Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a bajotok, végzős gimnazisták?

Mi a bajotok, végzős gimnazisták?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, három végzős jó barátnőm van, mindhárom szorgalmas, jó képességű, érdeklődő. Megérdemlik, hogy egyetemen tanulhassanak, és MINIMUM 400 pontjuk lesz.

A 10.000 helyet talán én is kevésnek tartottam volna.

De hadd jöjjön a de meg a viszont.

A gazdasági terület több mint fele, a teljes agrár, a teljes bölcsészettudomány, a ttk nagy része, a műszaki szakok közül is pár és lassan a jogi terület is --->> lehetetlen elhelyezkedni szakmában, csaknem biztos diplomás munkanélküliség, vagy mehetsz 8 általánossal végezhető irodai munkára.

Gagyi, bárki által elvégezhető egyetemek is léteznek; a nevesebbeket meg elvégzik csúszással.

Kb. bárki bejut egyetemre....

Szerintetek ez ellen nem kellene tenni valamit?


2012. dec. 28. 18:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
:)))) mert az, hogy látatlanul kijelentesz ilyen dolgokat, az arra vall, hogy te roppant intelligens egyed vagy. aranykeretbe veled. hálistennek egy senki vagy, így nem neked kell számotadnom a képességeimről.
2012. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 anonim ***** válasza:
0%

Én meg csak abban tudok reménykedni, h lesz még pár szívroham a családotokban, ennyi büfészakos, "diplomás szerepben akarok tetszelegni" c. seggel is kevesebb lesz.

Így is sok a semmirekellő!

2012. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:
gratulálok.
2012. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 A kérdező kommentje:
Azért megkérhetnélek, hogy ne essetek egymás torkának?
2012. dec. 29. 20:11
 95/107 anonim ***** válasza:

"Én meg csak abban tudok reménykedni, h lesz még pár szívroham a családotokban,"


oké h kialakult itt egy vita, de te 53%-os, hogy jössz ahhoz hogy ilyet mondj más családjára? te nem vagy normális! nem érzed ennek a súlyát és ebből is látszik hogy egy roppant intelligens egyed lehetsz.

itt oktatsz ki mindenkit, pedig meg merném kockáztatni hogy még egyetem közelében sem jártál. de ha még jártál is, nem tehettél le sokat az asztalra ennyi ésszel.

2012. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/107 anonim ***** válasza:
34%

Leírtam, semmirekellőkre, akik álomvilágban élnek, nincs szüksége az országnak.

Ha az álmait akarja kergetni, hát tegye, de fizesse ki, ne az adófizetők pénzéből vagánykodjon, mert hosszútávon nem megy, ez egyszerű matek.

Te pedig szintén rendkívül naív vagy, ha azt hiszed, ha magas IQ egyenlő a jófejséggel....

2012. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:

magas IQ egyenlő a magas intelligenciával ami meg egyenlő a toleranciával, meg mondjuk azzal, hogy ha tudjuk h nem nekünk van igazunk, akkor nem kezdjük el szidni a másik családját. te ezt te kívülállóként ugyebár nem értheted.

és te is naív vagy ha ezt hiszed Magyarország az ilyen intézkedések után előrébb fog tartani. csődbe mennek Magyarország legnagyobb egyetemei (amiből 1-2 a világranglistán is szerepel), és majd megjelennek szép számmal a munkanélküliek. és az adód nem az oktatásra, hanem a munkanélküli segélyre fog elmenni. gondolom boldog leszel!

2012. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 A kérdező kommentje:

"Leírtam, semmirekellőkre, akik álomvilágban élnek, nincs szüksége az országnak.

Ha az álmait akarja kergetni, hát tegye, de fizesse ki, ne az adófizetők pénzéből vagánykodjon, mert hosszútávon nem megy, ez egyszerű matek." -- Ezzel egyet tudok érteni, maximálisan.

2012. dec. 29. 22:10
 99/107 anonim ***** válasza:
csak az a vicces, hogy te is kérdező az adófizetők pénzén vagánykodsz.
2012. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 A kérdező kommentje:

Nem vicces ez.

De ha lerendezed a családommal akkor megyek is itthagyni ezt a rakás sz*rt. Akár úgy is, hogy a közel 100.000-t visszaperkálom állambácsinak. Vagy bárhogy...

De nekem sz*r olyasmit tanulni, amiről tudom jól, hogy az életben nem fogom használni, az életben nem leszek ilyen munkakörben.

Másrészről nem is érdekel, de az az én bajom már. :(

Igazából ez csak egy technikusi szak, nem ad annyit, amennyit a neve sejtet.

2012. dec. 29. 22:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!