Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam felmentetn...

Hogyan tudnám magam felmentetni magam matematikából felnőttként, ha estin fogok érettségizni?

Figyelt kérdés

Idén leszek 11.-es, de attól tartok, talán jobb lenn3, ha ezt a matematika dolgot elengedem. Érdekes, szép tantárgy, de túl nehéz.


Hová kell fordulni, papírt szerezni, hogy mentsenek fel, mert hülye vagyok hozzá?


aug. 6. 22:28
 61/93 anonim ***** válasza:
75%

Persze...

A szorzattá alakítás alapjai 7-es anyag. Csak az algebrai alapazonosság a 9.


Felteszem, még egy magántanárnál sem voltál.

Én azért megnézném azt a bizonyos "tudást"...

aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:

#61


Húszmilliószor elmagyaráztam már...


Azért kellene adniuk felmentést, mert elértem a határaimat, és a középiskolás matematikát NEM TUDJA befogadni az agyam.

Tehát kérem, hogy NE kelljen tanulni azt, amit NEM TUDOK megtanulni!

aug. 7. 10:12
 63/93 anonim ***** válasza:
36%
A matekmatikán semmit nem kell tanulni. Érdekes, gimiig ment, aztán hirtelen képszakadás, ahogy elérted a 9. osztályt:)
aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 A kérdező kommentje:

Nem érdekelnek a magántanárok. Volt barátnőm is próbált tanítani, aki matematika versenyeket nyert, szóval profi volt.

A tanárok többsége nem tud magyarázni, ráadásul annál egyszerűbben, ahogy Retkes Peti elmagyarázza, nem hinném, hogy el lehet, de akkor sem értem.

aug. 7. 10:15
 65/93 anonim ***** válasza:
56%

#65 ilyen hozzáállással mit vársz?

Érdekes te butának tartod magad, de ugyanakkor a hozzáértő tanárokat meg lefitymálod, mert te sokkal jobban tudod hogy kéne magyarázniuk. Nagyon beteg vagy kérdező, ennyi a véleményem. Egy jellemtelen, gerinctelen, töketlen fiúcskának tartalak

aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 A kérdező kommentje:

#61, #64


Kifejezetten rosszindulatúnak tartom ezeket a gúnyolódós, mosolygós üzeneteket...


Semmiféle bizonyíték nincs arra, hogy mentálisan kész vagyok a középiskolás matekra, és erre fogok alapozni.

Fel kell, hogy mentsenek, mert amit képtelen vagyok megtanulni, azt nem lehet egy jogviszonyban lévő diákra ráerőltetni.

aug. 7. 10:18
 67/93 anonim ***** válasza:
63%

Akkor nem csoda...

Persze, barátnő... Abból nem tanulás volt... nem hiszek ebben. Ahhoz mind a kettőtöknek olyan magas EQ-val kellene rendelkezni, amivel te a leírásod alapján nem rendelkezel.


Azt hiszem, ezzel a magántanárok nem érdekelnek dologgal végleg leírtad magad.


Egyszerűen lusta vagy dolgozni, és kérdéses, hogy áll a gerincoszlopod.



Arra nem válaszoltál, hogy a matek sunyizás mellé elvárod-e a havi félmilliós fizut, az okosba megoldott pár napos, jól fizető melókat, a 3000 ezres telót és az LCD-t, na meg a külföldi nyaralásokat.


Várom erre is a választ!

aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
36%

#67 úristen, te nagyon sötét vagy.

Senki nem erőlteti rád az érettségit.

aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
50%
#68 nem várja el, mert apuci úgyis eltartja. Tudod, neki minden JÁR.
aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 A kérdező kommentje:

#68


Nem várok el semmit, de jól akarok élni a jövőben.


Le akarok érettségizni, és jó lenne tovább tanulni egyetemen. Persze nem matekot, hanem mást pl. nyelveket.


Mindegy. A témát lezárom. Majd szeptembertől intézkedem.

aug. 7. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!