért indítják a sok-sok-sok-sok büfészakot.

2012. dec. 29. 23:53
 105/107 anonim ***** válasza:

"magas IQ egyenlő a magas intelligenciával ami meg egyenlő a toleranciával,"


Persze...

Az IQ a számolási képességet, az emlékezést, a következtetést, nyelvi megértést stb foglalja magában.

Ezért nincs a tesztben ilyen kérdés, h "Találsz az úton egy macskát mit csinálsz?"

De azért jó, h beleokoskodsz, tolerancia az EQ....

Másrészt, miért talán neki van igaza, aki fel van háborodva, h miért nem fizetik ki a diplomáját az adófizetők, mikor úgy is munkanélküli lesz a büfészakos diplomájával?

A matekos hozzászólásomra miért nem reagálsz?

Csak a kérdezőt szapulod, engem meg letudsz azzal, h nincs igazam.

Esetleg Mr Nagy EQ érveket is tudnál felhozni?

2012. dec. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/107 anonim ***** válasza:
te aztán képben vagy barátom. nem csak segget csinálsz a szádból, hanem hülyét magadból. olvasgass még kicsit.
2012. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/107 A kérdező kommentje:
Érveket még mindig nem hallottam, viszont egymás szapulása a létező összes oldalról megvan.
2012. dec. 30. 13:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!